вчера разбрах,че съм бременн. моля помогнете !!

  • 2 791
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ехей, честито! То и аз не бях на себе си, пък бях на 28!

Подхождай винаги разумно от тук нататък към всяко действие, което предприемаш и всичко ще бъде наред!

Успех и лека бременност!

# 16
  • Мнения: 11
ами не бих го направила с идеята да ми помогат като баба и дядо по скоро да не разбират от хората защото няма да е приятно,пък знае ли човек може и да им трепне сърцето... Confused

# 17
  • сф
  • Мнения: 394
здрасти.

ти беше пуснала тема за родителите си, която поради някаква причина, беше заличена от форума. аз там ти бях написала много надълго и нашироко, но то всичко си зависи от теб лично, не от кой какво ти пише.

първо, честито!

второ - дистанцирай се емоционално от родителите си. след като им кажеш (в крайна сметка, струва ми се че имаш желание да им съобщиш), тяхната реакция не трябва ни най-малко да те интересува и да ти влияе. това имам предвид под емоционално дистанциране. вече дали ще е по телефона, лично, в чие присъствие, си е въпрос на ваши предпочитания

успех!

# 18
  • Мнения: 4
Честито, и не се страхувай от нищо. Твоето малко бебенце се тормози и напряга заедно с теб. При лоши моменти просто мисли само за мъничкото злато в теб и се усмихвай. То те чувства по-добре от всеки друг и не заслужава да бъде тормозено. Бъди смела и горда че ще бъдеш мама!!!  Лека бременност и ако искаш да защитиш и бебето както ти се защити от родителите си то просто ги забрави. Не всеки е създаден да бъде родител. Дано съм ти помогнала или поне малко съм извикала усмивка на личицето ти Laughing


# 19
  • Мнения: 59
Честито !! Това е най-хубавото нещо на света да станеш мама!  Hug И при нас се получи нещо такова, че дори не бях виждала свекърва си на живо все още а вече бях бременна  Laughing Доста неразумно от наша страна, но бяхме в чужбина, живяхме заедно, направихме си бебче и после запознанствата със семействата и така нататък, така че споко аз бях по-зле , но все пак не ми пукаше!   Laughing   Всеки един родител би се зарадвал , когато разбере че ще има внуче! Поне моите бяха много щастливи!  Peace   Приятно бременеене и дано всичко да е наред  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт