Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - 6

  • 34 669
  • 781
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 752
Моля ви за програма,която да блокира тези реклами,защото ме побъркват вече... #Cussing out

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

# 736
  • Мнения: 6 594
Привет  Hug Надявам се тук да открия своя отговор, ще се самоцитирам от друга тема.
http://prikachi.com/images/779/6876779o.jpg

Постоянно ми излиза това, затварям го и пак и пак излиза. По някое време се затваря за по-дълъг период и пак изкача  Twisted Evil Влудяващо е!! Единственият начин е да го минимизирам, но не мога да го махна. Help  Rolling Eyes Praynig

Или, ако има тема някъде да питам там  Rolling Eyes
Тоя OUTLOOK ще ме побърка  Joy

# 737
  • Мнения: 6 594
Няма ли разбирачи да помогнат  Cry

# 738
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Моля ви за програма,която да блокира тези реклами,защото ме побъркват вече... #Cussing out

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

И не само. Най-вероятно имаш нещо инсталирано като Browser protect, Lollipop, Plus HD, Lyrics, Delta Toolbar, Deal Ply....деинсталираш и триеш папките (където намериш). Пълен ресет на всички браузъри след това - http://en.kioskea.net/faq/6361-reset-your-browser-restore-your-b … -default-settings


Привет  Hug Надявам се тук да открия своя отговор, ще се самоцитирам от друга тема.
http://prikachi.com/images/779/6876779o.jpg

Постоянно ми излиза това, затварям го и пак и пак излиза. По някое време се затваря за по-дълъг период и пак изкача  Twisted Evil Влудяващо е!! Единственият начин е да го минимизирам, но не мога да го махна. Help  Rolling Eyes Praynig

Или, ако има тема някъде да питам там  Rolling Eyes
Тоя OUTLOOK ще ме побърка  Joy

Спираш стартирането на OUTLOOK и всичко свързано с него в msconfig/startup - за да влезеш там кликваш на бутоните Win+R, в отворения прозорец написваш msconfig и кликваш ОК., отваряш секцията startup и ънчекваш процесите, които не ти трябват да се стартират с Уиндоус.

# 739
  • Мнения: 2
Няма ли разбирачи да помогнат  Cry
аз не разбрах точно какъв е проблема. Дали че аутлука не работи нормално и постоянно се появява тази грешка, или че ти не искаш да се появява, а той изкача с тази грешка?
За втория проблем са ти казали, допълвам само че и с програмата CCleaner можеш да го направиш Simple Smile
А ако е първото - пробвай с друга програма - примерно Опера Майл Simple Smile

# 740
  • Мнения: 341
Има ли начин да форсирам CCleaner? Когато пусна да почиства и стигне до временните файлове на Мозила, виси по половин час там, а иначе си работи.

# 741
  • Мнения: 6 594
Няма ли разбирачи да помогнат  Cry
аз не разбрах точно какъв е проблема. Дали че аутлука не работи нормално и постоянно се появява тази грешка, или че ти не искаш да се появява, а той изкача с тази грешка?
За втория проблем са ти казали, допълвам само че и с програмата CCleaner можеш да го направиш Simple Smile
А ако е първото - пробвай с друга програма - примерно Опера Майл Simple Smile

По принцип аутлук не ползвам  Crossing Arms Никога за нищо не съм го включвала, сега сам се появява от нищото и не мога да го затворя. Давам му хикса, затваря се и след 2 секунди пак се появява. И забелязвам, че сам се включва като почна да пиша съобщения примерно тук във форума, е-мейли и тн. Много много странно.
Направих това, което ДОРОМ ми е написал, но там нямаше изобщо аутлук, че да му махна отметката, но поне на други програми отметнах. Сега ще пробвам и с Ccleaner да видим какво ще стане.  Hug

# 742
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Здравейте,
За Коледа голямата дъщеря се сдоби с лаптоп Toshiba Satellite C55-A-1L4. Обаче имаме една драма с него - батерията хич не държи. Показва, че е на 100% пълна, но махнеш ли зарядното, изключва. Снощи беше цяла нощ на зарядно, сутринта го махнах и опитах да го включа - тц, не стана. Звънях на сервиза, приеха ми само мрънкането, чакам утре някой специалист да ми звънне. Някой има ли идея дали нещо не правим като хората или си е реален проблемът?
Все си мисля, че ако батерията беше изхабена (лаптопът идва със сложена батерия, не отделно), нямаше да я показва като на 100% пълна  Thinking Пък и все да изкара някоя и друга минута, не да се държи все едно няма никаква батерия  Tired

# 743
  • Мнения: 2
сложена ли е батерията хубаво? кликнала и заключена?

# 744
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
сложена ли е батерията хубаво? кликнала и заключена?

Мда, на няколко пъти махана и слагана. Тя си пасва много хубаво. И двете копчета са хубаво кликнати. Отделно, че си идва от Тошиба със сложена батерия. Ако не е хубаво сложена, няма ли по някакъв начин да се разбере, а не да ми вика, че е fully charged  Crossing Arms?

# 745
  • Мнения: 1 298
Моята Тошиба като пристигна не беше с поставена батерия, но това вярно беше преди сто години.
Възможно е самата батерия да дава дефект. Ако не е хубаво сложена, няма да я отчете. И е напълно възможно да ти изключва веднага, на едно Фуджитсо така правеше като беше сдала багажа. Тошибата не е ли със застраховката No matter what?

# 746
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Моята Тошиба като пристигна не беше с поставена батерия, но това вярно беше преди сто години.
Възможно е самата батерия да дава дефект. Ако не е хубаво сложена, няма да я отчете. И е напълно възможно да ти изключва веднага, на едно Фуджитсо така правеше като беше сдала багажа. Тошибата не е ли със застраховката No matter what?

Има, но не е там работата. No matter what, доколкото знам, важи за 1 път, а лаптопът реално е на 1 ден, не е честно още сега да ползваме тази гаранция. Отделно, че би трябвало и самата батерия да има гаранция от поне 6мес. Явно грешката не е в нашия телевизор, утре ще се разправям със сервиз. Най-тъпото е, че си го самопродадох и до сега (общо към 4-5г) не съм имала такава случка с клиентски лаптоп. А другата тъпня е, че миналата година й взехме таблет, който веднага след празниците също отиде на сервиз  ooooh! И това, ако не е къръщина.......

# 747
  • Мнения: 341
Или батерията е прецакана, или не дава контакт някъде. Ако можеш да намериш друга батерия и да пробваш дали ще проработи на този лаптоп - ако проработи, смени батерията, ако не - значи е вътре в лаптопа проблемът. Което пак не изключва проблем И с батерията. Лошото е, че хардуерните проблеми няма как да се разминат със сервиза, така че - носи го.
Тази гаранция не може ли ти да решиш кога да я ползваш? Ако ти решаваш, не я гърми сега, няма смисъл. Ако ти направиш фал (което не знам дали някога ще стане Simple Smile ), тогава се възползвай. Ако не решаваш... ами шанс.

# 748
  • Мнения: 2
За сервиза си.

# 749
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Няма ли разбирачи да помогнат  Cry
аз не разбрах точно какъв е проблема. Дали че аутлука не работи нормално и постоянно се появява тази грешка, или че ти не искаш да се появява, а той изкача с тази грешка?
За втория проблем са ти казали, допълвам само че и с програмата CCleaner можеш да го направиш Simple Smile
А ако е първото - пробвай с друга програма - примерно Опера Майл Simple Smile

По принцип аутлук не ползвам  Crossing Arms Никога за нищо не съм го включвала, сега сам се появява от нищото и не мога да го затворя. Давам му хикса, затваря се и след 2 секунди пак се появява. И забелязвам, че сам се включва като почна да пиша съобщения примерно тук във форума, е-мейли и тн. Много много странно.
Направих това, което ДОРОМ ми е написал, но там нямаше изобщо аутлук, че да му махна отметката, но поне на други програми отметнах. Сега ще пробвам и с Ccleaner да видим какво ще стане.  Hug

Пробвай и това
http://www.sevenforums.com/microsoft-office/182591-remove-outloo … -mail-client.html

Общи условия

Активация на акаунт