Предстои ми инсеминация, да поговорим

  • 123 298
  • 782
  •   1
Отговори
# 780
здравейте момичета.з съм новобранец по темата, но и на мен ми се наложи. Вчера ходих в МД на цветна снимка. Прави ми я проф.Налбански. До сега не са ми правени други изследвания. Още преди да ми направи снимката, Налбански казал на мойта докторка / имам позната там/, че трябвало лапароскопия. Мойта докторка му казала, че не е задължително ако няма проблем на цветната снимка. Той така я претупа, не изчака достатъчно и на финала- ето виждаш ли пак лапароскопия. Мойта докторка ми каза , че според нея нямало нужда и , че всичко ми било наред. Ядосана на професора, тя ме посъветва да отида при д-р Бранкова в св.Лазар. Каза, че почти няма разлика в цената и , че там ще ми обърнат голямо внимание. Незнам какво да правя момичета. До сега не съм правила инсеминация. Моята позната каза че бранкова била добра и освен , че ще ме поеме като личен гинеколог, но и тя щяла да ми направи инсеминацията лично. Кажете какво мислите за тази докторка- ако разбира се някои е ходил и за св.Лазар. Във форума има доста противоречиви мнения и аз незнам какво да мисля?

# 781
  • Мнения: 7 716
Това, което съм чувала е, че цените там са доста високи.

# 782
  • Мнения: 4 324
Време е за нова темичка!

Общи условия

Активация на акаунт