Prima for Kids...

  • 3 073
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 508
Разликата е, че детската Прима задължително е обвързана с договор на родителя, т.е. родителят трябва да е абонат. Всеки месец телефонът на детето се зарежда с определена сума, от 3 до 15 лв, която се включва в месечната сметка на родителя. И не съм много сигурна, но ми се върти в главата, че неизползваната месечна сума не се натрупва за следващ период. Иначе тарифата изглежда сравнително изгодна, детето се обажда безплатно на родителя, но някакси винаги съм имала отрицателни чувства към срочните договори, въпреки че миналата година бях принудена от обстоятелствата да мина на такъв.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 576
Напротив, неизползваната месечна сума се натрупва. Дъщеря ми има телефон вече 3 месеца, за този период има неозговорени почти 8 лв, които са си налични.

Освен това за мен беше много удобно, че размених клубни точки за това всеки месец да се добавят по 3 лв към Примата- 2 от точки и само 1 реално към моята сметка.

Освен това разликата с обикновената прима е, че дори и да няма никакви пари, може да говори с номера, към който е прикрепена картата. Докато обикновената прима като е празна дава набиране само на спешни номера.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 7 169
Със сигурност се натрупват неизговорените суми-синът ми е четвърта година с такава карта,в момента има над 30 лв  в нея Peace

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 17:55 от svetlaem

# 18
  • Мнения: 12
на мен продължава да ми изглежда изгодно до някъде ..

# 19
  • Мнения: 63
Може и реклама да е - не знаем дали е реклама или не, но във всеки случай има смисъл от казаното за примата, защото на някой майки би им влзязло в полза Simple Smile

# 20
  • Мнения: 63
+това, вие казвате, че прима и б канект вършат същата работа, ама дали...там сумите са по-големи ..

# 21
  • Мнения: 12
е, чак пък да са по-големи не са по големи ахахах

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
всеки познава детето си и избира най-подходящото.
за изгодно - на мен също ми е по-изгодно описаното от Jarrita. Големият ми син беше с прима до средата на трети клас. Но предпочетох да си спестя притесненията и нервите. Няколко пъти се случи да не може да се обади на някой от нас с баща му, защото е свършил парите. Накрая като ми звънна ревящ (притеснил се човека) от телефона на треньорката по плуване и през главата ми мина какво ли не, докато разбера точно какво се е случило, взех детската прима. Ходеше сам с автобуса вече на училище и на тренировки, и както е завеян, тръгнал без раницата за плуване ooooh!

трябва да се пробвам и аз с клубните точки като Тарталета, че и детските прими са две вече.

# 23
  • Мнения: 12
?Някой от тук присъстващите да е ползвал прима фор кидс, защото аз знам, че е стара оферта

# 24
  • Мнения: 12
Елит, написа един добре обоснован коментар, от който си направих нужните изводи ..благодаря !!!

# 25
  • Мнения: 63
Еми да, вместо да говори глупости Simple Smileкато някои

Общи условия

Активация на акаунт