Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 134
  • 721
  •   1
Отговори
# 600
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 887
Не е задължително да е на барбекютата. Има маси и столове под наем и могат да ви ги сложат където поискате. Само времето да позволява..

РД на синът ми беве на 24 май- вариант 1- Екопарк отпадна заради дъждовното време и останахме на вариант 2- Бизнес хотелът.
Имат огромна зала, предлагат украса, в залата има обособено като детски кът с играчки, пързалка и подобни. Храната беше страхотна,а анимацията за деца....клоуна Мимо, направи им страхотно преставление- час и половина  рисунки по лицата, игри, клоунада, балони....децата въобще не се сетиха за родителите, а и накрая и родителите бяха въвлечени в игрите и фокусите. Беше страхотно наистина   bouquet Благодаря на Мимо и персонала за забавленията и обслужването.

# 601
  • Някъде там
  • Мнения: 36
Не искаме барбекю. Маси и столове пак ли предварително трябва да се резервират?

# 602
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 887
Да и те трябва да се резервират...

# 603
  • Мнения: 142
Здравейте,да попитам Панамера става ли за двегодишни дечица?Има ли аниматор,който да се грижи за тях,принципно ме интересува за РД.Благодаря.

Да се занимаваш с няколко деца на 2 години е огромна отговорност, за това не търсете аниматори, на които да си хвърлите децата, за да си пиете бирите. Позатрайте още някоя и друга година. Ако искате такова заведение, ориентирайте се към Тринити Кидс, но там удоволствието се заплаща солено. Бяхме на РД там и за 4 деца се грижеха 2 каки. Като цяло в повечето детски кубове не допускат деца на 2 годинки да бъдат оставяни без придружител. И са напълно в правото си! А и аз като майка не мога да си представя да си оставя детето на 2 години и да съм спокойна, че някоя кака или батко няма да го прегазят като бързия влак преди аниматорката да е успяла да каже "Гък".

Сори за офф-а.

# 604
  • Мнения: 403
така е - на 2 с мама в детския кът...винаги аниматорите ми отказват да приемат детето без мен, защото е малко

# 605
  • Мнения: 142
така е - на 2 с мама в детския кът...винаги аниматорите ми отказват да приемат детето без мен, защото е малко

И са напълно прави!!! Надявам се повече родителни да го осъзнават. А и какво по -хубаво от това да споделиш забавлението на детето си? Grinning Wink

# 606
  • Мнения: 2 018
някой с впечатления за островчето в Морската? Мислим там да направим таз` годишния рожден ден на синът ни - 7год.

и ми стана интересно от разговора по предходните страници и от чисто любопитство - какво се изисква за да си клоун? А за аниматор? Обучение? Диплом? Актьорско майсторство? Психология?
До колкото разбирам от Агенцията по заетостта има степени на обучение в анимацията - до ІV степен. Има ли във Варна обучени специалисти?

# 607
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 887
Не съм много съгласна за 2 годишните... ако аниматорът е добър, детето се увлича и се заиграва. Миналата година ( тогава синът ми беше на тази възраст) се забавляваше чудесно с аниматорите. Естественно аз го наглеждах, докато видя дали и двете страни си "пасват.
Тази година с клоуна го беше страх в началото, но с Мимо решихме да се гримира пред тях, те също му помагаха с гримирането, гримираха се един друг...за 5 мин бариерата падна, но определено има значение и опита на насрещната страна. Въобще не съжалявам, че му се доверих и го оставих да си върши работата.

Преди (по време на соц.) имаше цирково училище и там подготвяха клоуни, после имаше и специални изпити за вариертетни артисти с класове, та и там се обучавах клоуни....за аниматори, доста детски учителки работят като такива. Миналата година аниматорката за ДР беше завършила детска педагогика

# 608
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте!
Колкото повече наближава датата на РД, толкова повече се притеснявам да ходим без резервация в Екопарка. Още от април се обадих, но датата 29.6. беше заета. Решихме да отидем рано сутринта в един от кътовете, които са без резервация и да го запазим по този начин, но пак ми е притеснено. Хубаво е да има ток в близост и това ограничава избора ми само до този, който е в непосредствена близост до барбекю "Делвите"...
В тази връзка искам да попитам дали знаете място, около Варна, където може да се наеме на същия принцип? Примерно по Х лв. на човек и ползваш двор, (барбекю) и ток, за около 40 човека, от които половината деца? До тук единствено хижа Здравец отговаря донякъде на това, което търся, но ме притеснява, че май няма ограда към язовира. В събота сме там на РД и ще преценя на място, но дотогава ще се радвам да дадете и други предложения.

Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 18:07 от mar4ela5

# 609
  • Варна
  • Мнения: 355
Миналата година ни каниха рожден ден на открито в природен парк Златни пясъци. Не отидохме, но и преди съм ходила на мястото, отговаря на повечето ти изисквания, но не знам къде трябва да звъннеш за резервация.

# 610
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
Много ви благодаря за споделените мнения.  bouquet

# 611
  • Мнения: 142
Според мен, ако държите да празнувате навън, добър вариант е просто да направите един пикник. И на такъв рожден ден съм била получи се чудесно! Вместо да се обвързвате със заведения и куверти. Ето още един вариант. Wink


Титина, аз съм детски аниматор, но хотелски, и във всички компании, в които съм работила беше забранено на деца под 3 години да бъдат без придружител. И от опит ти казвам, че нещата не се получават с 2 - годишните. Работодателите не инвестирт в персонал, не си заслужава риска.

# 612
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 887
Съгласна съм, но си зависи и от детето. Далеч съм от мисълта заДР в детски кът, барабар с всички др деца, посетители на съответното место.

# 613
  • Мнения: 142
Съгласна съм, но си зависи и от детето. Далеч съм от мисълта заДР в детски кът, барабар с всички др деца, посетители на съответното место.

Ооох, ние с това се сблускахме. Малката е на 2 години и няма как да изберем свободно ДК. Искахме да е в Капела или в Хепиленд, нещо от този тип. С много място за бягане. Навсякъде, където искахме да празнуваме, беше огромна блъсканица, с по няколко РД едновременно. Установих, че просто НЯМА подходящо място за РД на 2 годишно дете. Все трябваше да е с още някой рожденик #Cussing out Затова празнувахме малко по - различно. А тези, чиито дец а са родени през лятото, имат неревоятния късмет да празнуват на страхотни, нестандартни места! Защо не и плажно парти??

# 614
  • Мнения: 2 018

В тази връзка искам да попитам дали знаете място, около Варна, където може да се наеме на същия принцип? Примерно по Х лв. на човек и ползваш двор, (барбекю) и ток, за около 40 човека, от които половината деца? До тук единствено хижа Здравец отговаря донякъде на това, което търся, но ме притеснява, че май няма ограда към язовира. В събота сме там на РД и ще преценя на място, но дотогава ще се радвам да дадете и други предложения.

село Гурково, до Балчик - прекрасен, абсолютно нов, огромен навес с пейки и маси, огромна детска площадка с градини, + 2-3 барбекюта. Високи дървета с мрежа за волейбол. До колкото разбрах наема струва по 1 лв на човек. Има ток, чешма, люлки, детски къщички направени от дърво за игра. Отделно беседки за по 10тина човека с маса. Прекрасно е за такива поводи. Тази година бях на абитуриентска там и много ми хареса. Навеса беше зает за 10тина дни напред с повод - абитуриентска. Лошото е, че е на 40-45км от Варна.
Не виждам снимки в нета, а моите са твърде лични... не знам как да ви го покажа.

Всъщност можете да го видите в Гугъл с човечето. Има един разклон - V образен - точно преди селото и там в горичката със скрола приближавате - можете и отзад да го видите това е единия път, може и отпред - другия път .. до колкото го позволява гората.

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 13:12 от Бо_

Общи условия

Активация на акаунт