Риу Правец Ризорт -има ли актуални впечатления?

  • 6 932
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Ами това е въпросът. Направихме планове и малко преди да резервирам реших да поразровя из форума, но попаднах все на негативни мнения, че обслужването е зле, детската анимация е само събота и неделя, студени басейни..., та ще ви помоля за актуални впечатления.  Praynig

# 1
  • Мнения: 214
ние бяхме по Коледа. Супер много ми  хареса всичко. Спа-то е страхотно. Басейна беше чист , голям и топъл. Храната надмина всичките ми  очаквания. Персонала беше много любезен.  Тази Коледа пак съм си го заплюла.

# 2
  • Мнения: 89
Оказа се, че няма места за желаните от нас дати и сега отново ще търся. Та ако знаете нещо подходящо за сем. с деца на 6 г. сред хубава природа и басейн, моля споделете.

# 3
  • Мнения: 3 993
Хубава природа и басейн в планината и подходящо за деца - аз съм си заплюла Спа комплекс Катарино.
В РИУ Правец Ризорт не съм ходила, но от познати съм слушала само суперлативи.

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 506
Оказа се, че няма места за желаните от нас дати и сега отново ще търся. Та ако знаете нещо подходящо за сем. с деца на 6 г. сред хубава природа и басейн, моля споделете.

Виж в СПА темата. Х-лите са с басейни.
Аз мн харесвам Дипломат плаза. Сега има добри оферти на сайта им. Има и екопътека. Пещерата Очите на господ е невероятна, а е достъпна и по джапанки  Grinning

# 5
  • Мнения: 89
Благодаря на отзовалите се, много ми хареса Дипломат плаза, но мъжът си набеляза Правец, дори си смени отпуската и в неделя заминаваме. Искам само да попитам ходилите, има ли детски халатчета и кое си заслужава да се посети в района?
  bouquet

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 506
Благодаря на отзовалите се, много ми хареса Дипломат плаза, но мъжът си набеляза Правец, дори си смени отпуската и в неделя заминаваме. Искам само да попитам ходилите, има ли детски халатчета и кое си заслужава да се посети в района?
  bouquet

Не помня да е имало детски халат.
http://nebesnitepasbishta.com/ това било интересно, на 15 км. е. Ние не сме ходили, но мисля при следващото посещение задължително да отидем.
Приятно и да дадеш пресни отзиви.

# 7
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Дано Ви хареса. Въпреки, че съм родена в Ботевград не сетих много места за посещение. Хвалят Етрополския манастир:
http://www.bulgariamonasteries.com/etropolski_manastir.html
до Правец също има манастир и той е в посока Етрополе:
http://www.bulgariamonasteries.com/praveshki_manastir.html

# 8
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Чакаме отзиви, хареса ли ви?

# 9
  • Мнения: 89
О, да хареса ми. Имам дребни забележки, но като цяло сме доволни.
По ваши препоръки посетихме "Небесните пасбища" и Етрополски манастир "Света Троица" със чудесният водопад в задният двор. Има много хубави еко пътеки в този район, но ние бяхме с две деца на 6 и не се наехме да ги извървим. Но сме ги набелязали за другият път.  Simple Smile
Благодаря на всички за съветите.   bouquet

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 506
О, да хареса ми. Имам дребни забележки, но като цяло сме доволни.
По ваши препоръки посетихме "Небесните пасбища" и Етрополски манастир "Света Троица" със чудесният водопад в задният двор. Има много хубави еко пътеки в този район, но ние бяхме с две деца на 6 и не се наехме да ги извървим. Но сме ги набелязали за другият път.  Simple Smile
Благодаря на всички за съветите.   bouquet

Кажи повече за хотела

# 11
  • Мнения: 3 993
кажи повече и за дребните забележки  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 89
Да започна с плюсовете:
 - Просторен хотел сред хубава природа, има какво да се види наоколо.
 - Много хубава храна, браво на готвачите, нямаше от гадните сирена и кашкавал тип "млечен продукт" както в повечето БГ хотели.
 - Големи басейни-външен и вътрешен.
 - Стаите са хубави с големи бани, леглата са удобни и възглавници няколко, всякакъв калибър. За мен е важна подробност, че не мога да спя на висока.
 - Външният басейн е отдалечен от хотела и така не слушаш цял ден детски крясъци. Хареса ми, че хотела е тих - може би защото имаше малко сем. с деца.

Сега минусите.
 - Персоналът не е еднакво любезен с всички клиенти. Може да поработят върху вежливостта още малко.
 - Стаята ни я почистиха на третият ден.
 - Малко забавления за деца (една пързалка и детска стая с малко играчки), като цяло хотелът не е ориентиран към сем. с деца, но затова пък беше тих.
 - Водата в басейните с студеничка. Вторият ден направо не се влизаше и сигнализирахме на рецепцията. Нещо не им се вярваше, че температурата в басейна не е като обявената на таблото, но на следващият ден вече беше добре. Мисля, че поне детският басейн трябва да е по-топъл.

Като цяло си изкарахме много хубава почивка, районът е много красив и по цял ден обикаляхме горите.
Пак ще отидем.
Ако някой го интересува конкретно нещо да пита.

# 13
  • Мнения: 433
Здравейте!
Има ли някой,който е ходил скоро?Предстои ни ходене за 14 февруари.Ще сме за два дни и в това студено време няма какво да се прави навън,ще се отдадем на СПА-то.Надявам се да е добро!

# 14
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Спа-то е перфектно Heart Eyes! Не пускат деца под 16 години.

Общи условия

Активация на акаунт