Отговори
# 60
  • Мнения: 832
Аз също съм много доволна от моята АГ - гледа ме всеки път, редовно ми пускаше изследванията, не съм чакала и за тях, тъй като лабораторията е в същата сграда, винаги съм ходила със записан час и не се е налагало да чакам. Съжалявам момичетата, които са недоволни от своите АГ, много е неприятно в такъв хубав момент в живота, да изпитваш разочарование и да не можеш да се насладиш напълно на щастието.

# 61
  • Мнения: 21
Мами, да ви споделя тук от 3-4 дена циците сами станали двойни - ще се спукат, имам си коластра от 4-ия месец...... но сега са твърди ... грамадни... При вас има ли такива промени?

# 62
  • Мнения: 3
Alebale, аз я къткам сега да изчакаме до към 1ви. Нали се разбрахме да се видим тогава на 12тия Simple Smile
Само не знам как ще се познаем?

Радичка, при мен няма промяна. Освен, че усещам типичните стягания като при изтичане, но още не съм подмокряла дрехите си с коластра.

# 63
  • Мнения: 100
Моите са си същите. По едно време имах коластра, ама отдавна - към 6 месец.
На размер са си като в 4ти. Тогава пораснаха до 80C и така останаха.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 789
Огромни благодарности за новата прекрасна темичка - перфектна, както винаги   bouquet Hug

Zlat0lina, аз пък мислех, че съм последната с неопределена дата за секцио  Mr. Green Те по принцип ги вадят 10-тина дни преди термин  Tired

Gaja, стискам палци бързичко да се прибирате вече вкъщи  Praynig Hug

Дени, на мен за подутите крака ми казаха да увечила млечните продукти и червеното месо. Не се престарах особено, краката си спаднаха сами, било от липса на белтък в организма  Peace
Пръстите на ръцете ми изтръпваха в най-началните месеци, оттогава нямам проблеми  Simple Smile

Много ме озадачавате с това бавене на документите, моите ми ги връчиха още при издаването на 45-дневния болничен, а Направление № 7 още преди това  newsm78

ShySun, хубави новини  Peace

Коластра или други сериозни промени в гърдите нямам  Peace

Светле, ето го нашето комплектче и резервното чаршафче

Скрит текст:

# 65
  • Мнения: 9
Alebale, аз я къткам сега да изчакаме до към 1ви. Нали се разбрахме да се видим тогава на 12тия Simple Smile
Само не знам как ще се познаем?

Стискам палци да устискаш до понеделник Simple Smile Аз не съм запозната колко време след падането на тапата се случва великото събитие Simple Smile, та за  ти това се презастраховам като от сега ти пожелах успех Simple Smile
Иначе лесно ще се познаем - аз съм много висока (183 см), с тъмна, що -годе дълга коса, и доста общителна (живот и здраве да имам силици след операцията) и съм се наканила да се разхождам много из етажа, за да се възстановавам по-бързо.
Ако искаш ще ти дам мобилен на ЛС - да се чуем като сме на място там?

# 66
  • Мнения: 73
Момичета, малко е наивно да изчислявате термина от датата, на която е правено бебето, освен ако не сте сигурни, че точно на тази дата е била овулацията. Иначе е възможно да сте правили бебе на една дата, а реалното зачеване да е станало няколко дни по-късно. Както вероятно знаете, сперматозоидите могат да преживеят до 5 дни в женския организъм. Така че, бройте дните от овулацията, ако знаете кога точно е била - другото са бабини деветини.
И аз знам кога е правен бебчо, ама в интерес на истината пропуснах факта, че месеците са с различен брой дни - т.е. ако е правен на 8 януари, мисля, че не би трябвало датата да е 8 октомври, а няколко дни преди това Wink

Прави сте, малко(доста) ми е тъпа логиката  Laughing ама все се надявам да не пренося много, а 8 октомври ми харесва. Датата на овулацията не я знам Simple Smile
Абе не остана, днес изпрах последната пералня, утре ще я гладя и след това почвам да си чакам. Надявам се, че бебчо си знае кога да излезе и няма да се налагат интервенции Simple Smile

# 67
  • Мнения: 12
Честито на мама Srebrina81!

Моята обменна карта и направлението ги взех без проблем в 8мия месец още. Не че беше по ЗК, но нямам идея защо така ви бавят. Аз вече почвам да се замислям как ще процедирам със шумните съседи, един си е направил незаконен сервиз в гаража си и вдига шум, а една мацка свири на пиано по цял ден..дано бебчо е от тези, които обичат да спят на шум, че иначе ще се изпокараме тук Tired

# 68
  • Мнения: 13
Запис и от мен момичета!!! Hug

# 69
  • Мнения: 296
Здравейте, да се отчета и аз в новата темичка. Днес бях на консултация. Имам си контракции отчетени на записа, но нямам никакво разкритие   Sad В понеделник ми падна тапата, но Доки каза че мога да изкарам седмици с паднала тапа. Вика ме пак следващия четвъртък на преглед. Вече си чакаме  Simple Smile
Хубава вечер на всички!

# 70
  • Мнения: 116
Здравейте в новата темичка Simple Smile

Честити бебенца на новите мами

И аз съм в очакване остават ми 20 дни до термин, имам само менструални болки и втвърдяване на корема и като първа бременност незнам дали това се смята за контракции  Embarassed

Другата сряда съм на преглед и ще ми гледат шийката.

Иначе днес нещо много се разбушува мойто момче и ме е страх да не би да се е завъртял нещо, досега си беше застанал в правилна позиция. Дано да греша  Praynig

# 71
  • София
  • Мнения: 1 754


mirados абе уж сме грамотни жени...секциО се пише с О, мн, др и прочие ги пишат разните тинейджъри...нека спазваме някакъв приличен тон на отношенията си...заради уважението ни една към друг, моля те и тук пиши грамотно...чак да ти се начуди човек, как си завършила фармация... Peace




ооох, много ти благодаря, че го написа - и мен всеки път ме потриса, ма понеже си знам и устата (изказа, демек) и все се възпирах, но лудите ме фащат, като видя такова нещо, еле пък от жена, бъдеща или настояща майка  ooooh!

Нели, мен така ме водиха за 11.06, а аз си знаех именно заради нередовния цикъл и кога е станало, че терминът ми е поне десетина дни след това. И на всички доктори го обяснявах, ама никой не щеше да ме чуе. Вкараха ме в болницата на 21.06 (т.е. водех се преносила 10 дни) и на 23-ти сутринта моето Диваче си тръгна баш на датата, която бях изчислила. Та, както е написала lorini могат и дано те изчакат.  Praynig

# 72
  • Italy
  • Мнения: 3
Записче и от мен,още ви догонвам в четенето!!

Само да честитя на мама Srebrina81!


Продължавам да ви чета
 

# 73
  • Мнения: 800
Нещо ме обзе шаш, момичета.
Скрит текст:
Верно, че последните дни не се чувствам особено добре - споделих ви, че прекарах някакъв лек вирус, нощно време се потя, нямам сили, получавам сърцебиене и прочие. Днес си взех изследванията и урината ми хич я няма - опалесценция, бактерии, слуз. Желязото ми се е вдигнало и е в нормите, обаче хемоглобинът е 108, хематокритът и еритроцитите и те ниски - с други думи, продължавам да съм си леко анемична. Досега все бяха наред изследванията и сега в последния месец тепърва ще трябва нещо да се предприема. Урината може би ще я повторя след няколко дни, ще попия повече вода да се прочистя от вируса и т.н., ще си взема пробата вкъщи в стерилна чашка (че нищо чудно да се е замърсила), ама с този хемоглобин вече не знам какво да правя - ям телешко през ден, пия хапчета и все тая. Дано лекарят утре да ме успокои, че нервите ме тресат отвсякъде.

# 74
  • Мнения: 168
blasphemy, да за всичкото чакане и 15 лв. ми взеха, ама моята АГ ми каза, че тоновете трябва да се записват където ще раждаш и затова съм там, иначе бих отишла и на друго място  newsm78
Alebale, ами аз вчера бях там от 10 до към 13, ама не знам кой е кабинетът - този срещу регистратурата на медицинския център, има 2 легла за запис на тонове, а после ме пратиха през една врата от него при д-р Георгиев да ми подпише записа... Не съм обърнала внимание на номерата.

Днес бях на преглед при АГ - пусна ми последните изследвания - кръв, урина, микробиология и цитонамазка. Кръв и урина излизат в същия ден, ако се пуснат сутринта, а другите - след 3 дни, не се чакат 2 седмици. Всичко ми е ок даже хемоглобина ми се е вдигнал на 130, което чак ме учуди, няма бактерии или други неща, само сега се сетих, че пише слуз в урината, такова пък нещо не ми се беше случвало, ама го отдавам на обилните течения напоследък, ще видим.

Помолих я да ми направи и преглед, така и така ми взема секрет и съм на магарето, тя каза, че все още нямам разкритие или скъсена шийка, но пък била мека шийката на матката, което значело, че пак ще родя леко. От нейните уста в божиите уши  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт