Отговори
# 660
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Kити, нямам арена, What to expect when you're expecting ли е?
Преди малко го качиха в замунда и аз току-що го изтеглих и сега си го пускам.
Трейлърът преди ми беше много забавен, ама сега може и да ме дострашее  Joy
Дааааа, точно този е филма  Laughing Видя ми се забавен, дано да е такъв, отдавна не съм гледала хубав филм

# 661
  • Мнения: 1 146
Леле, вие цяла дискусия сте спретнали за заглавите на темите. Ами аз съм повече за "изчистеното" заглавие, но не мога да кажа, че римуваните са ми смешни, защото има доста сполучливи. Това е просто едно заглавие, не може да говори за това кой с какъв мозък е. Пък и средната възраст тук е доста под моята, затова не знам какво се харесва Simple Smile
Аз гледам да съм спокойна, по принцип моя доктор ми беше казал, че докато не се чуе хубаво сърцето нищо не се знае... Надявам се утре да стане това.
Да си призная и ние имаме сантименти за девойка, но каквото дойде. Име сме избрали, освен ако не го сменим, знае ли човек Simple Smile То става и в женски и в мъжки вариант.

# 662
  • Мнения: 29
Kити, нямам арена, What to expect when you're expecting ли е?
Преди малко го качиха в замунда и аз току-що го изтеглих и сега си го пускам.
Трейлърът преди ми беше много забавен, ама сега може и да ме дострашее  Joy
Дааааа, точно този е филма  Laughing Видя ми се забавен, дано да е такъв, отдавна не съм гледала хубав филм
Това е филма, който с най-голямо удоволствие ще гледаме с моето мило този уикенд! Харесва ми трейлъра и е с известни актьори  Sunglasses

# 663
  • Мнения: 81
Ох, новата темичка е готова. Утре ще оправя линковете с информация, че вече съм много изморена. Ако съм пропуснала някой, или има нужда от корекция казвайте. Ей сега ще пусна темата

# 664
  • Мнения: 22 506
karityyy, малко раничко още за нова тема. ) Има още 5стр. докато направим 50.

# 665
  • Мнения: 81
 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 МОМИЧЕТА не мога да повярвам.. 3 часа игра заминаха..  анкетата се пускала отделно.. и аз натискам да я добавя и всичко замина  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 Айде наново.. ще се позабавя

# 666
  • Мнения: 22 506
smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 МОМИЧЕТА не мога да повярвам.. 3 часа игра заминаха..  анкетата се пускала отделно.. и аз натискам да я добавя и всичко замина  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 Айде наново.. ще се позабавя

Върни назад, може да се е запазило инфото.
За тема с анкета натискаш бутона "анкета".

# 667
  • Мнения: 81
нищо не се е запазило- нищо почвам наново, какво да се прави. Поне по-бързо ще стане

# 668
  • Мнения: 4 737
Карити Hug  споко бе човек Blush ние имаме още 5 листа hahaha да излафим Joy Изпуснала съм Blush за какъв филм, иде реч newsm78

# 669
  • София
  • Мнения: 4 143
А някой дали може да даде субтитри за филма?

# 670
  • Мнения: 4 737
Аз смятам да се хоризонтирвам  Mr. Green дано, тази вечер се спи ooooh! Лека на всички!  Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 7 002
Много е забавно филмчето  Laughing
Нямам субтитри, обаче. Дано го преведат скоро. На мен отдавна не ми трябват. Simple Smile

Имената сме измислили и ние. По случайност, аз много държа на определено женско име, той на мъжко. Тъй като мъжкото, което избра, е съвсем приемливо, склоних. Той още предъвква женското, но като цяло уж му харесва.

# 672
  • Мнения: 22 506
За имена...трудно ще е. )
Като знам, че първия път 3дни се карахме докато изберем име.))
И сега предполагам, че ще е нещо такова.
Аз изобщо нямам никакви идеи към момента.

# 673
  • Мнения: 7 002
Мирама, добре сте се справили първия път   Flutter

# 674
  • Мнения: 22
Здравейте, време е  аз да удължа списъка на априлските мами.  Simple Smile Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт