90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 199-Предюбилейна

  • 37 277
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Danielasz , Ghostrider, за мен тиквата си е зеленчук. На 100%! Убийте ме с камъни  Joy - и мен, и всички ония диетолози, които са ми го набили в главата  Mr. Green

Зеленчук или плод - или за закуска и в плодов ден или на крем супа във въглехидратен. Но без мляко, яйца и други подобни екстри. И не в друг ден.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз се присъединявам към вас, пък да видим колко ще издържа. Проблемът ми е, че чести ми се яде, а не съм гладна. Просто изпитвам желание да сложа нещо по- пикантно в устата си. Днес ми е първи ден и закуската я пропуснах, защото станах след 12, за обяд ядох малко скумрия+салата. За вечеря мисля пак същото, но в по- малко количество. Пожелавам ви много минусчета на всички Hug

И да попитам нещо. Знам, че е строго индивидуално, но все пак- втория ден, с варивата, ако съм решила да ям варени картофи, колко средно-големи картофа г/д са ок newsm78. И голям проблем ли ще е, ако им сложа сирене, защото без ми се получават някакви киселини, абе кофти усещане.
И още нещо- положителен ли ще е според вас ефектът, ако правя водни дни на по-често (като свикна и съм заета, което скоро ще е така, не ми е проблем да не ям много много)

# 62
  • Мнения: 498
Здравейте!
Днес ми е 30-ти ден белтъчен и менюто ми е - З-банан, О-броколи с домат, сирене, кашкавал
В- свински стек с салата
Вчеращния воден беше не много лек...като се има  предвид, че бях нощна смяна и бях станала в 7и30 сутринта...през деня всичко беше ок, но вечерта след полунощ, щях да припадна...или трябваше да легна или да ям нещо.....и понеже съм на работа спането отпада- изядох един банан и ми просветна Embarassed

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дани, добре дошла!
Ами, какво да ти отговоря на въпросите, не знам Rolling Eyes Изобщо не са по режима. Сиренето е проблем с картофите, да, а по-честите водни дни не са препоръчителни; честите плодови дни са си достатъчни. Малко скумрия какво ще рече и колко по-малко ще е вечерята newsm78 Вероятно постоянно ти се яде нещо, защото на основните хранения поемаш прекалено малки количества храна. Яж, докато се заситиш и няма да имаш проблем с огладняване между храненията. Успех!

# 64
  • Мнения: 750
Здравейте, в период на настройка съм за диетата и ви чета, обаче не ми стана ясно, ако си избера пица, то каква е тази пица, само със зеленчуци? Зачудих се, защото пише, че може и в пицария да си я поръчаш.

# 65
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, в период на настройка съм за диетата и ви чета, обаче не ми стана ясно, ако си избера пица, то каква е тази пица, само със зеленчуци? Зачудих се, защото пише, че може и в пицария да си я поръчаш.

Ами  тесто с доматен сос, чушки, лук, гъби, маслини.  Simple Smile И да, навсякъде правят.

# 66
  • София
  • Мнения: 691
Просто си поръчваш някаква вегетарианска и казваш да не слагат кашкавал. Същото е и с пастата.  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 12 554
Просто си поръчваш някаква вегетарианска и казваш да не слагат кашкавал. Същото е и с пастата.  Peace

Не точно, защото много често във вегетарианските пици слагат царевица примерно, а тя не е режимна за въглехидратен ден.

# 68
  • Мнения: 0
Кое не е режимно? Скумрията ли Shocked. Прочетох, че рибата си е режимна в белтъчния ден. Иначе малко означава консерва  и половина, но заедно със салатата си ме засити. Нямам проблем със засищането. Всичко е в главата ми, т.е. не изпитвам физиологична нужда да ям (сита съм), просто примерно ми хрумва, че ми се яде нещо соленичко и отивам и си купувам. Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 12 554
Кое не е режимно? Скумрията ли Shocked. Прочетох, че рибата си е режимна в белтъчния ден. Иначе малко означава консерва  и половина, но заедно със салатата си ме засити. Нямам проблем със засищането. Всичко е в главата ми, т.е. не изпитвам физиологична нужда да ям (сита съм), просто примерно ми хрумва, че ми се яде нещо соленичко и отивам и си купувам. Laughing

Сиренето с картофи не е режимно  ooooh!

# 70
  • Мнения: 5 097
Кое не е режимно? Скумрията ли Shocked. Прочетох, че рибата си е режимна в белтъчния ден. Иначе малко означава консерва  и половина, но заедно със салатата си ме засити.

Сигурна ли си, че няма захар в консервата?

# 71
  • Мнения: 147
Здравейте, днес ми е пети ден от режима. Искам да ви попитам до колко часа мога да пия фреш от плодове. Само сутрин до обяд ли през дните, когато не е плодов

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте, днес ми е пети ден от режима. Искам да ви попитам до колко часа мога да пия фреш от плодове. Само сутрин до обяд ли през дните, когато не е плодов

olive1981 , яденето на плодове е = на пиенето на фреш. Или ядеш плод, или го пиеш на сок  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте, пак съм с вас за второ завъртане на диетата. Първото беше успешно - 9 кг., но за съжаление почивката, която при мен беше тотално нережимно разгромяване  Shocked, ми върна 3 кг. Не правете като мен! Много е важно и за следващата почивка ще го имам предвид!

# 74
  • Мнения: 0
Кое не е режимно? Скумрията ли Shocked. Прочетох, че рибата си е режимна в белтъчния ден. Иначе малко означава консерва  и половина, но заедно със салатата си ме засити.

Сигурна ли си, че няма захар в консервата?



Ами не съм чела, но не би трябвало, ще проверя. Бях решила да стана рано и да си купя нормална риба, но станах късно и вече беше време за обяд, затова ядох каквото имах под ръка. По принцип съм фен на киселото мляко и мога да изкарам много време на това, но като че ли не отслабвам от него много (взимам се ибезмаслено)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт