Обличане на дете от глава до пети за ясла/градина

  • 94 260
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 21 282
sweet_maniche  , благодаря,а онлайн могат ли да се намерят ?

# 1 456
  • Пловдив
  • Мнения: 6 639
аз онлайн ги поръчвам - от СД  Peace
В Кауфланд съм виждала лятото подобни, но нямат нищо общо - подметката им е много по-твърда и неопрена отгоре е някакъв гаден...

# 1 457
  • Мнения: 21 282
аз онлайн ги поръчвам - от СД  Peace
В Кауфланд съм виждала лятото подобни, но нямат нищо общо - подметката им е много по-твърда и неопрена отгоре е някакъв гаден...

Благодаря   bouquet

# 1 458
  • Мнения: 2 478
Търся пантофи,които не запотяват крачетата,напоследък ,каквито сложим краката все са мокри  ooooh!

Befado са дишащи и не изпотяват крачетата.

# 1 459
  • Мнения: 21 282
Търся пантофи,които не запотяват крачетата,напоследък ,каквито сложим краката все са мокри  ooooh!

Befado са дишащи и не изпотяват крачетата.
Благодаря   bouquet

# 1 460
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте!
Тъкмо се чудех къде да попитам нещо за пантофи Бефадо и гледам последните постове тук са за тях Simple Smile
От доста време слушам за тези пантофи и реших да купя за дъщеря ми. Вчера тъкмо ги подготвях за детската градина и реших да им ударя една мокра кърпа на подметките и установих, че се намокриха от вътрешната страна. После като изсъхна ги тествах в банята на малко мокричко да видя дали пак ще се намокрят. Сега не мога да и ги сложа спокойно за градината, те редовно си се мокрят децата като си мият ръцете, дори и малко вода да има на земята ще влезе в пантофата  Rolling Eyes
Та забелязвали ли сте нещо подобно или слагате стелки, то в такъв случай се обезсмисля това с дишащата подметка.

# 1 461
  • Мнения: 3 675
Аз купувам пантофи на Беко и Балерини Мис Фиори.В момента е с пантофи КК тип балеринки

# 1 462
  • Мнения: 3 675
Поръчвам обикновено от Джордж,но съм фен на магазини ву и ако намеря нещо ново с етикет или супер запазено,го носи в училище в ПГ.Днес например купих  две долнища от Мания идеални за тази цел.Като знам,че долнищата от Теско още с обуването си стават на колена,а след третото изпиране на топчета,определено бих предпочела секънд хенд дрехи.Джордж са по качествени и към тях засега нямам забележки.

# 1 463
  • UK
  • Мнения: 5 999
 Просто се записвам,  че и на мен ми предстои  bouquet

# 1 464
  • Мнения: 196
Запис и от мен.

# 1 465
  • Мнения: 21 282
Здравейте ,бихте ли ми препоръчали сайт с хубави клинчета,подходящи за есента ?

# 1 466
  • UK
  • Мнения: 5 999
Малката лисичка,

Аз пазарувам предимно от Некст.  Качеството им е несравнимо Peace.

# 1 467
  • София
  • Мнения: 2 082
Некст и H&M, GAP и Zara. Всичките са с чудесно качество, не са мръднали  Peace

# 1 468
  • Мнения: 21 282
Благодаря ви   bouquet

# 1 469
  • Мнения: 3 675
Доволни ли сте от пантофите К И К?Искам да купя някакви тип балерина за ПГ в училище?

Общи условия

Активация на акаунт