Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 5

  • 44 837
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7
Спокойно, дами! И аз никога не печеля от тея игри и томболи! Не знам дали е късмет или се дължи на нещо друго! Вече напълно съм се отказала, но все пак не губете кураж!
Нали знаете, че на когото не му върви в игрите му върви в любовта! Simple Smile)

# 736
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Момичета, да ви питам, че не ми стана ясно!
В играта на "Морени", от 15 кода трябва да си спечелил вафли, за да участваш за телефона, или просто да си регистрирал кодовете?В правилата не ми стана много ясно

# 737
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Мейл нямам, но някак мистериозно отново съм се появила в печелившите за първата седмица Crazy.
Съответно други пак са изчезнали, тия са много зле ooooh!.
Има Адриана в печелившите с тениските, с цвете от перли, ако си ти, може за това да е "wow"-мейла.
Аз съм Simple Smile Получих още един мейл, да кажа какъв размер тениска искам Simple Smile
Спечелих олекотена завивка от органичен памук от играта на Дарове

Нова игра от Бепантен

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 15:51 от Адриана_

# 738
  • Мнения: 910
Аз съм спечелила от Захарни заводи Simple Smile

# 739
  • Под кривата круша
  • Мнения: 332
За Морени май трябва да си регнал кодовете.
Аз от 7-8 кода нищо не ударих.
За Бепантен съм предубедена, защото така и не си получих хавлийките от предната им игра.  Crossing Arms

# 740
  • Русе
  • Мнения: 2 354
 Силан са ми писали, че поради техническа грешка са изпратили мейли за спечелването на препарат за 1 година. И за да не бъдем подведени, ще ни го изпратят (12 литра Силан) + тениските

От Бепантен получих 2 хавлийки предния път

За Морени- регистрирала съм до сега 23 кода и нищо. Отказах се. Отказах се и от играта на нескафе

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 18:56 от Адриана_

# 741
  • Мнения: 572
И аз не си получих хавлийката от Бепантен от предишната им игра...Губят ме за тази. Пък и не ползвам точно такъв крем проти подсичане...

# 742
  • Мнения: 378
Силан са ми писали, че поради техническа грешка са изпратили мейли за спечелването на препарат за 1 година. И за да не бъдем подведени, ще ни го изпратят (12 литра Силан) + тениските
И аз получих такъв мейл Party. Вече съм доволна, мислех че ще си остана без никаква награда, а то и двете Mr. Green. Все пак се оказаха коректни.

Аз също имам хавлийка от миналата игра на Бепантен, доставиха си ми я навреме Peace

# 743
  • Мнения: 0
Може ли линк за играта на Силан?

# 744
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Може ли линк за играта на Силан?
Заповядай

# 745
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
И аз си получих хавлийката на Бепантен в срок. Не знам защо така се е получило при вас  Rolling Eyes

# 746

Общи условия

Активация на акаунт