Проклятието на красивата жена

  • 71 136
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 10
Ами,ще и откаже,ама друг път!Те фризьорките много обичат да кълцат,кажеш им 2 см,те резнат 15. Joy

# 1 486
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А има ли причина гребенът да е дървен?

# 1 487
  • Мнения: X
Дървеният не наелектризира косата най-малкото.

# 1 488
  • Бургас
  • Мнения: 364
А има ли причина гребенът да е дървен?

Да, освен, че не наелектризира, действа и антибактериално в зависимост от вида на дървото. Скалпът е спокоен, стимулира кръвообращението, много нежно реши. Косата се накъсва много по-малко, както и не "цъфти". Откакто съм с дървен гребен - близо 7 години, косата ми не е "цъфтяла" (не че и преди много ми цъфтеше, но виждам голяма разлика). Дълго го търсих, защото с моята коса трябва да е с по-редки зъбци, а гребените с редки зъбци по-трудно се намират. Първият ми беше махагонов, след като го счупих, си купих наскоро такъв от чемшир. Тук има един майстор - купих си първия гребен от него, втория вече поръчах по интернет от сайта на хенафокс. Разлика не виждам особена, но сякаш махагоновият е по-добър. Дори и за дъщеря си купих от праскова, та вече реша и нея с дървен гребен, че косичката и е до кръста и е голяма мъка ресането - сега е значително по-спокойно.  Simple Smile Много исках от сандалово дърво заради аромата, но бяха изчерпани в сайта.

# 1 489
  • Мнения: 41
Използваш ли някакво спрейче за разплитане за дъщеря ти? Защото ако има твоята невероятна коса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1 490
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Красотата е субективна. И със срок на годност.
Проклятието на красивата жена е, че е красива до време. Има изключения, разбира се.

# 1 491
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Проклятието на красивата жена е, че е красива до време.
А хората, които не впечатляват като млади, често са изумително привлекателни в зрялата си възраст....

# 1 492
  • Бургас
  • Мнения: 364
Използваш ли някакво спрейче за разплитане за дъщеря ти? Защото ако има твоята невероятна коса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Със зехтин в шампоана се реши проблемът, както и дървеният гребен с по-едри зъбци и по-щадящ за скалпа. Никакви спрейчета не помогнаха, а и не искам да и слагам химия още от детска възраст. Simple Smile Косата и е по-права засега, ако беше по-кротко дете, нямаше да и се оплита толкова, но тя не се спира и за секунда.  Crazy Завчера я гледах как 15 минути се въргаля и прави кълбо по спалнята, после още толова скача, всичко това съпроводено с песни, рецитали и т.н. Уморих се само, като я наблюдавах Crazy , приказките не са за приспиване, а обикновено са база за анализи и безкрайни въпроси пак съпроводени с акробатика, заспа в 23, след като приспа и мен.  Tired  Heart Eyes

# 1 493
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Джой, познат аватар и подпис отчасти.  Hug
Викаш, приказката за грозното патенце я има и при хората, ъм?! Да, има резон.  Peace

# 1 494
  • Варна
  • Мнения: 289
Приказката за грозното патенце е повече не за млада/зряла жена, а за не красиво дете и пораснала хубавица.Като деца не винаги си личи кое ще стане красавица, по скоро след пуберитета.

# 1 495
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Приказката за грозното патенце е повече не за млада/зряла жена, а за не красиво дете и пораснала хубавица.Като деца не винаги си личи кое ще стане красавица, по скоро след пуберитета.

Чела съм я.  Peace Да кажем, че намерих общо. Смятам не само аз.  Wink

# 1 496
  • Мнения: X
Аз пък от грозно патенце рядко съм виждала да става прекрасен лебед.
По-често виждам от красиво детенце да израства грозноват възрастен.

# 1 497
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз пък от грозно патенце рядко съм виждала да става прекрасен лебед.
По-често виждам от красиво детенце да израства грозноват възрастен.
и аз така..
Но жена на 25-30 невзрачна и обикновена ми е необяснимо да стане красива на 45 или 50.
Докато дете на 14-15 години може да не е красиво, но след 10 години да е наистина хубавица..

# 1 498
  • Мнения: 1 288
Има нещо вярно - на 12-13 бях с дебели вежди и отличаващ се мъх на горна устна.  Laughing

Лично аз, разцъфнах към 22-23, но и поддръжката си оказва влияние.

# 1 499
  • Мнения: 7 947
Дебелите вежди и мъха отличаваха и мен, като добавим и нарицателното „зубър“ – сещай се...
Но аз мисля, че към 29-30 някъде разцъфтях...поне познати така казват, а и аз така мисля, не знам...

Общи условия

Активация на акаунт