Правописа и БГ - Мамите

  • 11 886
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 28
Вярно, когато си в депресия не обръщаш много внимание на "такива подробности". Съжалявам за арогантната си постъпка!

# 106
  • Мнения: 515
...Съжалявам за арогантната си постъпка!
Каква е постъпката ти, решава всеки сам за себе си.  Laughing

# 107
# 108
  • Мнения: 7 186
... Преброихте ли грешките, защото аз им загубих бройката.

57 са, но според мен е превеждано с Кредор, повечето от там идват  newsm78

Да, точно това си мислех и аз.

# 109
  • Мнения: 7 837

И защо да е грозно  Rolling Eyes
При положение, че е пуснато на публично място във Форума. Независимо, че става въпрос за проблем, това не оневинява неграмотността на потребителката.

# 110
  • Мнения: 515
. Независимо, че става въпрос за проблем, това не оневинява неграмотността на потребителката.

Някои потребители прикриват ника си, точно като умишлено правят грешки в постингите си. Аз нямам толкова време и акъл  в главата си. Освен това са ми слаби ангелите :  angel008

# 111
  • Мнения: 7 837
А има и такива пък, които не се крият и нарочно пишат жаргонно, правят грешки и ги под4ертават, защото го смятат за оригиналничене. Един, два пъти минава номера, но после става тривиално и скучно  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 515
А има и такива пък, които не се крият и нарочно пишат жаргонно, правят грешки и ги под4ертават, защото го смятат за оригиналничене. Един, два пъти минава номера, но после става тривиално и скучно Mr. Green


 JoyАми то е толкова скучно тук при татковците Wink, че някои като не могат да се "вредят" в клю-то явно тук го избиват.  Joy

ПО-долу има един постинг за "сютюени", вероятно на "примоция", и това ме изкефи тотално като един вид рекламен трик на бит-пазар. Joy
 LaughingХилоу биг брадъре Laughing
Въпросът е тук поне да се мъчим да не правим да не правим грешки. Аз имам много да наваксвам по всички параграфи ooooh!, но имам добри учители тук и това ми дава надежда... Simple Smile

# 113
  • Мнения: 1 685

И защо да е грозно Rolling Eyes
При положение, че е пуснато на публично място във Форума. Независимо, че става въпрос за проблем, това не оневинява неграмотността на потребителката.
И какво?Неграмотни, не пишете във форуми!Нямате право да си кажете мнението и да се оплаквате и споделяте!
Това, че се допускат грешки може да доведе до смях или жал.Прочелите неграмотния пост могат да си направят извод за авторката, но и да и помогнат в проблема.
Специално за този постинг, търсенето на грешки ми прозвуча грозно.Ако авторката просто клюкарстваше или споделяше ежедневие - ок, но при положение, че си разказва драмата...
Не защитавам неграмотноста.Стана ми мъчно за жената.

# 114
  • Мнения: 7 837
Въпреки всичко това не я извинява в моите очи.  Простотия, клюка или докторат, ефекта от неграмотността е един и същ.

# 115
  • Мнения: 1 426
всичко преживявам по отношение на правописа, защото често става въпрос за техническа грешка и на мен ми се е случвало, но като видя ЕФТИНО и направо #Crazy

# 116
  • Мнения: 791
Ооооох, у нас е същия проблем! Аз пиша на фонетичната и латиница, а жената на БДС - само се бъркам с А-то и Ъ-то и тя само ме дебне  bash и много ме дразни!!! А за запетайките да не говорим - направо ме побърква. Голяма работа, че съм сбъркал, нали се разбира к'во пиша  smile3533

# 117
  • Мнения: 3 405
Разбира се какво пише, ама все пак работата е голяма. Когато някой е сбъркал и е видял грешката си - да я поправи. По-добре поправена, отколкото очевадна.
Виж, за тези, дето наистина не са усвоили как се пишат някои думи има лек - букварче, читанка, българска граматика, книги с приказки, романи и т.н.
Жалкото е, че са ми попадали книги, основно детски книжки, с правописни грешки в текстовете. ooooh!

# 118
  • София
  • Мнения: 166
Най-много ме кефи из-на-предвид. Ама имам чувството, че 90% от хората пишат Впредвид, което доста ме дразни:)

# 119
  • Мнения: 1 038
Цитат
Аз бях потресена!
Потресена от какво?Преди да постнеш писмото замисли ли се поне малко?


Цитат
Моиат случеи е много обаркан аз живеиа при свекар и свекарва  вече 7 години  на колкото е и детето ни.Моиат сапруг не ми посиага но псехическиат би тормоз е ежедневие.Обидите са всекидневни като настроива и детето срещо мене като например да ми скачат върху главата докато дишам в тези случаи детето се разплаква и се сгушва в мене.Всичко това започна оше след брака биах бремена и тои ме замерваше с бирени бутилки.Трудноста ми е в това че ме заплашва с детето и ме е страх от това че докато се води делото тои да не одвлече детето от училище,защото вече окончателно сам решила да отида при моите родители които са в същиат град.Бладодариа ви мили момичет в момента мога да споделиам само с вас макар и непознати това че ми олекна ви прави за мене много блиски.
Стана ми мъчно за историята на жената. Sad

Цитат
Преброихте ли грешките, защото аз им загубих бройката.

Имам едно предложение,защо не вземеш да го поправиш,пък тогава ще преброим твойте. smile3508

Общи условия

Активация на акаунт