Нагли крадци тероризират

  • 3 057
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 599
Прочетеното ми припомни статия наскоро, в която се говореше за много пиян полицай, който катастрофира и загива на място. Съответно държавата изплаща солидна сума на семейството му, тъй като е загинал по време на служба и се води трудова злополука.Shocked ooooh! #Cussing out

Оффф, това са такива глупости, че не е истина как някой се връзва на подобно нещо Crazy
Нали не мислиш, че и да е бил "много пиян" въобще ще се разбере. А па т'ва със солидната сума .... ooooh! И какво общо има с темата за циганските своеволия? Викаш "така им се пада" ли?
Простотия!!!

# 31
  • Мнения: 274
И защо да не се разбере? Не може да му се направи кръвна проба ли?
И написах, че случая ми в първия постинг ми припомни този случай... Освен това това не е ли кражба?! Тия пари ги плащат данъкоплатците на България, демек хора като теб, защото аз пребивавам мноооого рядко тук.

# 32
  • Мнения: 1 217
В случаи като този от статията трябва да е разрешена употребата на оръжие, както и при самозащита или преследване на опасен престъпник.
Интересно защо според статистиките сме една от държавите в Европейския съюз, в която на глава от населението се падат най-много полицаи, в случаи като описаният не е изпратено подкрепление.
Иначе, макар да не е по темата, за съжаление съм попадала на недобросъвестни служители на реда. Например веднъж пред очите ми оставиха едно пиянде, което беше пребило приятелката си и на всичкото отгоре държеше тон на полицаите. На какво прилича това и какво обяснение да си дам, освен, че или е нечий човек, или си е платил.

Общи условия

Активация на акаунт