Паническо разстройство-част 10

  • 76 859
  • 694
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Ами маи всички АД дават странични реакции в на4алото.По принцип изписват и успокоително за този период, докъто започне да деиства АД.Аз примерно с моите АД, цимбалта, се казват, уж много изчистени, незнам кво, но 3 дни едва ставах от леглото. После всичко си доиде на мястото.Моят съвет е да споделиш  на лекаря си, ако е страничен ефект, ще премине, не се тревожи. Усмихнат ден на всички.

Ми да, преди малко се обадих на психиятъра кажа ми да изчакам още няколко дни докато тялото свикне с лекарството. И аз така си мислих даже. Надявам се всичко да се оправи.



уф,точно заради това се страхувам от този вид хапчета,то аз и без тях съм зле направо не ми се мисли ако започна да пия подобни хапчета-цялата се разтрепервам  #Crazy Sick

момичета аз започнах да посещавам един китайски лекар,започнах курс на лечение с иглотерапия,не знам да ли ще има ефект при мен,защото при една близка има и то доста добър ,и с жените които се срещнах бяха много доволни. Ще пиша ако почувствам някакво подобрение,но дори и да не почувствам( Praynig) пак ще пиша.

# 16
  • Мнения: 2
Моя АД е Есциталопрам ,чувствах ужасно напрежение сьщинска ПА без прекьсване няколко дена:(.
А паралелно с това пия Ксанакс

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Не пия АД, защото не ми понасят изобщо. Много внимателно трябва да се преценят нещата с пси. Експериментите с мозъка не са шега работа.

Много хубаво оформена темичка. Благодаря!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 749
И аз пия Есциталопрам  (Ленуксин). Първите 2 седмици бях парцал (започнах по 1/2 таблетка). Точно както някой по-горе каза - постоянна ПА. Лекарката даже ми удължи адаптивния период. Чак след 2-рата седмица минах на цяла таблетка.

Пия ги вече повече от месец. Свикнах с лекарствата, но не бих казала, че се чувствам идеално. От време на време отново се чувствам напрегната и разтревожена.
Единствената разлика, която забелязах е, че вече не ме е шубе да летя със самолет. Т.е. явно има някакво положително действие.

# 19
  • Мнения: 87
 Peace
Здравейте!

Пих 3 месеца АД, но от седмица съм ги спряла/по схема/заради качени килограми,с които изобщо не мога да се примиря.
Вие как се справяте с тоз проблем?

# 20
  • Мнения: 0
Ами маи всички АД дават странични реакции в на4алото.По принцип изписват и успокоително за този период, докъто започне да деиства АД.Аз примерно с моите АД, цимбалта, се казват, уж много изчистени, незнам кво, но 3 дни едва ставах от леглото. После всичко си доиде на мястото.Моят съвет е да споделиш  на лекаря си, ако е страничен ефект, ще премине, не се тревожи. Усмихнат ден на всички.

Ми да, преди малко се обадих на психиятъра кажа ми да изчакам още няколко дни докато тялото свикне с лекарството. И аз така си мислих даже. Надявам се всичко да се оправи.



уф,точно заради това се страхувам от този вид хапчета,то аз и без тях съм зле направо не ми се мисли ако започна да пия подобни хапчета-цялата се разтрепервам  #Crazy Sick

момичета аз започнах да посещавам един китайски лекар,започнах курс на лечение с иглотерапия,не знам да ли ще има ефект при мен,защото при една близка има и то доста добър ,и с жените които се срещнах бяха много доволни. Ще пиша ако почувствам някакво подобрение,но дори и да не почувствам( Praynig) пак ще пиша.



Мина еуфорията от сутринта мога да кажа че сега съм ок, свиквам с Велаксина. Ще го пия година-две пък ще видим кво ще стане.

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.От няколко месеца чета форума но нямам смелост да пиша.От около 2 год.съм с ПР.От начало го овладях с Диазепам и около година всичко беше ок.Миналия април почнах нова работа и почнаха кризите почнах  лечение с Ривотрил след месец пак бях добре до май тази година.Кризите се върнаха с адска сила и започна моето ходене по мъките.Пих няколко вида АД като се почне от Оропрам,Сероксат,Амитрептилин в комбинации с Ривотрил и Транксен а ефекта беше всекидневни кризи.След което минах на Бромазепам но от приемането му почти месец се чувствах като парцал и се навих да пробвам хомеопатия  но за мой късмет и там ударих на камък.Вчера отново ходих на лекар и той ми изписа Инсидон но за жалост го няма в БГ а казаха че е хубав продукт.Моля да ми кажете как да се справя с това състояние на страх чувствам се непълноценна относно децата си а не искам те да страдат заради този ад през който минавам.Благодаря ви  предварително.

