Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 5

  • 36 755
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Как мога да видя отзивите по изтекла оферта в Грабо и другите сайтове?
Още нещо да добавя за Ализа бюти - преди няколко дена зададох въпрос по тяхна оферта за опита и квалификацията на масажиста, който ще прави масажите по офертата. Отговор няма, а въпроса ми явно е изтрит  Stop

Последна редакция: нд, 24 фев 2013, 17:23 от avia

# 691
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Как мога да видя отзивите по изтекла оферта в Грабо и другите сайтове?
Още нещо да добавя за Ализа бюти - преди няколко дена зададох въпрос по тяхна оферта за опита и квалификацията на масажиста, който ще прави масажите по офертата. Отговор няма, а въпроса ми явно е изтрит  Stop
Тюю,съвсем ме отчая. Laughing
Сега ще си взема тази оферта за Кравая,защото отдавна не сме ходили,а заведението ни харесва. Heart Eyes

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Не се отчайвай  Hug.
Просто не отивай с големи очаквания за маникюра. В момента Ализа бюти имат оферта в Лапни за радиочестотен лифтинг на околоочен контур - ето това съм го ползвала при тях и има поразителен и доста дълготраен ефект  / с уговорка, че процедурите ги правиш при мъжа/ Peace
А в Кравая каква музика пускат?

# 693
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чалга е ... поне вечерта беше такава.

# 694
  • Мнения: X
Снощи не беше чалга-иначе нямаше да успея да задържа домочадието вътре Mr. Green-беше си чиста нашенска народна музика-и то съвсем с поносима сила на звука пусната/така,че да не пречи да се чуем/.

# 695
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Звучи много добре! Явно ние сме били доста отдавна там /беше през ноември или декември последно/. Иначе много си го харесваме като заведение. Особено за хапване с ваучер - никога не сме имали проблеми с резервация, количество храна и обслужване.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 415
От Кравая и аз съм доволна  Peace

А никой ли не е пробвал фотоепилацията в Рошла.. мисля да купя ваучер утре, и ще се радвам ако някой сподели преди това  Praynig

# 697
# 698
  • Мнения: 14
Някой ходил ли е на зала тук?И дали е голяма навалица след 18 вечерта или няма проблеми?

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Някой с мнение за тук...http://napolovina.com/offer.php?id=3910

# 700
  • Мнения: 164
Преди 2 дни си използвахме ваучерите за спа в Парк хотел Пловдив.
Не беше чак толкова зле,само имаше някаква много странна и неприятна миризма Shocked И джакузито нещо не ни допадна.Най-много ме разочарова фактът,че ваучерът струваше 10 лв.,а в самия център видях,че това си е реалната цена на услугата.
Грабо напоследък ме разочароват.

# 701
  • Мнения: 1 516
Закупихме ваучер по тази оферта и вече го използвахме.
http://grabo.bg/plovdiv/vecheria-za-dvama-salata-rapsodiia-v-zel … ka-i-vino-0tdu7nn
Оценка 10/10.
Обслужването беше на ниво.
Поръчахме се от двата вида основно,но на мен свинското повече ми хареса,не че пилешкото беше зле,но въпрос на вкус.
Салатите също бяха много вкусни.

# 702
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
От Герито е. Ходих при нея лятото. За маникюр 8/10. За декорация 4/10.

# 703
  • Мнения: 5 173
Купих 2 ваучъра за това: http://grabo.bg/pitza-ili-pasta-po-izbor-ot-meniuto-italianska-s … chasha-vino-0qv9t дано да е вкусна пастата.

# 704
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Надявам се да ти хареса! Заведението е близо до работата ми и съм хапвала там за обяд /не точно ястието от офертата, а друго/. Много е вкусна храната им, и кафето ... и чаят ... А и е много приятна атмосферата вътре.

Общи условия

Активация на акаунт