Prima for Kids...

  • 3 067
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Привет усмихнати майки! Нова учебна година, нови бележници пълни с шестици пожелавам на дечицата ви ! Simple SmileСигурна съм, че няма да пуснете децата без телефон на училище. Намислила съм на моя племенник да му направя изненада нов телефон плюс карта с добър план.Бях чула за Prima for kids ,но какво точно включваше тя?  Покрай цялата училищна треска сестра ми е пропуснала да вземе най-важното -GSM за ученика.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
карта с предплатени разговори, която обикновено е включена към договора на единия родител и автоматично всеки месец се зарежда с 5 лв., които излизат във фактурата на родителя
плюсове - не може да ти навърти голяма сметка, защото като свършат предплатените суми, не може да звъни; говори безплатно с родителя и още 3 номера мисля /в Мтел/
минуси - като свършат минутките и стреличка не може да пусне на никого. Даже и на родителя, с когото говори без пари.

# 2
  • Мнения: 57
карта с предплатени разговори, която обикновено е включена към договора на единия родител и автоматично всеки месец се зарежда с 5 лв., които излизат във фактурата на родителя
плюсове - не може да ти навърти голяма сметка, защото като свършат предплатените суми, не може да звъни; говори безплатно с родителя и още 3 номера мисля /в Мтел/
минуси - като свършат минутките и стреличка не може да пусне на никого. Даже и на родителя, с когото говори без пари.

Определено Prima 4Kids e най-добрият вариант за ученика .Дунди е изброила някои от преимуществата, но също да вметна, че тази година към пакетът децата получават и забавни подаръчета - дневник и пъзел химикалка, освен това да вметна- Дунди сигурно се е объркала ,но един от големите плюсове на примата е, че дори и да са свършили парите в картата, детето може да звънне на един от родителите си, също тази година пакетът струва 7.98 лв.,но ти дават допълнителни 8 лева разговори.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
промените на примата влизат в сила от 20 ... поне така пише на сайта

# 4
  • Мнения: 7 821
Да потвърдя, може да звъни на родителя към чиято сметка е регистрирана картата, дори и когато тя е празна.
Може да се зарежда и с повече от 5лв. на месец.
Родителя към който е прикрепена картата говори с детето за 1ст. на минута.

НО ми се струва, че сестра ти трябва да присъства при купуването на картата или бащата, за да може да се регистрира към някой от тях, освен ако не искаш да е към твоя номер.

# 5
  • Мнения: 33
Да потвърдя, може да звъни на родителя към чиято сметка е регистрирана картата, дори и когато тя е празна.
Може да се зарежда и с повече от 5лв. на месец.
Родителя към който е прикрепена картата говори с детето за 1ст. на минута.

НО ми се струва, че сестра ти трябва да присъства при купуването на картата или бащата, за да може да се регистрира към някой от тях, освен ако не искаш да е към твоя номер.

чудесно, но виж за това не се бях сетила, че трябва сестра ми е да е с мен ,но нищо де, това е най-малката грижа, преди всичко се радвам ,че ще успея да направя подаръче за училище,  а и пакета се предлага с други подаръчета, това несъмено ще зарадва още повече децата.

# 6
  • Мнения: 57
според мен няма да има проблем просто да дадеш номера на сестра ти и да вземеш prima 4kids ,нали е изненада, така нейният номер ще бъде записан и детето ще си звъни към нея . Simple Smile

похвали се като вземеш пакета и поднесеш изненадата...

# 7
  • у дома
  • Мнения: 7 154
според мен няма да има проблем просто да дадеш номера на сестра ти и да вземеш prima 4kids ,нали е изненада, така нейният номер ще бъде записан и детето ще си звъни към нея . Simple Smile

похвали се като вземеш пакета и поднесеш изненадата...
Трябва да присъства лично този към който ще бъде картата,после нали таксата е 5лв на месец  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 316
Картата може да се зарежда и с 3 лв на месец. Мисля, че опциите бяха  3, 5, 10 лв. Освен това говори с 5 номера в мтел за по 9 ст. на митута.

Странно, на нас не ни предложиха никакви подаръци.

# 9
  • Мнения: 63
Хеййй, това Прима фор Кид е наистина изгодно и добро за учениците, а и не само за тях, де...въобще за нашите деца.

# 10
  • Мнения: 63
А и е готино, че има и безплатни минутки, бравоо Simple Smile))))  bouquet

# 11
  • Мнения: 12
Аз разбрах, че раздавали и подаръци Simple Smile)))

# 12
  • София
  • Мнения: 1 508
Хеййй, това Прима фор Кид е наистина изгодно и добро за учениците, а и не само за тях, де...въобще за нашите деца.

Доколко е изгодно много зависи от детето. Специално за моето най-изгодна е обикновената Прима, тъй като 15 лева й стигат поне за половин година. Хубавото на Примата е, че не си обвързан с договор, имаш цяла година да изговориш сумата, за която си заредил, като този срок се удължава с още една година, ако следващото зареждане е от 10 лв нагоре, а ако не си изговорил сумата, след презареждането тя се натрупва. При презарежданията също получаваш безплатни минути или някаква допълнителна сума. Никак не бих се зарадвала на някой, който се опита да ме обвърже с договор, за да подари на детето Prima 4 Kids.

# 13
  • Мнения: 12
Даа...но пък нали казват, че имало някакви подаръци. От тази страна идеята ми изглежда ок. Ще видим как стоят нещата, за сега четох някакви статиии в нет-а, от които не можах да разбера общо взето какво представлява самият план ...

# 14
  • Мнения: 1 849
И каква точно е разликата с обикновената prima ili b conect? Темата повече ми прилича на реклама от колкото кой се развълнувал да направи подарък. Телефона в първи клас не е най-важното, а и в по-горните класове, а дреболиите за подарък могат да се купят отвсякъде, може и на по-изгодни цени! Глобул има също добри предложения, бива да се разгледат всички компании преди да вземем телефон на детето. Това което мен не ми харесва, че не можеш да сложиш ограничение на номерата на които да се звъни, а това е особено важно за малки ученици.

Общи условия

Активация на акаунт