Имам един малко неудобен въпрос

  • 3 248
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 840
И двата пъти - санитарките в болницата. Но няма нищо страшно. В такъв момент вече толкова ти е все едно, че ако ще и по телевизията да те дават - много важно. После, естествено, вече не се чувстваш така.

# 61
  • Мнения: 2 381
Ами на мен мъжлето ми я направи

# 62
  • Мнения: 434
Много ви благодаря за отговорите! Аз не уточних че сега си правя но се притесних да не би да ми е невъзможно като ми порасне коремчето, а идеята за огледалото е много добра не ми беше идвала.

# 63
  • Мнения: 135
Donqkyde az, a na naj-trudnite mesta byde6tiq tati. Priznavam, 4e otna4alo mi be6e malko neudobno, 6toto ne iskah da me vijda taka, no nqmah izbor. Iskah da sym gotova za bolnicata!

# 64
  • Мнения: 3 929
Аз, откакто се помня, се бръсна отдолу, така че мога да го направя и със затворени очи. Мен като ме сложиха на магарето, ме поливаха с хладка вода от един чайник, но не съм видяла да ме бръснат, явно добре се бях справила сама.
Tabby, относно въпроса ти за изпускането, и аз се притеснявах от подобни неща, на преди да раждаш, ти правят клизма, така че не се притеснявай.

# 65
  • Мнения: 449
Ами аз предния ден ходих на кола маска/така или иначе се чистех през цялата бременност, та и до днес/, даже и на корема нямах косъм, ако се наложи секцио. Най-добре сама, не знам кво правят в болницата, но като си спомня как на всички ни изпуснаха клизмите-добре, че не бях яла нищо Blush

# 66
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз отидох на кола маска около седмица по-рано Hug

# 67
  • Мнения: 5 301
Само бъдещия татко! С огромен корем и контракции огледало няма да помогне!

# 68
  • Мнения: 1 440
Аз си я бях направила прическата ей така без да гледам.Но въпреки че беше перфектна една "лоша" акушерка реши да се прави на много стриктна, та така ме издра. #Cussing out
А за клизмите се представих блестящо,та не се оср...Ама мноооооооого е гадничко.

# 69
  • Мнения: 46 534
Donqkyde az, a na naj-trudnite mesta byde6tiq tati. Priznavam, 4e otna4alo mi be6e malko neudobno, 6toto ne iskah da me vijda taka, no nqmah izbor...

Е до сега не те ли е виждал така  Joy само не ми казвай, че си забременяла непорочно  Mr. Green

# 70
# 71
  • Мнения: 1 382
Сама си я направих,но мъжо реши,че не съм се справила и ме редактира  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 069
Аз съм си правила прическата, наистина коремчето доста пречи, но човек се справя.

# 73
  • Мнения: 2 309
Не мога да си представя някой да ме бръсне отдолу #Crazy дори и мъжо.Ще ме е гъдел,не за друго Embarassed Аз през цялата бременност,да не казвам от 15-16годишна се справям сама и на сън мога да я свърша тази процедура.Наистина,последните дни корема ми сякаш беше станал ултра голям и малко по-сложно се справих,въпреки помоща на огледалото.Но се справих bowuu
          По-добре сама се избръсни или там както се обескосмяваш.
               

# 74
  • Мнения: 1 645
Аз сам си правих тази процедура.
Когато отидох да раждам(предивикаха ми раждането), пак аз я свърших тази работа.Всичко при мен е въпрос на навик,и изобщо не ми пречеше.

Общи условия

Активация на акаунт