Отговори
# 630
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Ох, днес ми е толкова лошо, че едва стоя пред компютъра  Sick Обаче ви намерих нещо забавно, само дето още няма субтитри, но предполагам, че съвсем скоро ще има http://DMCA-removal-from-Google/torrents/172549/

# 631
  • Мнения: 11
момичета знаете ли някое клипче от рода на "miracle of life " ??? моля пишете линкове ,мерсиииии Simple Smile

# 632
  • Мнения: 81
Ако става въпрос за живота преди раждането - онзи ден гледах поредица на Curiosity
но няма субтитри. Беше много интересно- проследяват 3 жени в бременност

# 633
  • Мнения: 7 006
Kити, нямам арена, What to expect when you're expecting ли е?
Преди малко го качиха в замунда и аз току-що го изтеглих и сега си го пускам.
Трейлърът преди ми беше много забавен, ама сега може и да ме дострашее  Joy

# 634
  • Мнения: 10
И аз веднага се включвам.
Работя по цял ден на един стол и си мисля, че ще започнат да ми се подуват краката. Но колежките са страшно мили и предполагам, че ще ме отменят, ако се наложи.
Витамините - пия фолиева киселина и нищо друго. Може би не е редно, но засега моята лекарка каза ,че това е напълно достатъчно. Не искам бебчето ми да има твърда глава и да ми създава проблеми при раждането.
Още ми е рано за дрехи за бременни, защото и без това съм пълничка и все широчки дрехи имам у дома. Но съм си намислила да направя една обиколка по магазините и да видя къде какво и за колко. Притеснява ме само палтото, но все ще се оправя някак. Ако има възможност ще си взема малко болнични и ще си седя на топло у дома.
karityyy, с удоволствие ще гледам името си на първата страничка. Толкова съм щастлива, че всичко свързано с бременеенето ми доставя удоволствие.   bouquet

# 635
  • Мнения: 22 523
Някъде напред бях пуснала линк към филм на нешанъл джиографик, но не помня точно на коя страница. Един от  хубавите им е. )

# 636
  • София
  • Мнения: 4 144
Малееееееее нямаше ме само 2 часа,а вие колко сте изписали. За името - както решите и аз като повечето нямам претенции.
За зимата - не съм мислила, но ако си намеря някъде за малко работа незнам как ще ходя. Миналата година си купих палтенце ама с корема незнам как ще го съчетая  Joy Joy Joy Joy Joy
Кари на мен термина ми е - 15.04.2013 г., а не 07.04.2013 г.

# 637
  • Мнения: 11
да нещо което показва живота на бебчо преди неговото раждане ,аз пък преди гледах 1 поредица по mtv "i m sixteen and pregnant "мн интересна но без суптитри,показваше бременноста на 3-4 момичета между 16 и 18 години,до навършване на първата годинка на детето им.Всички емоции,притеснения,прегледи,покупки и разбира се самото раждане !!Сещам се и за "Такъв е животът-раждането ",май ще си го изтегля ... )

# 638
  • Перник
  • Мнения: 11
този филм What to expect when you're expecting не съм го гледал но мисля това да правя вечерта

# 639
  • Мнения: 3
Здравейте бъдещи Мамчета  Wink
И аз видях  EFP  и съм много щаслива.
По калулатора съм в 5 седмица и днес си взех направление за акушер гинеколог, но кой и къде да избера?
Благодаря ви преварително.  Wink

# 640
  • София
  • Мнения: 166
Това Април 2013 много постно ми седи, не може ли поне да е Априлски бебета/бебчета 2013  Simple Smile

Добре дошли на новите мами  Hug

# 641
  • Мнения: 81
Казвайте как да го пиша заглавието докато е време- сега оформям точно. Засега е писано април 2013

# 642
  • Мнения: 7 006
Априлски бебета е ок за мен  Peace

# 643
  • Мнения: 2 843
Не може ли да си остане римуваното заглавие, да се направи анкета в следващата тема с въпроса дали да има рими или само "Април 2013". Все пак са се изказали около пет момичета за заглавието, нека всички вземат отношение  Peace

# 644
  • Мнения: 2 802
Извинявам се, че няхлувам така в темата ви /аз обичам да шпионирам други отчетни  Mr. Green /, но виждам, че се води лек дебат на тема "заглавия"  Heart Eyes Лично аз като човек, който вече близо осем месеца оформя темите на Септемврийките съм на мнение, че всеки има право на глас ... за това и според мен е най-добре когато се пуска заглавие на тема, поне да има няколко варианта пуснати в анкета, като всяка една бъдеща априлка може да дава предложение и да гласува разбира се. Все пак темата е обща и нека всеки има право на глас Wink

Още вендъж извинета за нахлуването и лека и безпроблемна до финала  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт