The Vampire Diaries - В очакване на сезон 4 (Тема 27)

  • 25 638
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 28
Аз да се уточня, че не съм в нито един от двата отбора ("Ст/Д-Елена"). Grinning

Бабата на Бони не постъпи добре като не й каза какво ще последва, ако прави черна магия. Така поне можеше да помогне на Елена.

# 736
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Smile,  аз вече също не се интересувам дали Елена ще бъде с Деймън. Много исках преди, но вече ми е все едно. То от толкова чакане и накрая се отказах. Сега се надявам Каролайн да се залюби с Клаус  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 5
Аз искам Деймън да бъде с Катрин или Ребека. Приличат си по характер.  Peace Laughing

# 738
  • Мнения: 2 922
Въпреки, че харесвам Деймън страшно много като характер, мисля, че Стефан трябва да е окончателният избор на Елена. Той още от самото начало е с нея, тя му помагаше да премине през трудните си периоди... И сега, когато му каза защо се е връщала, ми се иска да останат заедно.

Мда и аз така си мисля,че за Дейман може да изберат друго мацка  Whistling

Да бе, те точно затова им надграждат отношенията 3 сезона, за да му лепнат друга мацка....

# 739
  • Мнения: 0
Сега се надявам Каролайн да се залюби с Клаус  Mr. Green

И аз на това се надявам, но тук май може да се заформи сапунка.Дано Блонди да не я направят мекушава като Ленчето.

# 740
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Каролайн си е с Тайлър, за Клаус искам някоя друга, а Ребека трябва да я оставят доста интересен персонаж е и най вече има и добро в нея...Днеска за пореден път го доказа, нищо че тя беше виновна за катастрофата на Елена и Мат...Дано заложат повече на загадки и т.н отколкото на любовни триъгълници..

# 741
  • Мнения: 3 736
Бабата на Бони не постъпи добре като не й каза какво ще последва, ако прави черна магия. Така поне можеше да помогне на Елена.

Каза ѝ - че духовете ще се обърнат срещу нея. Траляля и хопсаса.  Laughing

Развиват ги, Йо, развиват ги.  Mr. Green Ти имаш ли пръст в тоя сайт със спойлерите? Че диво се израдвах на "Подзсказка".  hahaha hahaha hahaha Та ако имаш участие - бой!

ПП Сериалът Е вид сапунка, ай стига. Не е срамно.

# 742
  • Мнения: 1 165
Сега се надявам Каролайн да се залюби с Клаус  Mr. Green

И аз на това се надявам, но тук май може да се заформи сапунка.Дано Блонди да не я направят мекушава като Ленчето.

Аз пък не искам Кар да е с Клаус. Все едно да е с дявола, някак си така го виждам. Не може да махне с ръка и да забрави какво е правил той. И искам Клаус да е лош, моля. Не искам и него да направят като мекотело.

# 743
  • Мнения: 28
Въпреки, че харесвам Деймън страшно много като характер, мисля, че Стефан трябва да е окончателният избор на Елена. Той още от самото начало е с нея, тя му помагаше да премине през трудните си периоди... И сега, когато му каза защо се е връщала, ми се иска да останат заедно.

Мда и аз така си мисля,че за Дейман може да изберат друго мацка  Whistling

Да бе, те точно затова им надграждат отношенията 3 сезона, за да му лепнат друга мацка....


Е то, че друга мацка няма да му лепнат, няма... Ама и Стефан не трябва да го отрязват. Дали няма да се повтори историята с Катрин?

# 744
  • Мнения: 3 736
Мишо, няма да маха с ръка, де! Ще променя отношението си плаааавно.  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 28
Бабата на Бони не постъпи добре като не й каза какво ще последва, ако прави черна магия. Така поне можеше да помогне на Елена.

Каза ѝ - че духовете ще се обърнат срещу нея. Траляля и хопсаса.  Laughing

Развиват ги, Йо, развиват ги.  Mr. Green Ти имаш ли пръст в тоя сайт със спойлерите? Че диво се израдвах на "Подзсказка".  hahaha hahaha hahaha Та ако имаш участие - бой!

ПП Сериалът Е вид сапунка, ай стига. Не е срамно.


Бони така или иначе знаеше, че трябва да прави черна магия - я заради Елена, я заради Клаус. Поне трябваше първо на нея да помогне. Crossing Arms

# 746
  • Мнения: 5
И аз не искам Кер да бъде с Клаус. Много си ги харесвам двамата с Тайлър.  Heart Eyes

# 747
  • Мнения: 3 736
Вещерският конец в сериала е толкова хлабав, че не му следя цвета, честно казано.  Laughing Пък тя се опита да помогне на Елена, опита се! Пък! Ама като не можа, какво да се прави... Извинете, наистина Бони не предизвиква нищо освен присмех у мен.

# 748
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Вещерският конец в сериала е толкова хлабав, че не му следя цвета, честно казано.  Laughing Пък тя се опита да помогне на Елена, опита се! Пък! Ама като не можа, какво да се прави... Извинете, наистина Бони не предизвиква нищо освен присмех у мен.
И аз много и се смея....На всяка магия едно и също говори  Joy

# 749
  • Велико Търново
  • Мнения: 74

И аз много и се смея....На всяка магия едно и също говори  Joy

И аз това съм го забелязала.  Joy  И като почне да кима с глава... Голяма комедия е. Бона да се маха.  smile3513

Общи условия

Активация на акаунт