Проклятието на красивата жена

  • 71 158
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 22 523
Айшвария Рай ли? За пръв път я засякох в "Девдас", уникална.

Не, не беше тя, друг играеше, но не запомних името.

# 1 471
  • Мнения: 30
Цитата от поста на Естел за другите раси ме накара да се поразровя. Като стане дума за красиви жени по подразбиране се сещам за такива от бялата раса, но всъщност за мен красотата няма раса и смятам, че и сред чернокожите и сред азиатките има невероятни красавици. Опитах се да намеря не само снимки от фотосесии, ами и такива без фотошоп/без грим, но не за всички открих.

Лия Кебеде
Скрит текст:

Джордан Дън
Скрит текст:

Ким Те Хи
Скрит текст:


Сонг Хе Гьо
Скрит текст:

# 1 472
  • Мнения: X
На мен повечето корейки и японки ми се струват неземно красиви.
Но тези от смесените раси са ми на върха на класациите.

# 1 473
  • Мнения: 10
Ако бях мъж щях да се влюбя в тая Сонг Хе... Heart Eyes

# 1 474
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гонг Ли
Скрит текст:




Иман
Скрит текст:




За красотата на последната, надхвърляща расовите бариери, е достатъчно доказателство и фактът, че успя да укроти един от най-забележителните европейци Grinning
Скрит текст:

# 1 475
  • Мнения: 3 695
А мен тази ме впечатли вчера в един филм:
Kerry Washington
Скрит текст:

# 1 476
  • Бургас
  • Мнения: 364
Вчера загледах някакъв индийски филм даваха, хванах се, че гледам артистката с отворена уста 10 минути стоейки права пред телевизора, а бях тръгнала за някъде. Много красива беше, толкова далечна и екзотична, нереална ми се стори тази хубост на източните жени..
Възможна ли е да имат такива черни коси или се боядисват... Thinking

Ох, и аз бях така - като приказка беше тази жена, като оживяла героиня от анимация на "1001 нощ".
А косата - да, имат такива черни коси, но според мен беше подсилен цвета на актрисата, още повече индийка - там билките за хубост са доста разпространени доколкото знам. Много наситен, бляскав, уникален черен цвят се постига с билките къна и индиго, нанесени последователно по схема - даже има и теми тук в КМ. Исках да го направя преди време, но е голяма играчка, а тук няма кой да ми помогне в осъществяването, а сама с моето косище няма да се справя.  Sad

# 1 477
  • Мнения: 10 547
Сред толкова милиона винаги могат да изберат наистина красивите.
Забелязвам, че и доста от нашите ромки имат забележителни коси. Имало си и рецепта- още от раждането мазане със смес от мас, газ и урина.

# 1 478
  • София
  • Мнения: 62 595
Подозирам, че това е генетично. Ако ще и с лайна да се маже някой, има лиси "грешния" ген за рядка коса, нищо няма да стане. Но пък за сметка на това, вярването в мазането дава хляб на половината козметична индустрия.

# 1 479
  • Мнения: 7 947
Сред толкова милиона винаги могат да изберат наистина красивите.
Забелязвам, че и доста от нашите ромки имат забележителни коси. Имало си и рецепта- още от раждането мазане със смес от мас, газ и урина.

И туркините!
Не знам от какво точно, ти сега ми даваш идея – но наистина – дебел косъм, тежък, гъсти коси здрави...

# 1 480
  • Бургас
  • Мнения: 364
Българката също има хубава коса като цяло - жива, блестящаи гъста. До ген е - тъмните хора е логично да имат по-плътен косъм. У нас масовият цвят на косата е кестеняв, също тъмен - повече виждам жени с красиви и гъсти коси отколкото такива с редки и изтощени. Тънката коса също може да бъде красива и привлекателна, здравата коса винаги е красива, независимо от структурата.
Това с газ, мас и т.н. е повече мит отколкото истина. Трите косъма най-много да станат пет, но не и грива. Гъстотата и плътността на косата си е до ген, както зависи и от хормоналния баланс (моята през пубертета беше като на негърче). Но видът може да се контролира успешно с козметика.  Peace

# 1 481
  • Мнения: 7 947
Ген, именно - циганките и туркините имат по-хубави коси.

# 1 482
  • Мнения: 10
Ти със сигурност имаш жива и гъста,Юличка,но българката като цяло-не знааам. LaughingАз с кФи прически бих я натъкмила коса като твойта... WinkА от мойта става само 1 проскубана конска опашка,но такава,че хан Аспарух не би я развял. Joy

# 1 483
  • Мнения: X
Имам една позната с разкошна червеникава къдрава коса. Тя например казва, че имала някакво хронично схващане на врата, което й се получавало от това, че й е нужно много време да си изсуши косата. Виж, аз такива оплаквания нямам.
Който си има брадичка, си има и гребенче. Но аз не знам всъщност ако някога се подстриже това момиче дали няма да се изгуби половината хубост заедно с къдриците. Предполагам, че всеки фризьор би й отказал да я подстриже късо.

# 1 484
  • Бургас
  • Мнения: 364
punky90, твоята поне от снимката като гледам, също е хубава коса, плътна, жива с естествен цвят. Не я боядисваш, съответно не се и изтощава много предполагам. Купуваш си един дървен гребен и започваш да я решиш само с него - струва си инвестицията. Русата коса е прекрасна за плитки и букли. На твое място щях да я навивам - буклите са разкошни на руса коса, щях да се науча да си я сплитам на всевъзможни плитки. Моята като я сплета, от тъмния цвят трябва да се вгледаш, за да видиш плетката. Иначе също обичам да я нося на плитка - мога засега само един вариант на рибена кост. Но затова пък учителката на малката в ДГ ми прави страхотни плитки и се възползвам от уменията и.  Mr. Green
А туркините не всички са с гъсти коси. За циганките - да, те си имат устойчиви отличителни белези, но туркините са всякакви - и руси ще видиш, и червенокоси, и черни. Та има и с редки коси. Поне аз от това, което съм виждала по Турско - като у нас са, разнообразие да искаш. Даже твоята любимка, Вили, Берен Саат е с тънка и много права коса - веждите и подвеждат, коафьорите правят чудеса от нея обаче. Както и това, че е напълно естествена. Peace

Общи условия

Активация на акаунт