90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 199-Предюбилейна

  • 37 271
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 5 067
Браво, despina!!! Това са много добри резултати! Вероятно ще имаш задържане във втори цикъл, но не се отказвай! Сантиметрите ще падат, макар и килограмите да се инатят   bouquet

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
Добро утро, момичета! Влизам за отчет. В петък (плодов) 6 банана и 100 гр. орехи. Знам, че е много, но иначе нямаше да изкарам деня стриктно. В събота - З -1 банан, О- 2 кебапчета, 1 кюфте
и 1 краставица, В- 1 лионка и 2 л. чеснов сос. Вчера - З - 2 круши, О и В - ориз с домати. Днес съм на въглехидрати (любимият ми ден). З- 2 круши, О - 3 филии хляб с домашна лютеница, В - сладолед и шоколад.
Желая ви приятен ден!

# 48
  • София
  • Мнения: 690
Идвам и аз да се похваля с първата си успешна четворка. Малко съм разочарована днес, защото след вчерашния плодов ден съм цял килограм  #Crazy повече и не знам дали е заради многото сок, който ми беше за вечеря снощи (напълно режимен, но почти литър) или защото очаквам МЦ. Както и да е, продължавам напред, пък каквото сабя/кантарът покаже!

# 49
  • Мнения: 39
Момичета да питам за тиквата,тук прочетох че е зеленчук и това означава ли че мога да я хапвам всеки ден?Защото сега им идва сезона и мъжът ми обеща да ми купи 4-5 тикви да не заслабна, въпреки режима Laughing

# 50
  • Мнения: 542
danielasz аз тиквата си я ям като плод или за закуска и за плодов варена или печена без захар

# 51
  • София
  • Мнения: 12 554
Идвам и аз да се похваля с първата си успешна четворка. Малко съм разочарована днес, защото след вчерашния плодов ден съм цял килограм  #Crazy повече и не знам дали е заради многото сок, който ми беше за вечеря снощи (напълно режимен, но почти литър) или защото очаквам МЦ. Както и да е, продължавам напред, пък каквото сабя/кантарът покаже!

Какъв сок си пила? Ако е т.нар натурален от кутия няма защо да се учудваш.

# 52
  • София
  • Мнения: 690
Не е натурален от кутия, такива не лизвам.  Stop Имам едни "вносни", проверени, които са само пастьоризирани, 100% сок без захар и добавки.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Не е натурален от кутия, такива не лизвам.  Stop Имам едни "вносни", проверени, които са само пастьоризирани, 100% сок без захар и добавки.

Да ти кажа в кутия ли е, аз лично изобщо не вярвам, че е без захар и добавки.
В плодовия ден се старай да ядеш сурови плодове и зеленчуци или фреш, но не сок от кутия.

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета,

на първо място, danielasz, тъй като аз написах, че тиквата е зеленчук, ще ти отговоря - считай я за плод за този режим, т.е. всеки ден можеш да закусваш с нея  Peace Има доста рецепти с тиква в книгата за плодовите дни  Peace Успех!

И сега, Руми, много благодаря за кафето  Hug Наистина, с любов всичко е по-сладко  Two Hearts

despina.s, огромно  smile3501 - по-важни са сантиметрите от килцата! Смело напред и само така!  newsm10 П.С. по време на режима не съм сваляла и грам след воден, а ги направих и трите. Водният ден, обаче, е за разтоварване, не за сваляне на килца  Peace

Аз днес почивно закусих с нектаринки, ще обядвам със салата, сирене и кашкавал, а за вечеря - ще е солена въглехидратна  Peace Кантарев ми подари килце, да ми е жив и здрав  Mr. Green

Голди, Голди, да ти имам проблемите  hahaha Ти си най-голямото потвърждение, че режимът действа  Mr. Green И аз съм на твоето мнение: "Доволна е слабо казано за начина, по който се чувствам. Храня се нормално, без гладуване, не подлагам организма си на стрес и се чувствам прекрасно".

Желая на всички ви, момичета, да се чувствате по този начин  Peace  Hug
Успешна и слънчева седмица   bouquet

# 55
  • Мнения: 19
Здравейте, от 20.09 и аз съм при вас за второ завъртане.Миналата година успях да сваля 9 кг.Сега искам да сваля 5 кг. и за първата четворка съм -2 кг. Laughing
Днес съм на белтъци. З: ябълка О: пиле с краставица В: още не знам

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 163
Привет и от мен. Simple Smile
Да се похваля, много съм доволна, завърших 1ва четворка, че и съм на половината на 2рата. Значи все пак имало воля в мен  Mr. Green ... че хич не си вярвах през първите ден-два. Плодовият ден си го изкарах без проблем, че и работих до 5ч. сутринта, но не съгреших. Днес ми е ден за варива, до момента З-две праскови, О и В още са в процес на мислене...
Приятен ден, момичета!

# 57
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки.Аз искам да ви се оплача.Правя диетата за 2ри път като при първото завъртане от 63кг станах 54(на 18 години съм 160см висока).От този резултата бях много доволна  Grinning Но понеже обичам да си хапвам за 5 месеца върнах 4-5кг и реших пак да почна.Нещата обаче този път имам чувството,че стават много бавно  Cry за 2 седмици съм свалила 2кг.Започнах диетата от 59кг.Моля ви дайте ми надежда,че ще стигна 51-52кг

# 58
  • Мнения: 0
Хайде добър ви ден и от мен  Laughing
Ех, че хубаво било да си на режима...  Heart Eyes Бях забравила какво е да тръпнеш в очакване на Денят, в който ще можеш (без угризения!) да хапнеш любимата храна и да й се насладиш изцяло... Mr. Green
След вчерашния плодов видимо ми се прибра проблемното в последните седмици коремче  Peace
И толкова се е свило, че едва вкарах една пилешка пържолка и един домат за обяд днес  ooooh!
Деспина, дай, Боже, всекиму такива резултати, бре, жена!  Mr. Green Браво! Продължавай в същия дух!
Danielasz , Ghostrider, за мен тиквата си е зеленчук. На 100%! Убийте ме с камъни  Joy - и мен, и всички ония диетолози, които са ми го набили в главата  Mr. Green
Azi , добре дошла и успех!  Hug Всъщност ще се движим заедно - и Bordeaux редом с нас  Simple Smile

Усмихнат ден и спорна седмица!  Hug

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки.Аз искам да ви се оплача.Правя диетата за 2ри път като при първото завъртане от 63кг станах 54(на 18 години съм 160см висока).От този резултата бях много доволна  Grinning Но понеже обичам да си хапвам за 5 месеца върнах 4-5кг и реших пак да почна.Нещата обаче този път имам чувството,че стават много бавно  Cry за 2 седмици съм свалила 2кг.Започнах диетата от 59кг.Моля ви дайте ми надежда,че ще стигна 51-52кг
Ще успееш при стриктно спазване на режима и задължително включи някакъв спорт newsm10

Общи условия

Активация на акаунт