На море в Турция - тема 20

  • 145 458
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2
Извинете тогава, не знаех, че се иска местожителство. Embarassed
Но все пак посочената цена е някаква насока.
В събота се обадих на телефона на www.weg.de за да ми обяснят условията за резервация през тях.
Резервацията може да си бъде на мое име ,съответно и на останалите членове от семейството ,но искат плащането да бъде чрез немска или италианска сметка ( кредитна карта ) и адрес в Германия или Италия на който да изпратят материалите.Авансовото плащане е 20% , а 3 седмици преди почивката останалите 80%  .БГ кредитна карта и адрес няма да приемат .  
http://www.derpart24.bg предлагат офертите на немски туроператори в БГ. Проверих през TUI и през тях офертата за Club Asteria ..еднакви са. Въпроса е ,че www.weg.de дава много голям избор от хотели . Мисля да резервирам през weg.de ,само хотела само ..останалото : качваме се на колата и напред  smile3514 bg

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 20:12 от tromeros

# 406
  • Мнения: 7 605
Тромерос, вег.де е само агенция. Не е туроператор. Туроператорите са сключили контракти с хотелите и се уговорили цени за немския пазар. За това и в условията на всеки ТО пише, че резервациите за хотелските нощувки само, без пакет включващ и самолет и трансфер, е само за клиенти с постоянно местожителство в Германия! Технически бихте могли да си резервирате, без проблем, ако не при вег.де, то тогава другаде, възможности бол, но този проблем е навсякъде един и същ и рискувате на място да ви отказват настаняване или да ви искат доплащане. Това го знам със 100% сигурност, за жалост, и то защото се занимавах проф. с това. Не отричам че има хора пътували по този начин при които не е имало проблем, но знам и за случаи където е имало такъв. Това не го желая на никой, за това и ви препоръчвам да не резервирате чрез чужд ТО, без да сте наясно с този риск!

# 407
  • Мнения: 2
Дефакто агенцията или туроператора трябва да филтрират на ранна фаза клиента по националност .След като са приели плащане значи са изпълнени техните условия . Като се легитимирам в хотела с межд.паспорт , на рецепцията как ще разберат,че например не съм българин живеещ в Германия и затова съм си купил през немския оператор ?  Просто не ми е ясно и затова и се обадих за да питам..... е на никой не пожелавам да спи на плажа .. Banghead

# 408
  • Мнения: 7 605
По националност няма защо да филтрират, защото в Германия живеят доста хора без немски паспорт. Не са изобщо длъжни да филтрират нищо, а ти като клиент трябва да четеш общите условия на туроператора, с който възнамеряваш да сключиш договор.

# 409
  • Мнения: 327
Спозволението на автора давам линк към един страхотен пътепис за Сиде и по точно Суено
http://www.facebook.com/groups/Turkeywonderful/doc/507982789214639/ Приятно четене...

# 410
  • София
  • Мнения: 4 294
Направо си го заплювам за следващото лято - точно това търся фин пясък, море като сълза и нито едно камъче на плажа и дъното  Peace
Ще чакам и втората част на разказа  Sunglasses

# 411
  • Мнения: 327
Направо си го заплювам за следващото лято - точно това търся фин пясък, море като сълза и нито едно камъче на плажа и дъното  Peace
Ще чакам и втората част на разказа  Sunglasses

Ние май с теб се следваме...освен да вземем и да се съберем в един хотел  Heart Eyes

# 412
  • София
  • Мнения: 4 294
Направо си го заплювам за следващото лято - точно това търся фин пясък, море като сълза и нито едно камъче на плажа и дъното  Peace
Ще чакам и втората част на разказа  Sunglasses

Ние май с теб се следваме...освен да вземем и да се съберем в един хотел  Heart Eyes
ами да това лято бяхме в един, само че по различно време, освен за догодина да се съберем  Laughing

# 413
  • София
  • Мнения: 3 414
Качих малко снимки от Камелията.
От Лимак-а утре Laughing

# 414
  • Мнения: 327
Ето и втората част от питеписа за Суено
http://www.facebook.com/groups/Turkeywonderful/doc/508269192519332/

Готза,страхотни снимки от Камелиата  Heart Eyes

# 415
  • София
  • Мнения: 509
Страхотен е пътеписа за Суено, дано да видим и снимки.

# 416
  • София
  • Мнения: 4 294
Страхотен е пътеписа за Суено, дано да видим и снимки.
и снимки има, разказа е към групата "Турция прекрасно място за екскурзии и почивки"

# 417
  • Мнения: 2 159
Хареса ми това място !Но с автобус мисля,че е повече от 20 часа.
Такъв плаж харесвам и море!

# 418
  • Мнения: 242
Момичета, знае ли някоя дали ще има новоткрити хотели през 2013 г. на Егейско море.
И още нещо - преди време някой беше писал нещо за хотел с минерални бани, но не помня нищо повече. Сещате ли се?

# 419
  • Мнения: 1 525
Много ми хареса този хотел Суено бийч.
Но като знам, че пътувам с автобус, пътя до Анталия ми се струва доста.
До Кушадасъ, до Дидим, Бодрум - ок. Ама повече от 20 часа не знам как ще изтърпя. И аз, и тези покрай мен.
Ако има някой преживял това пътуване, нека сподели с мен   bouquet
Аз се чудя има ли оферти за Чешме? Не намирам за там предложения за AI почивки.

Общи условия

Активация на акаунт