Мартенската мама силно се вълнува , момче или момиче в коремчето палува.

  • 28 481
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Момичета,кога се прави втората ФМ ,знам ,че бяхте писали някъде в старата тема май,но не мога да намеря инфото  newsm78

# 721
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
На мен доц.Димитрова ми препоръча в 20-22 г.с, тогава може да се огледа и сърцето оптимално. Глупавото е, че ако ще правите втори БХС, той е от 15-19 г.с и се разминават, не може да се направят едновременно. Аз реших, че втори БХС няма да правя, проф.Кременски ми изчисли риска като пет пъти по-нисък от 0.1%, което не налага втори БХС.

# 722
  • Мнения: 0
Супер,значи наистина нямаш нужда от втори БХС.На мен на първата ФМ ми казаха кога да ида за втората,но бях толкова развълнувана от видяното,че нищо не запомних Mr. Green

# 723
  • София
  • Мнения: 423
Да, преди 19 г.с. не се виждаше добре сърцето и няма смисъл толкова рано, нещо такова помня. Обикновено записваме час за около 20 г.с.  Peace Виж в Гугъл, пълно е с информация.

# 724
  • Мнения: 0
Мерси за инфото:)

# 725
  • Варна
  • Мнения: 2 036
dennis, права си, предполагам че е някакъв етап, защото преди малко Теди заспа в кошарата си. Сам си поиска да спи там.  Mr. Green

Feb, и аз ще се радвам да споделяме "очи в очи" инфо не само за пелените, а за всичко свързано с бременността. Надявам се скоро да се организираме и да се запознаем варненки. Simple Smile Ще си пусна видеото малко по-късно.  Peace

Добре дошли на новите майчета! Hug


# 726
  • Мнения: 0
Момичета,искам да ви питам някоя от вас ходила ли е на 4D вече?Моят доктор ми каза,че в средата на октомври мога да отида,но понеже не съм от София и си нямам на идея на къде да се насоча.Някой ако може да ми препоръча ще съм много благодарна.Усмихнат ден Simple Smile

# 727
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Това 4D всъщност май е ФМ или аз греша? Ако е така, най-честите обсъждани варианти са: Доц.Снежинка Томова
МЦ Марковс (като предпочитат най-често Димитър Марков)
и МЦ Фемина-с приоритетни избори на доц.Виолета Димитрова

# 728
  • Мнения: 3
Здравейте мами  Hug Не пиша често, но ви следя всеки ден.  Относно дискутираната тема за пелените- определено ме зарибихте и сега се колебая  Crazy... успокоявам се че има време  Mr. Green Преди време се чудех кога да кажа на работодателя си- миналия ден казах и мина много добре... дори днес шефката си похапваше...плод, а аз дори не забелязах, но след малко тя ми носи- стана ми мило  Blush Питах я за този документ, но ми каза- няма нужда... ще си имаме 5-то бебе в рамките на година  Crazy... Каза, че изобщо не ми личи и наистина е така, а вече съм в 4 месец и малко се тревожа... дали всичко е наред... ooooh! такива  ми ти неща около мен. Забравих да кажа- добре дошли на новите мами   bouquet Не помня дали си казах термина, сякаш забравих миналия път- 27.03. Момичета препоръчаха ми доц. Малинова в Пловдив за 4Д, проблема е че преди е преглеждала в Селена, а сега не знам нито къде, нито тел. й. Ако ми съдействате за координати ще съм ви много благодарна. Хубав и усмихнат ден на всички!!!     bouquet

# 729
  • Мнения: X
Mалечка, на мен ми личи буквално от дни, да не говорим, че имам чувството, че тази сутрин се събудих бременна Wink
Аз не пиша много много, имаме много работа по къщата и колата, ремонти и чудеса, даже тия дни правих и зимнина и нямам много време да ви следя. Сега отиваме пък да водим малкия на ваксина и очен лекар, изобщо ангажиментите са необятни.
Днес ми станаха в метрото за да седна, похвал.  :lol Купувах си но-шпа в една аптека и се сетих, че за някои консерви се иска аспирин, а ние вкъщи не ползваме такова нещо и питам - този ли е най-простия аспирин - а тя ме гледа и вика "Ама аспирин не се пие от бременни, нали знаете".....  Laughing Изо бщо ми е кеф, а вчера май сефте усетих бебка. Сутринта, после вечерта пак. Не подритва, но се върти, усещането помня от първия път, незабравимо е. Усеща се как се обръща примерно отляво надясно или обратното....
Колко нови мамчета има, аз съм запомнила само 2-3 от вас и още 2-3, с които по стечение на обстоятелствата си пишем на лични по конкретни казуси.

# 730
  • Мнения: 367
Момичета предложения за новата темичка някой има ли..????
И ако има желаещи да я пуснат да кажат само,ако не ще я пусна аз. Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 33
Здравейте,и аз нямам много време да се включвам,но ви чета.Много съм се притеснила,защото до преди няколко дена си имах бая коремче,а сега от два три дена съм плоска като дъска,чак не мога да повярвам като се гледа.Дали съм била подута от газове или нещто лошо се е случило newsm78Нямам търпение до прегледа,който е чак на .12.10

# 732
  • Мнения: 583
Аз коремче си имам още от 1,5 месец. Но сутрин се чувствам като фиданка, за разлика от вечерно време - като плондер Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 423
И аз сутрин съм със залепен корем за гърба, после става ела да видиш. Мида, спокойно, всичко е наред  Hug

# 734
  • Мнения: 26
Момичета,искам да ви питам някоя от вас ходила ли е на 4D вече?Моят доктор ми каза,че в средата на октомври мога да отида,но понеже не съм от София и си нямам на идея на къде да се насоча.Някой ако може да ми препоръча ще съм много благодарна.Усмихнат ден Simple Smile

Аз също до скоро се колебаех къде да отида, но след като изчетох доста и реших при Томова. Преди малко с еобадих и си записах час за 6 ноември, говорих със сестрата по телефона, изчисли кога ще съм в 20 г.с и ми предложи да си избирам от три дати, кога ще е най-удобно за мен. Каза,че цената на прегледа е 100лв.

Общи условия

Активация на акаунт