Да украсим коледната елхичка на другарката добричка Коледна томбола гоблени

  • 31 259
  • 627
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 19
хе хе това е опит за чертеж на кашон - толкова ли грозно ми се получи newsm78
оглеждах вкъщи различни размери ... ама май няма да има нищо подходящо....

мирише вечее на тръпкииии ще почне шоуто от утре! готови ли сте за ИЗНЕНАДИииииииииии smile3508

# 616
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Ау, имаме вече полетял подарък  newsm47
Сега остава да чакаме !  Praynig

Делфинче, това като кашона от фризера - ти този кашон чакаш или в такъв кашон ще пращаш?  Mr. Green

Апропо, утре нова тема  Mr. Green само за подаръци!

А при нас сняг НЯМА! Дори грее слънце!  Rolling Eyes Засега отлагам виното (ракията  Twisted Evil) край печката.

# 617
  • Мнения: 860
А при нас не ще и да се топи! Снега... Грее едно слънчице, ама като излезеш, чак косата ти замръзва. Та си позволих да си сипя едно... засега нямам объркани конци, но то има време!
Wine Glass

Айде, чакаме вече
кой ще повлече краче...
Пръв да украси елхичката
на другарката добричката.
 
ЯЯЯЯ, те зат'ва ли поетите възпяват виното?! (и жените, ама това е друга тема вече)

# 618
  • Мнения: 482
И аз изпратих Simple Smile Нещо ми тръгна с големи перипетии този път и ще съм на тръни, докато пристигне тооолкова далече моето голямо жълто пощенско кашонче  Mr. Green Голямо е, защото по-малкият размер, който имаха, идваше по-къс за моя подарък. Вчера съм го купила, отидох с идеята да пусна в понеделник - първи ден от седмицата и се оказа, че не съм взела адреса, на който ще изпращам. Така си се върнах - с подаръка и с кашон отгоре Simple Smile Днес вече потегли, но кога ще стигне... Споменах им, че съм чула нещо за протести, те ми се усмихват под мустак Simple Smile

# 619
  • Мнения: 265
Aууу Shocked започнахте да изпращате начи  Laughing
ИнаТ ти винаги си от първите изпращащи Grinning. Много сте чавръсти  Hug
Хайде ........да видим коя от нас първа ще си украси елхичката  Heart Eyes Hug

# 620
  • Мнения: 11 465
Емииии то аз съм готова още от септември:)))) Wink, ама чак тези дни ще пускам:)))))

Леко полеко започна да става предколедно  Hug

# 621
  • Мнения: 482
И аз от септември си ги стискам играчките Simple Smile

# 622
  • Мнения: 52
Ох притеснена съм имам на лице всичко/освен сладичкото/ а сякаш нищо не ми е готово!
Вълна от бедствия ме преследва из къщи - за малко детето да унищожи едната играчка а мъжа да залее с вино другата и всичко това в последния момент!!!Заключих ги в касата и се моля никакъв природен катаклизъм да ни им навреди до пусковия ден!Стискайте палци!!!!!

# 623
# 624
  • Мнения: 572
Аз ще гледам да открадна малко от работното време, за да изтичам до пощата и да пратя още днес, та да може другарчетата ни утре да ги получат.

# 625
  • Мнения: 0
И аз мисля да пращам в понеделник,за да имам време да сътворя сладкото нещо,а ако се проваля ще пращам нещо готово.Така че не се сърди мило другарче.И определено ще пращам с куриер.

# 626
  • София
  • Мнения: 209
Ехаааааааа, момичета, колко сте чевръсти... Аз имам да опаковам и да направя сладкша, обаче вчера-днес имам много тичане из града и няма да мога да си свърша нещата спокойно, а не искам да ги претупвам.. И за това, ако се класирам да пратя в петък - добре, ако не, ще уцеля лавината от пуснати подаръци на 10-ти  Laughing Спорен ден на всички и чакаме първите изненади  Hug

# 627
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Момичета, ДНЕС Е 05.12.2012 г. Flutter

Дойде и нашата дата!

 Hug

Началото е дадено и темата за темата за подаръци е вече отворена.

Нека има прекрасни подаръци и страхотни емоции.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт