90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 199-Предюбилейна

  • 37 301
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 147
Благодаря за отговора - значи само на закуска ще си пия фрешчета

# 76
  • Мнения: 0
Summer7, много си права! Почивката е дори по-важна от 90-те дни. Желая ти да се отървеш от излишното и да задържиш резултата! Успех  Peace

danny_d, добре дошла и успех и на теб  Peace Искрено те съветвам да прочетеш стр. 1 + книгата + етикетите на стоките, които купуваш, за да изкараш успешен режим  Peace

Усмихната, спокойна и отслабваща вечер на всички  Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 12 568
Бърз отчет за деня, вечерята ми приключи преди 20 минути  Grinning

з - 2 банана и кафе
о - заквасена сметана и 3 парчета топено сирене
в - 4 кюфтета

# 78
  • Мнения: 45
Нана, винаги съм се чудила как я ядеш заквасената сметана? Овкусена на някаква салата ли или както си е от кутийката, неовкусена  newsm78 Никога не съм яла такова нещо  Mr. Green

И също,
Скрит текст:
боядисваш ли се? Много ми хареса този червеникав цвят ...  Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 12 568
Отварям кутийката и си ям с лъжицата  Grinning

Скрит текст:
е, да, разбира се, че се боядисвам. Междудругото ти си втората, която ме пита, което ме учудва. Мислех си, че такъв цвят е ясно, че е изкуствена работа  Grinning

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 618
danny_d, добре дошла  и успех занапред!  bouquet
Често тук сме обсъждали въпроса за обезмасленото мляко и много момичета са на мнение, че в него има нишестета и това може да е проблем да не ти се струва диетично. Взимай си обикновенно, дори и с висока масленост, тук режима го позволява Hug

Отчет за днес:
З:  вода,ябълка, кафе
О: 3 парчета филе риба, салата зеле+морков+домат
В: още я  мисля , или сирене със салата или 1 парче от рибата, която остана от днес.

# 81
  • Мнения: 6 604
Тинки-не успях да се запиша само с отговор на анкетата.
Затова -запис Mr. Green
Скрит текст:
Нана-на 7-ми ще ядем ли мляко с ориз Mr. Green Whistling

# 82
  • София
  • Мнения: 12 568
Скрит текст:
Ще ядеш и после  261uu  smile3534

# 83
  • Мнения: 6 604
Скрит текст:
Там пише ядеМ. Не се прави на разсеяна.  Crossing Arms
Гювеча е супер. Hug
И повече няма да спамя Blush

# 84
  • Мнения: 5
Здравейте,аз приключих с храненето за вторият ми ден от режима Grinning и то се състоеше от:

з:2 нектарини
о:варени картофи с лук и салата от домати и краставици
в:същото като на обяд,но наполвина

С нетърпение чакам утрешният ден,въглехидратният!  Laughing

Приятна вечер на всички Simple Smile

# 85
  • Мнения: 17
Добър вечер,днес ВХ

З-банан,
О-спагети с лютеница и съвсем малко парченце меденка
В-bake rolls,една вафла и ред шоколад

Какво мислите,дали съм прекалила,приемам всякаква критика за да ми е за урок

# 86
  • Мнения: 164
здравейте
аз май в новата тема не съм се записала още, но съм си режимна и ви чета редовно.
Днес съм на въглехидрати:
з: грозде
о:пица и дом.сос, гъби, пипер и маслини
сл.з: 3 сини сливи
в:филийка със сладко+ шоколад
Момичета, днес ми е 36-ти ден. Водния ми беше плодов. Но грам не съм мръднала от този 29-ти ден до сега Sad общо до сега съм смъкнала 3,6кг от 90ДД (общо- 11,2)-какво става се чудя-  newsm78 няма ли да смъквам още- нещо ми е отчаяно от факта. Иначе всички стари дрехи ми стават, всички ми се възхищават колко съм се променила за 2 месеца, ама аз не съм напълно доволна- искам още...дет се вика "с яденето идва апетита"- четох че и при някои от вас се е получавал застой, ама така ли ще е до края? - моля ви, споделете нещо, че ми е криво от факта
поздрави
Blue

# 87
  • Мнения: 519
Блу, спокойно! Може да не мръднеш още толкова време и наведнъж ще паднат кг-мите ще видиш Peace  При мен предният път беше така...20дни нищо и изведнъж 3кг Shocked
Оххх...така си му хапнах свинска голяма пържолка и салата грилован патладжан, домат и броколи Grinning

# 88
  • Мнения: 1 517
Здравейте момичета!
Днес не съм се разписвала менюто беше шопска салата с мляко Heart Eyes
Утре заминавам и ще си видя колегите.  Rolling Eyes
менюто не ми е ясно. Ще го мислим на място,. Whistling

# 89
  • Мнения: 50
Днес от обикаляне не съм се записвала  Mr. Green
Изкарах деня на половин килограм сини сливи (ако не и горница) за закуска, картофено пюре и салата за обяд и ориз със зеленчуци за вечеря.
MissBlue Аз целия втори и трети цикъм не свалях по 20 дни, а след това смъквах за 3-4 дни по 3-4 кг. Карай по план и резултата ще дойде.
Нана, Мерида млякото с ориз го мразя от детската градина ама страаашно мноооого. Така че ако ще правите парти с мляко с ориз ме предупредете по-рано да си взема противогаз или маска.
Summer7 Успех!
Блеки успешно плодуване  Peace  Hug
Тинки Успешна нова учебна година! Нека е много весела и образователна  Hug
Лека вечер от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт