Пазаруваме от George (Asda)

  • 66 952
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 368
От няколко години пазарувам от Асда, нямам никакви проблеми досега.

Единственото, което не съм знаела и все още незнам е номерацията на сутиените ?!?!?
Нося 75 В тук, моля някоя добра душа да ме ориентира.
Хиляди благодарности.

Аз пък мога да бъда полезна с размери и отзиви за момченца. Имам си двечки Wink едното е на 2, другото на 7. Пазарувам и за себе си и за дома /спално бельо, лампи, хавлии..../.

# 721
  • Мнения: 659
От няколко години пазарувам от Асда, нямам никакви проблеми досега.

Единственото, което не съм знаела и все още незнам е номерацията на сутиените ?!?!?
Нося 75 В тук, моля някоя добра душа да ме ориентира.
Хиляди благодарности.

Аз пък мога да бъда полезна с размери и отзиви за момченца. Имам си двечки Wink едното е на 2, другото на 7. Пазарувам и за себе си и за дома /спално бельо, лампи, хавлии..../.

34В отговаря на 75В  Peace

# 722
  • Мнения: 368
мерси ЛЪВИЦА

# 723
  • Мнения: 6 729
Съвсем се обърках Crazy Аз се писах в сайта и за получател с презимето си, а картата ми е с фамилията ми и ми прие парите, дръпнаха ми ги, обаче от 8.11. няма никакво развитие поръчката да излезе от склада им. Какво се прави в такъв случай и мейл им писах, няма отговор. Ако пък няма артикул, връщат определената сума, ли Rolling Eyes Много ме дразнят вече  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 1 162
Кашпичка

 не знам какво да ти кажа, само че по моя историческа поръчка от 3.11 все пак има някакво развитие, но не мога да разбера какво точно  ooooh! получих имейл, че уж е изпратена... Влизам в сайта да видя и съвсем се обърквам  Whistling Уж е разделена на 2 и само една част е изпратена , какво става с другата част все така е тъмна индия. Или все пак са изпратили всичко, нищо не разбирам  Crazy Ако отказват артикул - връщат парите, вече имам отразен рефънд в сметката. На моя имейл няма отговор никакъв, вече сигурно седмица мина откакто писах. Чудесен сайт, направо ти е кеф да поръчваш още  hahaha

# 725
  • Мнения: 6 729
Направо да ти е кеф  Tired

# 726
  • София
  • Мнения: 1 163
fandango в сайта, като влезнеш и отидеш на твоите поръчки, на track delivery може да видиш от там по-подробна информация, свързана с доставката.

# 727
  • Мнения: 6
Аз поръчах на 9-ти поръчката вече пътува към мен с превозвача.

# 728
  • Мнения: 43
На мен не ми прие дебитната на ЦКБ и от тогава само с кредитната (от Габко ми казаха, че не става с дебитна, но от вас разбрах, че става)
Аз плащам без проблем с дебитна на ЦКБ  Peace

# 729
  • Мнения: 1 162
silsa

 Благодаря ти  Hug Обаче точно там и се обърках  Joy Според тази подробна информация само един артикул е изпратен, другите 2 ( нали казвам, че поръчката била е много малка) все така са някъде - неизвестно къде  Whistling та не знам, нещо изобщо не съм вдъхновена от тяхното обслужване  Mr. Green

# 730
  • София
  • Мнения: 1 163
може да са ти я разделили, а иначе за обслужването си права, китайците са много над тях, веднага отговарят и са много мили.

# 731
  • Мнения: 89
http://direct.asda.com/george/baby-boys-clothes/2-pack-joggers/G … 6,default,pd.html
Някой да ми каже тези долнища дали са ватирани? Благодаря ви!
Имах предвид, ако някой си е поръчвал такива Simple Smile

# 732
  • Мнения: 161
Аз не мога да разбера,какъв ви е проблема с обслужването.Направих поръчка вчера сутринта и до вечерта беше изпратена към превозвача.И това не е прецедент,а както писах вече ,пазарувам от там четвърта година. Имала съм веднъж отказан артикул и ми възстановиха парите в рамките на три дни.

# 733
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Има ли код в момента?

# 734
  • Мнения: 1 162
silsa

 Ами и аз така разбрах от сайта, обаче нямам никакви имейли освен че нещо там ми е изпратено  Mr. Green

Алиа


 както виждаш проблеми има. И да - имам право да недоволствам от обслужването. Поръчка от 3 ноември още някъде се мота и нямам никаква информация. И не само аз съм в подобно положение. не съм забелязала, че пиша по 10 съобщения едно след друго и  рева - просто споделям какво става. Не ми харесва това отношение, между друго на стената им във ФБ няма възможност да пишеш съобщения сам - можеш само да коментираш постовете им. това навежда на някакви размисли.

Общи условия

Активация на акаунт