Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 5

  • 36 753
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 177
Аз също много харесвам заведението, много е вкусно, много добро обслужване.Интериора е интересен, малко е вътре пространството ,но е много уютно.
Аз също си грабнах ваучер.

# 706
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Тази седмица използвах ваучера си за пици от р-т Finno. Върнах се 20 години назад с обслужването на сервитьорката в стил "ледената кралица" и излъчване - "Пак ли навлеци с ваучери?!" Предполагам по тази причини и пиците не ми харесаха. Бяха големи и хрупкави, но апетита ми беше изчезнал.
Заведението беше празно, но съм сигурна, че сервитьорката щеше да ни върне , ако не се бях обадила предварително. Cry Знам, че е такова е правилото, но все се чудя  защо когато няма никой те връщат newsm78
Едва ли бих го посетила отново, още повече, че е много далеч за мен.
За сравнение днес хапнах в х-л Норис  пак пици, пак не ми харесаха много, но отличното обслужване оставя друго усещане и бих посетила заведението отново. Peace

Последна редакция: пт, 01 мар 2013, 20:20 от Теси

# 707
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Наминавам да споделя впечатленията си от маникюра с ОПИ от "Ализа Бюти",на който бях днес.
Със смесени чувства съм.Момичетата бяха любезни и мили.Маникюристката работи що-годе внимателно.Аз си избрах цвят на SNB и доплатих за 2 декорации.Моят лак не е мръднал,но на колежката ми,която лакираха с ОПИ се олющи на няколко места на 2-рия час /след часовете отидохме на работа,та го видях с очите си/.Освен това имаше и неравности в оформянето на нокътната плочка.Ще видим моят колко ще издържи. Wink

# 708
  • Мнения: 6
Има ли доволни от салон Стил и по-точно от Изправяне с преса Keratin therapy .Другата седмица ми се налага и се чудя дали там да ида.

# 709
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
В събота ползвах ваучерът за ресторант Чановете. Няма да повторя никога повече. Бяхме без резервация, защото минавахме от там и решихме да проверим дали може да хапнем. Ресторантът беше чисто празен. Посрещна ни мъж, казах, че нямаме резервация, а сме с ваучер. Отговори ми, че трябва с резервация, иначе ще чакаме много. На въпросът ми колко, ми се отговори - Колкото трябва. Поогледах се, нямаше никой вътре и се зачудих защо. Оказа се, че хапките били замразени. Ами, като сте тръгнали да си пълните заведението, осигурете си и храна. Ако случайно вляза да хапна след разходка, примерно, и съм редовен клиент, пак ли ще чакам "колкото трябва" за едни панирани хапки? Освен това, дори политиката на заведението да е с предварителна резервация, те знаят ли аз какво ще желая да хапна, за да го приготвят предварително? Такова чудо за първи път ми се случва. Мислех в неделя да празнувам РД там, за да съчетаем после с разходка, но се отказах на мига. Отидохме в Стария хан до Мола без резервация, дадоха ни маса, а храната идваше след 5-10 минути и беше много вкусна и евтина. А мислех директно в неделя да отидем за РДто в Чановете, добре че имам 6то чувство, та отидох да проверя предварително и не си развалих празника. Явно това си е едно огромно сватбарско хале и такова ще си остане.

# 710
  • Мнения: 0
Момичета, препоръчайте ми студио за кола маска на центъра  Rolling Eyes Simple Smile След последния път с ваучер, не ми се рискува повече. Ще се радвам да споделите къде обслужването е качествено и си заслужава парите  Hug

# 711
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Колко център ти е център? Аз останах много доволна от козметичка до Новотела и ще ходя там и без ваучер.

# 712
  • Мнения: 2 382
Салон "Скандало" в пресечката срещу фонтаните на Общината. И друг път съм писала, че съм много доволна от козметичката - Ина.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Салон "Скандало" в пресечката срещу фонтаните на Общината. И друг път съм писала, че съм много доволна от козметичката - Ина.

А колоко струва нещо такова на редовна цена Rolling Eyes Сори,ама след един злощастен опит с начинаеща явно козметичка,повече не съм стъпнала за такава процедура Blush Болезнено ли е много?

# 714
  • Мнения: 2 382
За коя зона?
За болката аз не съм критерий, защото съм с много висок праг.
Но хигиената е безупречна, мен лично не ме боли.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
За коя зона?
За болката аз не съм критерий, защото съм с много висок праг.
Но хигиената е безупречна, мен лично не ме боли.

Оф...ами първо на краката да се престраша пък... Mr. Green А за "оная" зона пък невярвам да се навия...

# 716
  • Мнения: 2 382
Цели крака са 16.

# 717
# 718
# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Видях ваучера на Златна круша, но последния път останах разочарована от пицата.
 Бяхме в Рилон-а. Материалът върху пицата беше леко загатнат. Този път ще се въздържа. Crossing Arms
Във Верди бяхме с ваучери, може и да доплатихме по някоя друга стотинка, ама пиците бяха върхът. Peace

Общи условия

Активация на акаунт