Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 15

  • 41 901
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 591
Това лилаво и аз го имам, наистина е чудно  Heart Eyes Имам и бордо на Инглот, то е № Pearl 450.
Ето тук ги снимах едно до друго:

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 00:33 от NovemberRain

# 676
  • Мнения: 13 627
Ето го суочнато как изглежда

 

този грим съм го правила с лилавото на Инглот, но отгоре има и бургунди (то даже изобщо не се вижда лилавото)

# 677
  • София
  • Мнения: 985
Жакиииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 331
Жакииииииии, искам и аз такъв гриммммм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Уникален и прекрасен, а миглите са просто ФАНТАЗИЯ!!!!

# 679
  • Мнения: 4 428
Ей, най-после ще правим Венецияяя  Party Но този път ще ми трябва хубаво обмисляне какво ще правя. До сега карах на моментно настроение и идея. Но за този грим, ще си трябва време за обмисляне  Flutter

Аз днес ползвах Тоупа за основа на минералните сенки на ЕЛФ Socialite. Стана разкошна комбинация  Flutter Малко ми напомня, като цвят на Епатанта на Шанел. И пак седи блестящо  Grinning Едва ли е чак толкова хубаво, като него, но пак се получи супер ефект  Flutter Ще видим на снимките какво ще излезне. Вчера гримчето се получи много симпатично, макар и със семпли цветове. Но на снимките излезе едно тотално НИЩО  Tired

# 680
  • Мнения: 331
И аз имам ужасен проблем със снимките - нищо не излиза, както е в действителност. За това и не показвам снимки!  Crossing Arms
Вчера търсих лилава спирала на ГД, която a.l.e.n.a препоръча, но я нямаха и взех лилавата на She ,  но тя изобщо не ми харесва!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
в събота ще ти покажа лилавата - да прецениш дали ти харесва на живо  Peace

наскоро я гледах в Лили-то на Лъвов мост  Peace

дясната от тези 3 е  Peace

# 682
  • Мнения: 331
Аз бях в Лили-то в мол Сердика и я нямаха  Sad, но ще я търся още, защото тази на Ши направо към боклука ще замине Crossing Arms

# 683
  • Мнения: 3
Привет, привет  Hug

Нямах възможност да гласувам, поради липса на компютър тези дни, но се радвам, че сте избрали темата, която и на мен ми е на сърце. Обезателно ще се включа, срам не срам  Mr. Green

Бях споменала преди няколко дни, че имам повод, та ето какво се получи:
Скрит текст:

За съжаление снимката е под всякаква критика, фокусът просто не съществува, за това и не си личи, че съм преляла тюркоазените сенки на горния подвижен клепач с кафеви към костта  ooooh!

Колкото до сенките L'Oreal Color Infallible - преди няколко страници ви показах как стои като очна линия 013 Burning Black. С този цвят ми се получава и много хубав грим, в комбинация с едно флормамрско лилаво, ще го направя тези дни и ако се получи снимката, ще го кача. За съжаление самата сянка е ужасно нефотогенична.

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 11:10 от grrrl

# 684
  • Мнения: 13 627
Жакииииииии, искам и аз такъв гриммммм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Уникален и прекрасен, а миглите са просто ФАНТАЗИЯ!!!!
Точно тези ги подстригвах и филирах докато станат такива. Преди това просто не ставаха за носене!
Голям зор видях с тях Grinning

# 685
  • Мнения: 4 428
Някой питаше за сенки бордо. Аз имам ето тези на Катрис:
Скрит текст:
Реално са доста по-тъмни, леко перлени. Стоят много хубаво  Peace Но бяха от миналогодишна колекция. Ако някой ги намери някъде останали.

# 686
  • Мнения: 616

Тема за новото предизвикателство е Карнавалът във Венеция. Срок на изпълнение до 31ви Октомври/Сряда включително.Както винаги изпращайте ми на ЛС готовите резултати

Теми Цветя и Подводен свят отпадат от анкетата поради нисък вот. За съжаление не може да държим  и да връщаме стари отпаднали теми които са събирали прекалено нисък вот до безкрай.
Ако някой е голям фен на някоя от вече отпадналите от анкетите теми, винаги може да си направи все пак тематичния грим и да ни го покаже тук в темата.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 591
Аз смятам да направя Карнавала още утре, за да не стане като последните пъти  Joy

# 688
  • София
  • Мнения: 985
Скрит текст:

# 689
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт