Някой ползвал ли е услуга на интериорен дизайнер?

  • 7 975
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.......... но ми стана малко странно, че искат да си продадат идейния и работния проект в комплект и искат плащане на 70% от цялата цена преди да започнат работа и дори преди да са направили оглед на обекта. Звучи ли Ви нормално?
Ами... не, не ми звучи нормално.  Peace

# 46
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Имам приятелка, която се възползва от услугите на дизайнер. Тя не живее постоянно в България, но искаше да обзаведе жилището си. Казва, че с дизайнерката се разбирали страхотно и се е получило точно това, което е имала като идея. Жилището съм виждала само на снимки, предстои след около 2 седмици да го посетя.  Peace

А знаеш ли нещо повече за фирмата - име, телефон ....   bouquet

# 47
  • Варна
  • Мнения: 176
.......... но ми стана малко странно, че искат да си продадат идейния и работния проект в комплект и искат плащане на 70% от цялата цена преди да започнат работа и дори преди да са направили оглед на обекта. Звучи ли Ви нормално?
Ами... не, не ми звучи нормално.  Peace

Благодаря на отговорилите. Исках да си сверя часовника!
А има ли някой впечатления за интериорен дизайнер от Варна.
Уточнявам, че става въпрос за малък проект за жилищен интериор.

# 48
  • София
  • Мнения: 30 154
здравейте,

търся отзиви за "Истерия дизайн". Намерих мнения в нет-а, но са доста стари. Някой работил ли е с тях?

# 49
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
здравейте,

търся отзиви за "Истерия дизайн". Намерих мнения в нет-а, но са доста стари. Някой работил ли е с тях?

Съфорумка ми ги препоръча скоро на ЛС, все още не ми е останало време да потърся в нета инфо за тях.

# 50
  • София
  • Мнения: 30 154
здравейте,

търся отзиви за "Истерия дизайн". Намерих мнения в нет-а, но са доста стари. Някой работил ли е с тях?

Съфорумка ми ги препоръча скоро на ЛС, все още не ми е останало време да потърся в нета инфо за тях.

Мерси!  Peace
И това е нещо. Все пак, за да ги препоръча, вероятно е останала доволна.

# 51
  • Мнения: 19
Аз съм ползвала услугите на Истерия дизайн.Много коректно и професионално отношение.Препоръчвамги с 2 ръце!

# 52
  • Мнения: 36
И аз съм ползвала услугите на Истерия дизайн- миналото лято и останах доволна.

# 53
  • София
  • Мнения: 30 154
Много ви благодаря за отзивите. Значи ще се насочим към тях.

# 54
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Някой може ли да сподели ориентировъчни цени и как горе-долу се формират те   bouquet

# 55
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
здравейте,

търся отзиви за "Истерия дизайн". Намерих мнения в нет-а, но са доста стари. Някой работил ли е с тях?

Всъщност доволните клиенти по-рядко пишат в нета.  Sad
Приключва се с обекта и те са много доволни да речем, но рядко го споделят в публичното пространство просто ей така.
Споделят по-скоро с познати, приятели, роднини....

Ето, ако не беше станало дума, AAZ и SilverTear може би също нямаше да се включат с коментари....  Thinking

"Истерия Дизайн" работят с пълна сила и в момента!  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 30 154
Някой може ли да сподели ориентировъчни цени и как горе-долу се формират те   bouquet

Горе-долу толкова:
Скрит текст:
до 60 м2 - 40 лв м2
от 60 м2 - 110 - 35 лв м2
над 110 м2 - 30 лв м2

# 57
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Някой може ли да сподели ориентировъчни цени и как горе-долу се формират те   bouquet

Горе-долу толкова:
Скрит текст:
до 60 м2 - 40 лв м2
от 60 м2 - 110 - 35 лв м2
над 110 м2 - 30 лв м2

много благодаря   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 110
Имам приятелка, която се възползва от услугите на дизайнер. Тя не живее постоянно в България, но искаше да обзаведе жилището си. Казва, че с дизайнерката се разбирали страхотно и се е получило точно това, което е имала като идея. Жилището съм виждала само на снимки, предстои след около 2 седмици да го посетя.  Peace

А знаеш ли нещо повече за фирмата - име, телефон ....   bouquet

Извинявам се за късния отговор, не бях влизала във форума  Peace
Това е студиото:
http://momistudio.com/

Общи условия

Активация на акаунт