The Vampire Diaries - В очакване на сезон 4 (Тема 27)

  • 25 610
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Да се маха, ама като е главен персонаж......ще трябва доста да я потърпим ooooh!

# 751
  • Мнения: 5
И на мен Бони не ми харесва особено, но едва ли скоро ще я махнат.  ooooh!

# 752
  • Мнения: 2 869
Бабата на Бони не постъпи добре като не й каза какво ще последва, ако прави черна магия. Така поне можеше да помогне на Елена.


Развиват ги, Йо, развиват ги.  Mr. Green Ти имаш ли пръст в тоя сайт със спойлерите? Че диво се израдвах на "Подзсказка".  hahaha hahaha hahaha Та ако имаш участие - бой!

ПП Сериалът Е вид сапунка, ай стига. Не е срамно.

Немам, ни ма бий, моля  Joy Тийн драма си е, кво има да се лъжем. То ако не беше нямаше да има тетраедъри Simple Smile

# 753
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Myri76,
Скрит текст:
кой е този вторият пич на твоя банер ? Много е готин, но не се сещам кой е newsm78 Познат ми е обаче от някъде ........

# 754
  • Мнения: 0
Бъфи
Скрит текст:
Чанинг Тейтъм се казва и последно го гледах в Меджик Майк заедно с Мат Боумър)на когото съм фенка).Там танцува страхотно и май затова го харесах толкова. А иначе е участвал в една от сериите на Улични танци.

# 755
  • Мнения: 9 095
Бъфи, Мири


Скрит текст:
в The Vow е страхотен Чанингчо

# 756
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодаря  Hug Mr. Green

# 757
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

И аз много и се смея....На всяка магия едно и също говори  Joy

И аз това съм го забелязала.  Joy  И като почне да кима с глава... Голяма комедия е. Бона да се маха.  smile3513


Да бе,все едни и същи неща ги говори  Crossing Arms Да се маха Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 758
  • Мнения: 0
tedy, и там де, но за него не се сетих веднага  Laughing

# 759
  • Мнения: 442
Нова тема
Давайте предложения за анкета!!!

Общи условия

Активация на акаунт