Пазаруваме от George (Asda)

  • 66 967
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 735
Тъп въпрос ама Embarassed от къде в акаунта ми да им пратя мейл?
В сивото поле най-долу на страницата, втората колона е Customer service. Първия ред е линк "Contact us".

Не ми позволява да пиша Rolling Eyes Егати каръщината с тая поръчка Tired

# 706
  • София
  • Мнения: 2 009
Кашпичка, при мен няма проблем. През гугъл хром опитах и става.

# 707
  • Мнения: 6 735
Търси кукита и като се върне мъжа ми ще пробваме пак Crazy

# 708
  • Мнения: 822
Има ли някой от роклите на принцеси? Как са като качество и размери?

# 709
  • софия
  • Мнения: 25 791
Има ли някой от роклите на принцеси? Как са като качество и размери?
Ние Mr. Green Имаме
Много красива, с изпипани детайли. Нищо общо с боклуците, които тук се продават за същите пари. Дъщеря ми е на 6, 128 см., 7-8 размер й е точно.
Ето я:

Последна редакция: чт, 15 ное 2012, 17:26 от zvanche

# 710
  • Мнения: 161
Царицата-майка   абсолютно си права. Май проблемите идват от дебитните, досега май на никой не му се е случвало с кредитна да бъде отказано плащане. Мисля, че точно с дебитните на ПИБ има проблем с плащанията.

От 4 години ползвам Виза Електрон на ПИБ във всички възможни английски сайтове,които приемат български карти.Основно пазарувам от ASDA ,включително и от Groceries- до сега никога не съм имала отказана поръчка,НИКОГА.
Така че,едва ли проблема е точно в дебитните карти на ПИБ.

# 711
  • Мнения: 6
На мен не ми прие дебитната на ЦКБ и от тогава само с кредитната (от Габко ми казаха, че не става с дебитна, но от вас разбрах, че става)

# 712
  • софия
  • Мнения: 25 791
Aleksandra2011, на никой не му пука дали картата е дебитна или кредитна. Важното е да има пари в нея и да е от типа, който се приема от съответния сайт (Visa, Master, Maestro и т.н.). Стига с това кредитна/дебитна. Габко говорят глупости.
Пазарувам от сума години, от не знам колко на брой сайт-а. Навсякъде плащам с дебитна карта/ПП (от съображения за сигурност) и никъде не съм имала проблем с плащането.

Последна редакция: пт, 16 ное 2012, 09:58 от zvanche

# 713
  • София
  • Мнения: 3 581
На мен не ми прие дебитната на ЦКБ и от тогава само с кредитната (от Габко ми казаха, че не става с дебитна, но от вас разбрах, че става)
Аз пазарувам само с такава и не съм имала проблеми досега. Явно проблемът не е в сайта, а в имената на картодържателя, наличност или нещо такова. Аз си изписвам имената точно както са ми на картата. Напр. не пиша Nelly, a Neli както са го написали Peace

# 714
  • Мнения: 0
Тогава да попитам следното.Името на картодържателя ОК.Но при регистрацията фирмата превозвач има претенции името да се изпише с ID номера.Например :Maria57 и вмето фамилия името на превозвача:KupiOtUK.
Вече си мисля,че и това може да е проблем?Не знам.Габко имат ли такова ID.?

# 715
  • софия
  • Мнения: 25 791
Повечето искат. Аз моето съм го попълнила пред името, но не съм имала проблем. Защо вместо фамилия името на фирмата? Нали пращаш на техния адрес и имат ид-то ти?

Сега погледнах и сайта на фирмата. Там никъде не пише да пишеш името на фирмата като фамилия.
Цитат
В адресната форма на сайта е необходимо да въведете НАШИЯТ адрес за доставка и ВАШИТЕ имена и ID номер за получател.
Т.е. трябва да направиш това, което е описала NellyR по-долу. (при мен е ID...Maria, но не мисля, че ще е проблем да остане, както ти си го написала, стига да напишеш фамилията си, а не името на фирмата)

Последна редакция: пт, 16 ное 2012, 13:02 от zvanche

# 716
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами като видят Maria57 KupiOtUk, а картата е на Мария Иванова как мислиш, че го приемат? Ако искаш да пишеш ИД някъде го напиши така : Maria Ivanova ID ( вместо ИД пишеш номера)
Аз лично не пиша никога ИД Peace

# 717
  • Мнения: 0
регистрирах се и аз ,пуснах първа поръчка на 14.11,дебитната ми карта мина,вчера парите ми бяха блокирани,днес виждам че са си ги дръпнали.дано всичко е наред,че като чета за тия проблеми с карти и превозвачи......,избрах Гъбко,та да видим....

# 718
  • Мнения: 822
zvanche, много хубав маскарад и наистина роклята изглежда чудесно. И аз се насочих към по-голям размер, според отзивити в сайта, и сега се чудя коя да е роклята.  Mr. Green

# 719
  • София
  • Мнения: 2 009
Аз съм си писала ID-то между името и фамилията и досега не съм имала проблем. С нетърпение си чакам коледната украса. Навън 15 градуса, а на мен ми е празнично  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт