Да украсим коледната елхичка на другарката добричка Коледна томбола гоблени

  • 31 265
  • 627
  •   1
Отговори
# 45
  • Троян
  • Мнения: 141
Люси идеята е интересна,имам само една забележка.Тук всички сме жени ,а жена не се пита за годините Mr. Green
А тук е като надаване,голяма веселба с тези места Peace

# 46
  • Мнения: 265
И на мен ми хареса идеята на Люси за лексикон Hug Нямам нищо против да си кажа годините Flutter, те и без това стават повече, не по-малко Laughing докато не достигна 80г (дай Боже) спокойно ще си ги казвам Mr. Green. А иначе отсега казвам, че съм на 20 по душа и акъл  Joy

# 47
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Реа, то каква изненада ще е ако си покажем творенията за играта.

Люска, добра идея. И ние с делфинче я доразвихме. Това са въпросите, подгответе се по тях - ще се препитваме!  Mr. Green
Защото след малко ще се пусне художественото оформление. Ако имате идея за допълнителен въпрос или имате допълнения  - споделете ги.
Но не започвайте да отговаряте веднага - изчакайте.

1.   Име (ник)
2.   Възраст (в години, в евро, или пък в диапазон или на чувство
3.   Семейно положение
4.   Дечица (възраст)
5.   Когато не шия обичам да ям … и пия ...
6.   Предпочитана техника (гобленов, кръстчета, комбиниран, друго)
7.   Предпочитани помощни средства (с гергеф, рамка, лупа, линийка и др.)
8.   Други предпочитания (фирми, големина на гоблените, конци, панами и др.)
9.   Обичате ли да изпробвате нови техники ?
10.   Друго - коментари, бележки, оплаквания и препоръки!


Апропо, добре дошли на новозаписалите се. Радвам се, че сте тук!
 Hug

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 10:30 от ba4iiska

# 48
  • Мнения: 11 474
albenapd, ако те притесняват точните години, може ba4iiska и делфинчето да напишат в лексикона например: възраст от 10г до 15г  Grinning, от 15г-20г  Grinning и т.н. и всеки да си отбележи до къде е стигнал:)

# 49
  • София
  • Мнения: 209
много хубава идея за анкетата

 Hug  bouquet

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 10:54 от Loshana

# 50
  • Мнения: 196
здравейте .Ето ме и мен .Не зная кое място след 26 е свободно но то е мое. Поздравления че сте се сетили за такъв регламент на играта. Идеята с въпросника също ми допада и когато дадете старт ще го попълня за да не тормозя вече никого Grinning/ изтормозените си се знаят/.Делфинче благодаря че ме светна за играта иначе можеше и да ви пропусна.

# 51
  • Мнения: 101
Тук става все по-интересно и весело. Hug
Люска много добра идея за въпросника. Peace

# 52
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448


Лексикона е отворен за вписвания! Благодарско на делфинче за художественото оформление! Задобряваме със всеки изминал ден.

# 53
  • Троян
  • Мнения: 141
Започвам офицялното попълване на лексикона:

1. Албена (albenapd)
2. На 31 години,мечтаеща за лудите 18  Blush
3. Омъжена
4. Имам две госпожички,на 3 и 4 и половина години (виждат се в подписа ми)
5. Обожавам шоколад-млечен,алкохола не ми е чужд  Wine Glass но кола не пия Laughing
6. Нямам предпочитания,шия и кръстчета и гобленов,стига да ми харесва крайния резултат.
7 Тук малко се затруднявам,имам си доста неща.Винаги има ножда от конци,панами,кутийки ,може и още да има ,но не се сещам.
8. Харесвам Дим. ,сега шия Леврон.Нямам предпочитания към определена фирма ,гледам картинката да ми е по сърце.
9. Преди да почна нещо ново дълго разглеждам и проучвам,че да не сгафя нещо,но бих пробвала Peace

