Таблет - информация ?

  • 23 841
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
За мен по-добър таблет от тези на Apple няма!Първо,че игрите са с 10 пъти по-добри графики има много полезни програмки.Вече ползвам от една година Ipad 2 нямам нито една забележка.Ако се разровиш добре ще откриеш всичко което ти трябва.Даже не ползвам вече компютъра си.... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 12
Ехеее...ама сигурно е цифра пара Simple Smile И, надали се намира на лизинг от мтел или, който и да е бил БГ оператор  newsm78

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз пък не бих си взел нищо на i .
Андроида е по-свободен.

# 18
  • Мнения: 0
За всеки различно значи цифра пара ( не казвам,че за мен не са много) но в момента он-лайн е към 750 лв. с ДДС.

# 19
  • Мнения: 0
аз съм с айпад 2.
доволен съм като цяло,но се прецаках, че не взех 3G...
ползвам го вкъщи,хотел или кафе с вифи - за по улицата без нет не е гот
понякога докато използвам приложение се случва да ме изхвърля от него, но може би е проблем на самите приложения
батерията е потресаващо издръжлива
скайп с видео е супер или фейстайм
карти е супер удобно и полезно приложение
писането е удобно, на няколко езика, но за дълъг текст не е ..
дизайна си е уау, имам си кожен калъф и си го съхранявам в него
много е удобен и мн лесно се свиква за боравене
препоръчвам с две ръце

# 20
  • Мнения: 12
Добрее. а за колко пари мога да го намеря, действително - нов ? или стар ? Айпад звучи добре, но пак казвам, че от мтел са пуснали оферта на лизинг за този таблет Галакси и това е единственото, което ме е насочило към него Wink

# 21
  • Мнения: 33
сестра ми наскоро си взе таблет от мтел, ще я попитам за повечко подробности.

# 22
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
айпада не става за браузване в интернет поради една много проста причина - не поддържа флаш - тоест забрави за нейтив отваряне на вимео, вибокса, ютуб и прочее сайтове за видеошеринг.

Приготви си и малко нервички за пълноценното ползване и да нямаш нищо против ограниченията на епълската екосистема.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Е, от 10 инчовите аз харесвам повече на асус трансформърса.
но не знам да се предлага от мтел

Предлага се.  Peace
Аз ползвам ipad2 и съм изключително доволна.

# 24
  • Мнения: 12
Lady Ann, кажи ми някаква информация за мтел...тоест независимо дали е Галакси или не ...просто някакъв Таб Simple Smile Иначе, аз се поразколебах относно Галаксито....започвам да си мисля също за Айпад 2 Wink

# 25
  • Русе
  • Мнения: 114
Здравейте ,намесвам се при вас за да кажа че ползвам http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-ampe-a10-android-4 … roduct-16481.html
има добър екран нова технология, добра памет скайп,феисбук и всичко на андроид
добър wifi.Поръчах го от този сайт и съм доволна.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile

Почитателка съм на apple продуктите и не би било честно ако кажа, че ipad-ите са най-добрите таблети, защото част от цената на продукта е и самата марка иии заради флаш-а. По-скоро бих предложила алтернативно решение - 8.9-инчов - перфектен и за работа и за забавление. Марка - Самсунг - доказано име и качество, въпреки че според по-запознати от мен Новият galaxy tab 2 10.1 бил "пълно дърво". Така че, вижте този Samsung GT-P7300 GALAXY TAB, 8.9” хем цената е приемлива, хем може и на лизинг. Гледам го в сайта на o-connect, но не успявам да постна линк, извинявам се.
Радвам се ако съм успяла да помогна Simple Smile

# 27
  • Мнения: 12
Благодаря на всички, които се включиха в темата...ще премисля информацията и скоро ще дам отговора си какво съм решила...пък дано е добро ...за сега клоня към Самсунг Галакси Таб ...ще видим  Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 12
Изглежда ми добре, но не е ли прекалено евтин някак си, почти не ми се вярва ....

Общи условия

Активация на акаунт