Екскурзия до Дисниленд с деца

  • 97 724
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Богиня, благодаря ти за корекцията. Така е, моля за извинение забуждавам. Просто помня, че съм проверявала около тези дати и малко го казах наизуст.  Crazy Така е, сега проверих датите са 3,09 излитане за Париж и 7,09 връщане /също е късен час/. Реално са 4- ри нощувки и отново странност - сутринта цетата беше 1000 лв за трима ни и точно се зарадвах, че ето цената пада и сега като пиша, за да се уверя, че отново нещо не бъркам с датите виждам, че цената отново е малко под 1200 лв. Много ми е странна тази авиокомпания относно ценовата им политика, не мога да им хвана спатиите Laughing
Богиня, детенцето е дева - какво щастие, нали~много са добрички Heart Eyes/има и някаква педантност в нещата които върши, дали е черта от зодията/Това малко ме притеснява, защото ние с баща и не сме от онези "амбициозни родители", които искат да постигне каквото и да е с цената на всиок успех например...Това което искам да възпитам у нея е да постига нещата с добро и усмивка, да е позитивна и да си представя нещата които иска да има и т.н.../малко извън темата, простете/ Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 4 578
В момента за 3ма, за тези дати ми дава 1103 лв. Но за мен е много рано за дати през септември. Бих изчакала и бих си купила ката за намаление на Уиз. Избива се веднага. Но те промениха политиката си и цените падат по натам. Т.е. сега гледаме февруари....има време да паднат и септемврийските цени. Бове има и по 75 лв.... Но всеки сам си преценява.  Hug

# 17
  • Мнения: 211
Ние бяхме миналата година в началото на май, като комбинирахме с няколко дни и в Париж. Всичко си организирах сама. Цената на билетите за 3-ма беше около 800 лв.с Austrian /обикновено пътувам с тях/. Резервирахме в един от partner's hotel от който останахме очаровани. В цената на хотела бяха включени и билети за двата парка. От летището си взехме билети за автобус на Дисни, който ни откара директно в хотела. От хотела на 10-15 мин.минава шатъл, който откарва туристите до парка. За двата парка бих казала, че 3 дни са пре- достатъчни, като се има пред вид, че се чака около 20-45 мин.за атракция. Личното ми мнение, е че като цяло атракциите в двата парка са подходящи за деца над 6 год. По-малките едва ли биха могли да разберат, какво се случва наоколо.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 578
Ние бяхме миналата година в началото на май, като комбинирахме с няколко дни и в Париж. Всичко си организирах сама. Цената на билетите за 3-ма беше около 800 лв.с Austrian /обикновено пътувам с тях/. Резервирахме в един от partner's hotel от който останахме очаровани. В цената на хотела бяха включени и билети за двата парка. От летището си взехме билети за автобус на Дисни, който ни откара директно в хотела. От хотела на 10-15 мин.минава шатъл, който откарва туристите до парка. За двата парка бих казала, че 3 дни са пре- достатъчни, като се има пред вид, че се чака около 20-45 мин.за атракция. Личното ми мнение, е че като цяло атракциите в двата парка са подходящи за деца над 6 год. По-малките едва ли биха могли да разберат, какво се случва наоколо.

Моля те, когато имаш възможност, пиши име на хотела, от който сте доволни. Щом е и близо, предполагам, че ще е интересно в темата, тъй като е специално за Дисниленд.  Hug

# 19
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Това лято бяхме в Дисни и мечтата ми да заведа там децата ми се изпълни - Дисни в Калифорния - момичета на 5 и 7 и батко на 12. За три дни обиколимхме двата парка по няколко пъти. Имаше само две - три атракции, на които малката не се класираше, но каката се качи на всичко - дори на превъртащо се влакче в Калифорния адвенчър парк. Изобщо не са малки за това. Най-впечатлена сякаш беше малката, още разказва с подробности какво е правила и къде се е качвала (вече почти половин година ги държи тръпката). Сега съм в Париж, но не съм посещавала парка тук (а и съм по работа без деца). Учудва ме това, че има толкова намалено работно време - от 10 до 18. На какви райдове можеш да се качиш ако средно на всеки се чака по половин - един час? В САЩ атракциите почват в 7 сутринта (с т.н. Меджик морнинг, което се заплаща допълнително) и свършват в полунощ. Това е повече от два пъти работно време спрямо това в Париж, а билетите не са по-ефтини, дори напротив. Освен това имай в предвид, че Париж е доста дъждовно място. Била съм пет пъти - февруари, април, май, ноември, декемви и само през май не ме е валял дъжд и то един такъв - ситен и просмукващ се. Сега също е така от няколко дни насам. Какво става на открити атракции като вали не мога да си представя - в Калифорния два месеца не видяхме дъжд изобщо, така че нямахме подобен опит.