10. Дано не ви се сторя много притенциозна.Радвам се на всичко от сърце

# 54
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Все още обмислям отговорите  newsm78 Thinking

# 55
  • Мнения: 482
1. Името ми завършва на -ина Simple Smile Така ме наричаха най-добрите ми приятелки в гимназията. Все още ме наричат така.
2. На 37 съм Simple Smile Леле, каква солидна възраст, определено не ми подхожда, но се чувствам добре в кожата си. Всъщност, аз не се страхувам от нито една възраст, всяка си има своето очарование.
3. Омъжена за чужденец от Далечния Изток Simple Smile
4. Син на 8 и дъщеря почти на 5 /ще ги навърши в края на ноември/.
5. Когато не шия, обичам да мечтая Simple Smile Времето ми е заето основно с децата, обожавам ги и не мога да дишам без тях Simple Smile Редовно прекалявам с шоколада Wink
6. Предпочитам кръстчета - по-приятни са ми, не ме отегчават и резултатът ми харесва повече.
7. Не използвам никакви помощни средства. Освен кутийката от последната томбола. В нея си нареждам конците, панамата, иглата и ножичката за поредната картичка, за да са ми на едно място.
8. Нямам специални предпочитания. Ако нещо ми хареса, няма значение на коя фирма е и колко е голямо, с какви конци е и на каква панама.
9. По природа съм много боязлива и всичко ново и неизвестно отначало ме плаши Simple Smile Не съм консервативна, просто имам нужда от малко повече време, за да приема новостите Simple Smile
10. Оставям непопълнено Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 209
1. Ася - Loshana  
2.   Възраст - 36 по документи, между 20 и 36 в главата, в зависимост от ситуацията
3.   Неомъжена и сама. Разделихме се с таткото на децата преди година и кусур, но първо не съжалявам и второ - чувствам се добре и така  Laughing
4.   Имам билзнаци, момче и момиче, на 1г. 10 м.
5.   Когато не шия обичам да ям шоколад и пия винце предимно
6.   Предпочитана техника (гобленов, кръстчета, комбиниран, друго) - нямам особени предпочитания, зависи от гоблена
7.   Предпочитани помощни средства (с гергеф, рамка, лупа, линийка и др.) - като че ли линийка, за да не си драскам по схемите /мноооого грешки правя иначе  ooooh! /
8.   Други предпочитания (фирми, големина на гоблените, конци, панами и др.) - ами...пак зависи от картинката
9.   Обичате ли да изпробвате нови техники ? - дааааам, много
10.   Друго - коментари, бележки, оплаквания и препоръки! - страхотна идея е тази анкета

# 57
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
1.  Весела (Азарея, означава съзвездието Голяма мечка на тракийски)
2.  37 почти 38. По дух по скоро дете  Grinning, но гордо си нося годините, не ми пречат  Heart Eyes.
3.  Волна птичка  Grinning
4.  Един син с ханско име  Simple Smile. Винаги стои в подписа ми. Сега е на четири години.
5.  Когато не шия обичам да покорявам нови непознати върхове, в буквалния и преносния смисъл на думата, да играя със синът ми, да плета и ....
6.  Нямам определени предпочитания. Първият ми бод беше кръстче. После дълги години само гобленов, сега преоткривам кръстчетата  Simple Smile.
7.  Имам нужда от още два чифта ръце и денонощието да е поне 48 часа  Grinning. Май само това.  Simple Smile
8.  Нямам определени предпочитания. Гоблена или ме грабва и го шия или ....
9.  Да. Винаги пробвам нещо ново стига да го открия.  Simple Smile По зодия и душа съм стрелец, така че новото винаги ме зове  Simple Smile.
10. Май няма друго.
 Hug

# 58
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
1.   Христина / ba4iiska – това е името ми като го прочетете цялото

2.   37 фактически ( понякога го раздавам като на 15, а друг път като на 75) Не си крия годините, както и килата Laughing

3.   Омъжена

4.   Тийнейджърка на 14  ooooh! ooooh! ooooh!

5.   Когато не шия обичам да ям всичко (без карантия и люто), което съм си приготвила сама и да пия, всичко, което съм опитала и ми е харесало.
 cheersНаблягам на биричка с мъжО и троянска сливова (когато имам възможност Wink ) Drunk

6.   Предпочитам кръстчета, след това 1:1 и накрая 1:4 – степенувам

7.   Средства имам : 1 бр стан (страхотен е); 1 бр рамка; 4 бр гергефи; 4 бр кутии (3 за конци и 1 за текущия гоблен; 1 бр рибарско куфарче пак за конци. Като гледам всичко си имам.  Thinking

8.   Кефя се на средна големина гоблен със смесена техника –кръстче, полукръстче с различни ката конци, а ако е и с мъниста + конци – съм Crazy .
Определено харесвам руските Риолис, РТО, Панна, .... Но и Вервако и Пермин

9.   Нови техники – експериментирам, като зависи от настроението, позата, партньора и ...... Шегувам се – експериментирам във всичко и навсякъде. Не само в техниката на шиене  Wink Само френските възли ми се изплъзват, въпреки че съм учила френски език засилено 4 години.

10.   Бих се зарадвала на всичко направено с желание специално за мен. newsm51
 newsm12 Като се замисля ще се зарадвам на онези конци в преливащите се цветове.     

# 59
  • Мнения: 5
 #Silly   1. Кремена - krk_kr
  yes   2. Години - 35, но се чувствам на 20
  Heart Eyes   3. Омъжена за стругар.
 Joy 4. Имаме си две момчета на 8 и 9 години - евентуални полицай и строител.
 newsm64 5. Когато не шия обичам да ям всичко   #2gunfire chef (никога не отказвам пиле с картофи - пратете една тава) хиххих, пия .... ракийка.
 kaffeetrmker_2 6. Кръстчета!
7. Помощни средства ли - още няколко чифта ръце - големи планове имам за тях ... 1ironing wash hang newsm79 1dishes newsm55
 book 8. Напоследък съм фен на Дименшънс, но ... хареса ли ми картинката шия и толкова.
 newsm68 9. Нови техники - естествено!
10.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт