The Vampire Diaries - В очакване на сезон 4 (Тема 27)

  • 25 638
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 736
Аз викам Бони да отвори цех за пръстени, какво ще се мори всеки път.  hahaha

Скрит текст:
Добре, де, отецът ако е решил да ги прави вампири, що не ги изтрепа по-хуманно? В тоя взрив ще има да си събират парчетата...

Нелче, на кое викаш чувство за хумор, на дамяновата иронийка, дето куца и с двата крака и се движи на бицепсчета?  Twisted Evil Определено има недостиг на хумор в тоя сериал, сега се замислям. Не е хубаво така.

# 706
  • Мнения: 2
Радвам се, че поне за момента Елена си остана точно каквато си беше като човек като характер. Не искам да се променя. Само доста ми беше нелепа, когато налетя вампирясала на Деймън. При мен субтитрите изобщо не тъгнаха, и само не разбрах - каква беше тази кръв на Клаус ? За да пави хибриди ли ? И от къде я взе ? От Тайлър ли ? Това не разбрах със сигурност.

Ребека ми беше жалка. Предпочитам предишната силна и зла Ребека.

Пръстенът, който даде Стефан на Елена не се видя много добре. Обикновен пъстен ли беше или Claddagh Ring ?   http://www.google.bg/search?client=opera&rls=en&q=calada … p;channel=suggest -  символичният пръстен на любовта, верността и привързаността ? Надявам се да не е, защото този пръстен мога да го свържа само с Бъфи и Ейнджъл и не ми е приятно, когато се копира нещо от друг филм. Не видях добре пръстенът, но ми заприлича много на  Calddagah Ring  Sad .  

Ето го пръстена
http://prikachi.com/images.php?images/957/5371957W.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/956/5371956V.jpg

Скрит текст:
И според мен беше много захаросан края, ама ...  Според мен това трябваше да е накрая на сериала, ако тя избере окончателно Стефан

# 707
  • Мнения: 1 165
Аз си мисля, че имаше символика като сложи пръстена на този й пръст. И също така си мисля, че сега ще са по-страстни от всякога, защото вече и тя е издръжлива колкото него и няма да се притеснява да я мята по дървета и т.н. То това си се вижда и в промото на следващия епизод Simple Smile

Съгласна съм с предложението за Бони, да си направи фабрика за пръстени на край света и да им ги праща по пощата, че да не се появява в сериите.

# 708
  • Мнения: 3 736
Аз си мисля, че имаше символика като сложи пръстена на този й пръст.

Че как, естествено.  Flutter

# 709
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Аз си мисля, че имаше символика като сложи пръстена на този й пръст.

Че как, естествено.  Flutter

е то беше очеизваждащо  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 6 496
Да се похваля , че и аз изгледах  bowuu . Странно но някак ми се губи трети сезон и даже не помня къде беше Еленка и защо се върна.........Тъй ! Не мога да не се възмутя от умопомрачителната прическа на Дамян тип паница , разделена на пътче  Confused

# 711
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз си мисля, че имаше символика като сложи пръстена на този й пръст.

Че как, естествено.  Flutter

е то беше очеизваждащо  Mr. Green

всичко е символично в тоя сериал - и хумора, и драмата, и страстта...


Мисля, че с първи епизод затвориха Стелена - Делена страницата за момента. Все пак видно е, че се появява съвсем нова история. Само дето бони ако не я смени някоя друга вещица няма да им стигне червената боя, дето трябва да се излива от носа и.

# 712
  • Мнения: 2 922
Аз си мисля, че имаше символика като сложи пръстена на този й пръст.

Е много ясно, нали той затова се усмихна и каза нещо от типа "за всичко си има време" ли там кво беше.

# 713
  • Мнения: 26
В момента по нова тв. върви филм с кметицата,на Тайлър майка му.  Peace

В този филм е много млада и хубава.  Blush

# 714
  • Мнения: 2
Въпрос
Скрит текст:
Имаше една тема тука в сайта за сериали, но не турски или латиноамерикански сапунки, ами като ТВД, МЛЛ и Супернечъръл, но не се сещам как се казва. Някой да знае?