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Ние бяхме миналата година в началото на май, като комбинирахме с няколко дни и в Париж. Всичко си организирах сама. Цената на билетите за 3-ма беше около 800 лв.с Austrian /обикновено пътувам с тях/. Резервирахме в един от partner's hotel от който останахме очаровани. В цената на хотела бяха включени и билети за двата парка. От летището си взехме билети за автобус на Дисни, който ни откара директно в хотела. От хотела на 10-15 мин.минава шатъл, който откарва туристите до парка. За двата парка бих казала, че 3 дни са пре- достатъчни, като се има пред вид, че се чака около 20-45 мин.за атракция. Личното ми мнение, е че като цяло атракциите в двата парка са подходящи за деца над 6 год. По-малките едва ли биха могли да разберат, какво се случва наоколо.

и аз моля за подробности-име на хотела,как го резервира(директно или )

Моля те, когато имаш възможност, пиши име на хотела, от който сте доволни. Щом е и близо, предполагам, че ще е интересно в темата, тъй като е специално за Дисниленд.  Hug

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
моми4ета понеже видях 4е се е обособила конкретна теми4ка за Дисниленд реших и аз да споделя опит с нашето ходене до там . няма да се впускам в подробности за самия парк , а и има друга стара тема,  в която можете да про4етете доста за атракционите и самия парк .  аз ще напиша опита ми с хотели и билети , мисля 4е е доста полезно , защото преди да купя и резервирам се скъсах да 4ета по  форуми . същите неща доста по разширено съм ги писала и в темата за Париж така 4е ако съм досадила на някого съжалявам  Wink.
1. Билети - могат да се закупят или от официалната страница на парка -
http://www.disneylandparis.fr/
ако сте решили да закупите билети от официалния саит за предпо4итане е да го направите от френския , по неясни за мен при4ини билетите там винаги са по евтини и 4есто има и някакви промоции . т.е . за една и съща услуга например в испанския и френския саит има разлика в цената . сега например направих симулация (защото във френския предлагат някакви намаления в момента за билети + хотел  и за същите дати престои в хотел + входа в ИСП саит излиза 630е в ФРенския 550)

 или от други страници за продажба на билети
http://www.reducparc.fr
http://www.fnactickets.com
http://www.ce-multiavantages.com
 в тези саитове 4есто има промоции с много по евтино струващи билети за Дисниленд , и не само за този парк ! в момента не виждам голяма разлика  между официалната страница и тези , но трябва да се проверява . от ли4ен опит мога да ви кажа 4е в 1-та страница - редукпарк вси4ко е коректно , купих е-билети , платих ги с дебитна карта, доидоха в пдф фаилове, разпе4атах ги и на входа ги смених с реални билети.  за 3-ма души(2големи 1 детски) за 2парка и 2 последователни дни в края на юли  платих около 170 евро , спестих около100-150 евро от билети...
...съветът ми е оба4е да 4етете много внимателно отдолу какви са то4но билетите - промоцията лятото беше 2 дни 2 парка-но дните за посещение на парковете не бяха последователни  . в редукпарк си купих тогава то4но за 2 последователни дни и на сметка.Тоест трябва да се 4ете внимателно условията на билетите.

Хотели разбира се това е много относително всеки има своите изисквания, о4аквания .. но в общи линии около ДИсниленд е пълно с хотели . тук ве4е е важно как пътувате , кола , самолет ... знаете ли езика и т.н.
хотела в които бяхме е супер евтин "Формула 1"
http://www.hotelf1.com/gb/booking/hotels-paris.shtml  
това е верига за крайпътни евтини  хотели. за 2 нощувки платихме 80 е - 3 души! (общо ,не по 80)
няма кои знае какви удобства , оказа се 4е баните и туалетните са общи - на етаж по 7-8 . като цяло е удобно , не е мръсно (поне в този които бяхме ), леглата са удобни и големи и персонала когато е там е любезен и отзив4ив.паркинга се заклю4ва през нощта , като няма проблем ако искате да излезете или влезете , защото вси4ко е електронно има си код които като наберете си влизате или излизате . сутринта може да си купите закуска в хотела . с кола до Дисниленд са максимун 10 минути, пешеходно не може да се стигне , има спирка на градския транспорт то4но до хотела и със сигурност има автобус които ходи до там но не съм проверявала  за разписанието т.к. на мен не ми беше нужен.  недостатък - стаите са само за 3-ма души , ако сте пове4е (тоест ако сте с 2 деца )евентуално е по изгодно други евтини  хотели Етап , Ибис.  
като цяло е пълно с хотели край Дисниленд , аз се бях спряла първона4ално на  kyriad
http://www.booking.com/hotel/fr/disneylandresortparis.en-gb.html … f18ab706538cc0cX1, после решихем 4е хотела не е важен
 надявам се да съм била полезна на някого  Mr. Green Wink

Последна редакция: вт, 25 дек 2012, 16:59 от Hada Despeinada

# 22
  • софия
  • Мнения: 100
Запис,да ви следя ,защото и аз съм се наканила да водя децата или юли или септември

# 23
  • Мнения: 280
Здравейте!
И ние планираме такова посещение, но за след година. Аз и съпруга ми сме били в Дисни и смятаме, че едва сега синовете ни са на подходящата възраст - 8 и 10г.
Нашата идея е за екскурзийка с кола, но въпреки това ще следя темичката с интерес.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 282
Гледам този сайт за билети  на промоция през март за Дисни
http://www.reducparc.fr ,
но не разбирам за дете + родител един билет ли трябва да купя (май детето е безплатно до 12 г) или за всеки поотделно.
Какво значи това:
1 billet adulte acheté = 1 billet enfant -12 ans OFFERT
Гугъла ми го превежда така:1 възрастен билет, закупен = 1 билет деца под 12-годишна възраст.
В крайна сметка трябва ли билет за детето незнам  Sad

Моля за помощ, че незнам докога ще важат и тези цени. Да бързам ли?
А 1 ден-2 парка ще ни стигнат ли? Може ли да си вземем за два поредни дни?

# 25
  • Мнения: 592
Да попитам,защо промоциите са все до 22 март? Мен ме интересува 27-31.03 ,но не мога да се ориентирам за тези дати в сайта.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз доколкото разбирам, има намаление на възрастен с 36 евро и цената става 43 евро. Освен него, може да влезе и дете до 12 години, което е безплатно. Изпращат билет за възрастен и за дете. Цената е валидна за посещения от 4.02 - 22.03.2013 год. Дисни празнува 20я си РД, затова е промоцията. Тези билети са на хартия и се пращат по пощата.
Има е-билети, които са валидни 6 месеца от закупуването и сега струват за 3 дни 99 евро.

# 27
  • Мнения: 592
Аз доколкото разбирам, има намаление на възрастен с 36 евро и цената става 43 евро. Освен него, може да влезе и дете до 12 години, което е безплатно. Изпращат билет за възрастен и за дете. Цената е валидна за посещения от 4.02 - 22.03.2013 год. Дисни празнува 20я си РД, затова е промоцията. Тези билети са на хартия и се пращат по пощата.
Има е-билети, които са валидни 6 месеца от закупуването и сега струват за 3 дни 99 евро.

Аз също искам да си закупя билетите от този сайт,но никъде не видях период след 22 март( не че разбирам френски,де ).
А тези за 99 евро за възрастен ли са само или с едно дете ? Аз бях чула някъде,че малката ми дъщеря ще е безплатно при всички случаи,защото е на 6 год,но за голямата ще трябва билет .

# 28
  • София
  • Мнения: 2 265
запис

# 29
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз не мога да разбера - 3 дни за двама, мисля....
1 ден за възрастен 2013 е 31 евро....
1 ден за двама възрастни 70 евро.
е-билет за възрастен и дете - 54 евро, с валидност 18 месеца.
За деца, преди гледаха височината, не годините. Сега не съм сигурна....

Общи условия

Активация на акаунт