Депресията по време на бременност

  • 25 104
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 931
Като че ли по- хубавото време оказва благотворно влияние, макар че днес като съм неотспала и изморена и светът ми е крив.
Радвам се, че няма следродилна депресия  Laughing стискам палци така и да остане положението. Аз живот и здраве ще докладвам след септември.

# 76
  • Мнения: 17
Аз съм в 6-тия месец и изпадам в нервни кризи. Най-често си го изяждат бъдещия татко и майка ми. Слава богу, че и двамата са търпеливи. Ако бях на тяхно място щях да се самоизритам от вкъщи. Надявам се като родя това ми настроение да се промени, защото понякога сама себе си не трая  Embarassed
Не си само ти  Hug

# 77
  • Мнения: 17
Като че ли по- хубавото време оказва благотворно влияние, макар че днес като съм неотспала и изморена и светът ми е крив.
Радвам се, че няма следродилна депресия  Laughing стискам палци така и да остане положението. Аз живот и здраве ще докладвам след септември.
Бих те посъветвала да се радваш на всеки миг като за последно,защото в живота някои неща не се повтарят и не се връщат.Наслаждавай се дори на раждането,защото цял живот ще си го спомняш като едно от на-хубавите неща в живота си(колкото и да не ти се вярва)Не мисли за бъдещето,защото докато мислим за него изпускаме настоящето.Всичко ще стане така като трябва   bouquet

# 78
  • Мнения: 1 040
По време на бременност нямах депресия.Но след като родих,и с трите деца,без никаква причина,явно е нещо от хормоните идваше тая гадна депресия - плачех всяка вечер по дребен повод,обземаше ме паника че няма да се справя,притеснявах се за всичко и всички.
Само че сега,с малката,си бях вече подготвена и си знаех,че ще ме хване за известно време.В началото след раждането жената нали е в някаква еуфория и голяма радост...като минат десетина дни и се появява тя,аз плюс това и трите деца са ми родени декември и януари,точно време предразполагащо за депресия...Държеше ме месец-два,но не съм пила никакви хапчета,освен валериана заради кърменето.
Така че момичета,всичко отминава,времето лети,децата бавничко и неусетно порастват!Опитвайте се да бъдете спокойни и да не се карате на половинките си,това изнервя обстановката,а полза няма.И най-вече здрави бебчета ви пожелавам!

# 79
  • Мнения: 142
От вчера наобяд, та до сега ме е налегнала една депресия...много ми е тъжно и никакво настроение нямам Tired Не мога да си обесня причината, нищо лошо не ми се е случило, но ей го на...стоя като ботор и ми е крив света... Надявам се скоро да ми мине и да гледам по-положително  Confused

# 80
  • Мнения: 17
 gydi
От вчера наобяд, та до сега ме е налегнала една депресия...много ми е тъжно и никакво настроение нямам Tired Не мога да си обесня причината, нищо лошо не ми се е случило, но ей го на...стоя като ботор и ми е крив света... Надявам се скоро да ми мине и да гледам по-положително  Confused
Ще ти мине!

# 81
  • София
  • Мнения: 256
 на мен пък ми е криво , най-вече защото времето вън е страхотно и само за разходки ,а аз не се чувствам във форма с тези неразположения и това ме депресира доста... Sad

# 82
  • Мнения: 2
Здравейте, бременна съм в 4- ти месец и искам да попутам нормално ли е да съм нервна,ревлива и неспокойна?

# 83
  • Мнения: X
Здравейте, бременна съм в 4- ти месец и искам да попутам нормално ли е да съм нервна,ревлива и неспокойна?

Нормално е, но е добре да се опиташ да се успокоиш, за да не навредиш на бременността.

# 84
  • Мнения: 2
 Благодаря, ще се опитам да запазя спокойствие!

Последна редакция: чт, 04 фев 2016, 08:49 от gdramzan

Общи условия

Активация на акаунт