# 715
  • София
  • Мнения: 3 581

Нелче, на кое викаш чувство за хумор, на дамяновата иронийка, дето куца и с двата крака и се движи на бицепсчета?  Twisted Evil Определено има недостиг на хумор в тоя сериал, сега се замислям. Не е хубаво така.
Ирка, в сравнение с другите дървета (с изключение на Клаус де) си е чист хумор. На мен ми харесва иронията, както и физиономиите. Добре че е той да раздвижва малко атмосферата, защото щеше да е boring, boring, boring

# 716
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Радвам се, че поне за момента Елена си остана точно каквато си беше като човек като характер. Не искам да се променя. Само доста ми беше нелепа, когато налетя вампирясала на Деймън. При мен субтитрите изобщо не тъгнаха, и само не разбрах - каква беше тази кръв на Клаус ? За да пави хибриди ли ? И от къде я взе ? От Тайлър ли ? Това не разбрах със сигурност.

Ребека ми беше жалка. Предпочитам предишната силна и зла Ребека.

Пръстенът, който даде Стефан на Елена не се видя много добре. Обикновен пъстен ли беше или Claddagh Ring ?   http://www.google.bg/search?client=opera&rls=en&q=calada … p;channel=suggest -  символичният пръстен на любовта, верността и привързаността ? Надявам се да не е, защото този пръстен мога да го свържа само с Бъфи и Ейнджъл и не ми е приятно, когато се копира нещо от друг филм. Не видях добре пръстенът, но ми заприлича много на  Calddagah Ring  Sad .  

Ето го пръстена
http://prikachi.com/images.php?images/957/5371957W.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/956/5371956V.jpg

Скрит текст:
И според мен беше много захаросан края, ама ...  Според мен това трябваше да е накрая на сериала, ако тя избере окончателно Стефан


Благодаря, наистина е друг пръстен. Снощи много за бързо го дадоха и не се видя добре. Според мен също беше символично това поставяне на  пръстена, но и аз не вярвам сега Елена да се задържи дълго със Стефан или с друг. Съжалявам , че нищо не може да се получи между Керолайн и Клаус. Тя прекалено много го мрази.

# 717
  • Мнения: 1 211
Благодаря, наистина е друг пръстен. Снощи много за бързо го дадоха и не се видя добре. Според мен също беше символично това поставяне на  пръстена, но и аз не вярвам сега Елена да се задържи дълго със Стефан или с друг. Съжалявам , че нищо не може да се получи между Керолайн и Клаус. Тя прекалено много го мрази.


Тя и Елена уж много мразеше Деймън, особено когато той уби брат й. Всичко тече, всичко се променя в този сериал.

# 718
  • Мнения: 3 736
Нелко, знам, знам, затова казвам, че твърде липсва хумор в сериала.  Все пак ти си ценител на бат Дийн - няма място за сравнение.  Naughty И за Клаус съгласна, придава цвят и класа на съчетанието.  Grinning

Въпрос
Скрит текст:
Имаше една тема тука в сайта за сериали, но не турски или латиноамерикански сапунки, ами като ТВД, МЛЛ и Супернечъръл, но не се сещам как се казва. Някой да знае?

Или тази за ловците, която изпадна незнайно къде, или "Какви сериали гледате?". избери си.  Simple Smile

всичко е символично в тоя сериал - и хумора, и драмата, и страстта...

Количествено, нали? Тия дни си особено силна, Ванеhahaha hahaha

# 719
  • Мнения: 5
Най-сетне изгледах серията.
Беше много интересна.  Heart Eyes Според мен Елена ще свикне да бъде вампир, рано или късно ще го приеме. Много им се радвам на двамата със Стефан.  Heart Eyes Толкова бяха сладки. Сигурна съм, че той много ще й помогне.



Елена: “Ще бъда с теб. Завинаги. Ако искам.”  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт