The Vampire Diaries - В очакване на сезон 4 (Тема 27)

  • 25 647
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 219
Пуци, жегата вече не ми стопява мозъка.

# 721
  • Мнения: 3 736
А, чудесно те разбирам. Sunglasses Да живей дъждът.

# 722
  • Мнения: 2

Въпрос
Скрит текст:
Имаше една тема тука в сайта за сериали, но не турски или латиноамерикански сапунки, ами като ТВД, МЛЛ и Супернечъръл, но не се сещам как се казва. Някой да знае?

Или тази за ловците, която изпадна незнайно къде, или "Какви сериали гледате?". избери си.  Simple Smile

''Какви сериали гледате?'' беше мерси Simple Smile

# 723
  • Мнения: 442
До края на деня ще пусна нова тема!!!

# 724
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз си мисля, че имаше символика като сложи пръстена на този й пръст. И също така си мисля, че сега ще са по-страстни от всякога, защото вече и тя е издръжлива колкото него и няма да се притеснява да я мята по дървета и т.н. То това си се вижда и в промото на следващия епизод Simple Smile

Съгласна съм с предложението за Бони, да си направи фабрика за пръстени на край света и да им ги праща по пощата, че да не се появява в сериите.

+1  Mr. Green Peace
Мише мислим еднакво  Hug Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 1 517
Готина серия, бях я гледала от тук от там и спойлерите, но все пак ми хареса Simple Smile

# 726
  • Мнения: 2
Тука сме Делените Simple Smile Съмняваме, че ще е Стелена сезон, както ме съмнява, че ще е Делена. Ще бъде някакво лутане между двамата, все пак аз чета спойлери, но няма да казвам, че ще ми се карат Simple Smile

Пръстенът на Елена си е обикновен пръстен за слънце с Лапис Лазули  Peace

 Дай ги и на нас да ги прочетем   bouquet

# 727
  • Мнения: 74
Тука сме Делените Simple Smile Съмняваме, че ще е Стелена сезон, както ме съмнява, че ще е Делена. Ще бъде някакво лутане между двамата, все пак аз чета спойлери, но няма да казвам, че ще ми се карат Simple Smile

Пръстенът на Елена си е обикновен пръстен за слънце с Лапис Лазули  Peace

 Дай ги и на нас да ги прочетем   bouquet
И аз искам да ги прочета. Може и на лични да ми дадеш линк, че да не разваляме удоволствието на другите.

# 728
  • Мнения: 2 923
Тука сме Делените Simple Smile Съмняваме, че ще е Стелена сезон, както ме съмнява, че ще е Делена. Ще бъде някакво лутане между двамата, все пак аз чета спойлери, но няма да казвам, че ще ми се карат Simple Smile

Пръстенът на Елена си е обикновен пръстен за слънце с Лапис Лазули  Peace

 Дай ги и на нас да ги прочетем   bouquet
И аз искам да ги прочета. Може и на лични да ми дадеш линк, че да не разваляме удоволствието на другите.

Ааа не, не са някакви конкретни, освен този. Става въпрос по принцип от всичко, което сме превели досега, СПОЙЛЕР!!!!!!!
Скрит текст:
от рода на "Стефан беше изборът на човека Елена, сега триъгълника ще е като "рестартиран" и може вампирът Елена да не е на това мнение." (Това го казва Пол Уесли, после и сценаристката мисля някъде).
Другите са такива, които съм ви пускала да четете от сайта. И този туит, ако го броите изобщо за нещо
Скрит текст:

# 729
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Добре почна сезона ..Деймън толкова обича Елена, че чак бил дал и неговият живот за нея..Той е егоист, но става ли дума за нея забравя всичко, добре  че Елена си спомни изтритите моментите, но със Стефан повече си подхождат и преживяха много, няма смисъл сценаристите да провалят връзката им, докато Деймън си може и сам той е силен, там е и чара му...Страхотна игра на Майкъл Тревино, ако не се лъжа така е името на Тайлър, изигра страхотно Клаус  Hug

Последна редакция: сб, 13 окт 2012, 21:01 от cityofangels

# 730
  • Мнения: 28
Добре почна сезона ..Деймън толкова обича Елена, че чак бил дал и неговият живот за нея..Той е егоист, но става ли дума за нея забравя всичко, добре  че Елена си спомни истритите моментите, но със Стефан повече си подхождат и преживяха много, няма смисъл сценаристите да провалят връзката им, докато Деймън си може и сам той е силен, там е и чара му...Страхотна игра на Майкъл Тревино, ако не се лъжа така е името на Тайлър, изигра страхотно Клаус  Hug


Съгласна! Със Стефан като че ли по си вървят.

# 731
  • Мнения: 5
Добре почна сезона ..Деймън толкова обича Елена, че чак бил дал и неговият живот за нея..Той е егоист, но става ли дума за нея забравя всичко, добре  че Елена си спомни истритите моментите, но със Стефан повече си подхождат и преживяха много, няма смисъл сценаристите да провалят връзката им, докато Деймън си може и сам той е силен, там е и чара му...Страхотна игра на Майкъл Тревино, ако не се лъжа така е името на Тайлър, изигра страхотно Клаус  Hug
Съгласна! Със Стефан като че ли по си вървят.
Наистина те двамата преживяха много, сценаристите трябва да ги оставят заедно.  Heart Eyes

# 732
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Аз Деймън най много го харесвах с Роуз. (май така се казваше вампирката, която превърна Катрин)

# 733
  • Мнения: 28
Въпреки, че харесвам Деймън страшно много като характер, мисля, че Стефан трябва да е окончателният избор на Елена. Той още от самото начало е с нея, тя му помагаше да премине през трудните си периоди... И сега, когато му каза защо се е връщала, ми се иска да останат заедно.

# 734
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Въпреки, че харесвам Деймън страшно много като характер, мисля, че Стефан трябва да е окончателният избор на Елена. Той още от самото начало е с нея, тя му помагаше да премине през трудните си периоди... И сега, когато му каза защо се е връщала, ми се иска да останат заедно.

Мда и аз така си мисля,че за Дейман може да изберат друго мацка  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт