The Vampire Diaries - В очакване на сезон 4 (Тема 27)

  • 25 609
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 493
Хайде и аз в редиците  Laughing . Постерите не ми харесват , дано измислят нещо по-впечатляващо  Wink

# 16
  • UK
  • Мнения: 600
Запис и от мен. Hug Страхотна темичка, мерсаж  bouquet

И да почва вече сезонът, че губя търпение, свърши ИК - няма какво да се гледа Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 517
Честита ни тема. браво страхотна е  bouquet Само остава да чакаме Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 9 095
прочетох че приемате нови членове в предишната тема и айде да не остана назад Laughing

накратко- чета ви от февруари месец, по принцип не отделям много време на тв и още повече на сериали /като изключим Касъл Laughing/, но стана така че трябваше да прекарам бременността в леглото и разбира се кой каквото препоръча беше изгледано- Клюкарката, Братя и сестри, Отмъщението, Имало едно време, безброй игрални филми и тн...и както не съм фен на вампирски истории какво ми трябваше да гледам 2-3 епизода на Дневниците, ей ме на и аз със вас hahaha и викам крайно време е да нахалствам и да се присъединя, пък ако позволите и да поостана ще почерпя Sunglasses

по темата Стелена vs Делена мнението ми понякога е направо 'шамар за Елена', но по принцип симпатизирам повече на Стефан просто защото на това викам аз любов, тези изпепеляващи и луди истории дето ги предлага Деймън особено с този безкраен вампирски живот сега не ми се струва да останат дълго Grinning и съм напълно съгласна с Катрин- толкоз като неможе да реши, да взема и двамата hahaha иначе ми се ще повечко Кол този сезон, но не му срещнах името в спойлерите и май ще си чакам Crossing Arms


loril, честита книжка, леко и безаварийно оттук насетне, браво че си взела изпита от раз Hug


за анкетата обаче се обърках..Тайлър кога е бил вампир newsm78 нещо съм пропуснала май

# 19
  • Мнения: 1 336
Е, той Тайлър е хибрид - наполовина върколак, наполовина вампир.

# 20
  • Мнения: 5
Цитат
Естествено, че няма да ни я покажат, губи се изненадата, нали трябва да гледамe.
Е, не мисля, че само заради една/две снимки ще ни се изгуби интереса. Laughing
Постерите са хубави, но все пак в този сезон Елена ще е вампир, ще се набляга върху това и трябваше да я приведат поне малко във вампирски вид.  Joy

# 21
  • Мнения: 9 095
Е, той Тайлър е хибрид - наполовина върколак, наполовина вампир.

мда, но мисля че не е имал вампирски сцени newsm78 но е напълно възможно да съм ги проспала, нещо Майкъл не ми се нрави по принцип Laughing

# 22
  • Мнения: 2 869
Цитат
Естествено, че няма да ни я покажат, губи се изненадата, нали трябва да гледамe.
Е, не мисля, че само заради една/две снимки ще ни се изгуби интереса. Laughing
Постерите са хубави, но все пак в този сезон Елена ще е вампир, ще се набляга върху това и трябваше да я приведат поне малко във вампирски вид.  Joy

Напротив, това е нещото, което държи феновете под напрежение от финала миналия сезон и ще ги накара да гледат първи епизод на този. Ако я пуснат в промо снимка на кой ще му е интересно? А като се замислиш те по промо снимките никога не са във вампирски вид. Освен това, да, Елена е мъртва, ще е вампир - на гробище са.

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Запис. Благодаря за темата.

Не искам да прилича на никой вампир. Peace

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 74


loril, честита книжка, леко и безаварийно оттук насетне, браво че си взела изпита от раз Hug


за анкетата обаче се обърках..Тайлър кога е бил вампир newsm78 нещо съм пропуснала май


Добре дошла, Теди!  Hug И мерси много.
Тайлър, както са ти казали, е хибрид и в първите епизоди на трети сезон го даваха как пие кръв.

# 25
  • Мнения: 2 869
Гласувах за Каролайн с нагласата, че искам Елена като вампир да е по-малко дразнеща и обсебваща, защото понякога е :д А Каролайн точно така се промени след като се трансформира.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Момичета, знаете ли каква марка е роклята на Нина? Влюбих се в нея. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 9 095
loril, благодаря за разяснението, определено съм пропуснала сцената Blush

ПП като си идваме към Търново ще предупреждавам да внимаваш с маневрите Mr. Green


аз гласувах за никой, дано ни изненадат приятно Laughing

# 28
  • Мнения: 2 869
Момичета, знаете ли каква марка е роклята на Нина? Влюбих се в нея. Heart Eyes

Topshop http://coolspotters.com/clothing/topshop-gold-lace-bodycon-dress

# 29
  • Мнения: 442
Радвам се, че темата ви хареса. За анкетата - аз също съм за никой.

Общи условия

Активация на акаунт