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 08:28 от жужка82

# 22
  • Мнения: 1 842
Аз продължавам терапията с какао+прясно мляко и мед. Peace Дано на някой помогне това. Peace

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.От няколко месеца чета форума но нямам смелост да пиша.От около 2 год.съм с ПР.От начало го овладях с Диазепам и около година всичко беше ок.Миналия април почнах нова работа и почнаха кризите почнах  лечение с Ривотрил след месец пак бях добре до май тази година.Кризите се върнаха с адска сила и започна моето ходене по мъките.Пих няколко вида АД като се почне от Оропрам,Сероксат,Амитрептилин в комбинации с Ривотрил и Транксен а ефекта беше всекидневни кризи.След което минах на Бромазепам но от приемането му почти месец се чувствах като парцал и се навих да пробвам хомеопатия  но за мой късмет и там ударих на камък.Вчера отново ходих на лекар и той ми изписа Инсидон но за жалост го няма в БГ а казаха че е хубав продукт.Моля да ми кажете как да се справя с това състояние на страх чувствам се непълноценна относно децата си а не искам те да страдат заради този ад през който минавам.Благодаря ви  предварително.

Лекара би трябвало да ти изпише някво друго лекарство тогава. Незнам зощо изписал Инсидон когато го няма в Бг. Възможно е да не си оцелила подходящия антидепресант за теб. Аз минах на 4ти антидепресант даже, щото предишните бяха ужасни, т.е. организма не ми ги поднясаше и имах странични ефекти. От вчера пия Велаксин пък ще видим след месец-два как ще се чувствам.

# 24
  • Мнения: 169
Много съм зле вече трети ден. нямам желание за нищо, плача от нищото, всичко ми е криво, кисела съм, не мога да се понасям. В менструация съм.
Момичета и при вас ли е така? Аз направо не мога да се позная. Какво мога да пия?

# 25
  • Мнения: 0
Много съм зле вече трети ден. нямам желание за нищо, плача от нищото, всичко ми е криво, кисела съм, не мога да се понасям. В менструация съм.
Момичета и при вас ли е така? Аз направо не мога да се позная. Какво мога да пия?
Отиди на доктор той ще ти каже найдобре какво да пиеш. Не си взимай лекарства просто е така ако някой тук ти каже пий тва или онова.

# 26
  • Мнения: 0
муслонка, тоя месец и на мен цикъла ми взе акъла, нерви страхотни, не се бях чувствала така от месеци, че и една умора, парцалива история, ама минава де, няма страшно.
djona, и аз качих килограми и няма сваляне, спирам ги по схема, псито смята че съм супер  Laughing 
хора, как се приема тоя страх от очакваното, т.е. ходя каде ходя, правя каквото правя, ама все си имам едно наумм и естествено се ограничавам сама. то е ясно че трябва да се пуснем по течението, ама някои знае ли как става това. Псито смята, че от АД трябва да изчезнат симптомите и постепенно да ги забравя и спирам да ги мисля... е не изчезват само дето  ПА не ме плашат толкова и са по рядко.
Ние пък знаем, че трябва да ги приемем, т.е. да свикнем с тях и тогава лека полека ше си отидат.
Мисля си, че понякога може да ми е зле от жегата или просто еи така, като на всички нормални хора, ама аз като си знам че имам ПР, всичко свързвам с него и аидееееееее..........предизвиквам си още по голям дискомфорт.
Как се препрограмира мисленето искам да знам от "Ами ако ми стане....." на "Да става квото ще"

# 27
  • Мнения: 2 140
gabriela1121, напълно те разбирам.На мен ми предстои пътуване и започват едни черни мисли. Crazy
Май трябва да потърсим бахов терапевт. newsm78
Ето един тест:
http://aspenbg.com/test.php

# 28
  • Мнения: 0
Ми това е. Всичко си го предизвикваме и га знаем прекрасно, но защо неможем да спрем да мислим.
Как става това newsm78

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Момичета, някоя от вас чела ли е книгата на Петя Петрова, която я има и като линк в оформлението на темата? И съответно мнения за книгата. Ще съм ви много благодарна да споделите. 

Общи условия

Активация на акаунт