90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 199-Предюбилейна

  • 37 265
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Момичета мога ли да пия кафе с потсладител ?И утре ми е въглехидратен ден и се чудя мога ли да ям за обяд продават едни много хубави питки само със чубрица и мазнина?

# 31
  • Мнения: 5 067
Пфу, да се запиша и аз на трета страница. При мен малко се объркаха нещата, че майка ми се наложи да прави лечебен глад, та за упора и аз ще ѝ служа. Та до петък съм 5 дни плодови  Mr. Green

# 32
  • Мнения: X
  bouquet Здравейте
След вчерашния плодов ден съм минус 800 гр.
Днес почивно меню:
з - кафе с мед, семки
о - смесено хранене
в - спагети, вафли

Хубава вечер.

# 33
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Момичета мога ли да пия кафе с потсладител ?И утре ми е въглехидратен ден и се чудя мога ли да ям за обяд продават едни много хубави питки само със чубрица и мазнина?
Най-добре е кафето да се пие чисто, но ако наистина не можеш, може малко подсладител. Първия път като спазвах режима, го пиех с половин кафена лъжичка захар, сега си го пия чисто, екстра е.
Питките може във въглехидратен, да.

# 34
  • Мнения: 686
  Здравейте и от мен. Аз боря шестия килограм, дано го стабилизирам следващата седмица като свален. Изведнъж почна да ми личи, че съм отслабнала, та приемам комплименти цял ден  Whistling
  З-банан с кафе
  0-печени картофи
  В-печени картофи и салата

 

# 35
  • софия
  • Мнения: 2 913
Добро утро!След вчерашния въглехидратен със сладка вечря +600гр.Днес плодове:за начало имам банани и орехи,за останалия ден ще видим какво ще ми купи половинката!Успешна седмица!

# 36
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

След въглехидратите съм +700гр. Дано след плодовия да ги сваля.....

Желая Ви успешна седмица!  bouquet

# 37
  • Мнения: 11 348
Добро утро!

Ех, мина и плодовият и съм много хепи  Heart Eyes

Днес как ще си хапна няколко кебапчета ако знаете  smile3508 Вие по колко хапвате за обяд?

# 38
  • Мнения: 0
Добро утро!
След уикенда съм +0,500кг.въпреки напълното ми режимно хранене в белтъчен и бобов ден Twisted EvilМомичета, не зная как е при вас, но при мен всеки уикенд поражда синдром на дебелеене Mr. GreenСледя си често теглото през последната 1 година и винаги в понеделник съм с 0,5 до 1кг по-тежка отколкото в петък или събота сутринта.Просто си хапвам повече в събота и неделя WinkЕ,без значение ще се стопи минуса през седмицата.
Днес въглехидратен ден:З-ябълка,обяд и вечеря-филии с домашна лютивка.
Реа , аз си хапвам 3 кебапчета/кюфтета за обяд и 2 за вечеря+задължително салатка.
Успешна седмица на всички отслабващи Hug

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро Hug
Тинки, мерси за новата тема   bouquet Гласувах с друго аз, въпреки че съм напълно удовлетворена от диетата. Та, гласувах с друго, защото свалих 2кг. повече от планираното Flutter Започнах около 71кг. /около, защото се изтеглих след първата четворка и бях 71, може в началото и повече да съм била/ при ръст 173см. Целта ми беше 63кг. Приключих диетата с резултат 61,7 на 1-ви август. Днес, след почти два месеца почивка, съм 61 кг. Доволна е слабо казано за начина, по който се чувствам. Храня се нормално, без гладуване, не подлагам организма си на стрес и се чувствам прекрасно Sunglasses
Нана, урочаса ме ти в петък Mr. Green Ей, на, наложи се в събота да идвам в службата Crazy
Менюто ми за днес:
З - грозде
О - все още е в процес на уточняване
В - боб
Пожелавам ви лека и спорна работна седмица!

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, урочаса ме ти в петък Mr. Green Ей, на, наложи се в събота да идвам в службата Crazy

Ма няма само Баба да работи пък  Mr. Green

Добро утро!

След снощната въглехидратна вечеря, днес си преминавам пак на белтъци. Закуската ще е банани.

# 41
  • Мнения: 5 067
Добро утро. 600 грама надолу съм в сравнение с петък. Днес плодове- имам диня, круши, сливи, ябълки, грозде, праскови  Laughing Та няма гладна да умра  Laughing А, да, и банани имам. Mr. Green

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро на всички!
На започващите режима днес много успехи, нова седмица, начало на нещо добро, смело напред Hug
Сервирам кафето, че чак сега дойде ред да го пия, и хайде да не съм сама. Ще отчитам менюта после Hug


slavka_todorova80 , тази тенденция и аз съм я забелязвала Simple Smile Crazy

# 43
  • Мнения: 325
Добро утро.Руми кафето е страхотно направо пак ми се допи  LaughingДнес съм на варива З-Кафе о-ориз със зеленчуци В- пак същото.Успех на всички и стари и нови  Hug

# 44
  • Мнения: 66
Добро утро и от мен момичета  Hug
Вчера ми беше първи воден и само вечерта си позволих една краставица, че ми застърга доста  ooooh!И днес след воден -100гр.  newsm78 newsm78 Задържам вода ли кво става.. не може аз цял ден да не ям и после само 100гр. надолу  Weary Като се има предвид, че цикъла ми е след 1 седмица.. а дали е от овулацията нз  ooooh!Много ми е мъчно ама кво да се прави  cry Ако има някой който да ме успокои, ще съм доволна  Heart Eyes
Та да си отчета първия цикъл .. започнах 85кг. днес съм 79,6кг. значи за 30 дни съм свалила 5,400кг.  newsm68 Ииии сега идва ред на сантиметрите  smile3508 талия в началото 94см., днес - 84см значи -10см., ханш в началото 107см., сега- 97см. значи -10см., корем 104см, а сега 99см. минус 5см., бедро в началото 65см. сега 60см. минус 5см. и ръка от 32см. на 30см -2см.  Crazy Поне от сантиметрите съм доволна и малко дългичък пост ми се получи, но пък е позволено веднъж на 1 месец да се похваля  Blush Днес белтъци: з:ябълка о: рибка в: сърчица и воденички  Flutter Лек ден от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт