Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 23 165
той всеки ден е зает, това изобщо не бива да те притеснява да си задаваш въпросите.
обаждат се до седмица някъде за подробностите за фонда, по-важно им е да подпишеш документите, парите може да платиш и по-късно, разбери се като ти звъннат.
за подпис изпращат по куриер ако се наложи.
ако имаш някакви проблеми може да звъниш на спешния телефон, иначе като направиш теста пак звъниш там да съобщиш за резултата и те ти казват кога и за какво пак да отидеш.

# 526
  • Мнения: 27
Здравейте момичета,

в момента съм стимулирана с аримидекс за първи път  и имам час за преглед 03.11.2012 год.Някой от вас знае ли какво следва след това
Ето накратко и моята история - през 2009 год. бях бременна до 6 месец, когато направих спонтанен аборт и всичко приключи  Чаках 2 години да се случат нещата отново, но за съжаление без резултат, поради което се записах в клиниката
Ще съм много благодарна да споделите Вашия опит
Благодаря Ви предварително

# 527
  • Мнения: 27
Здравейте момичета,

в момента съм стимулирана с аримидекс за първи път  и имам час за преглед 03.11.2012 год.Някой от вас знае ли какво следва след това
Ето накратко и моята история - през 2009 год. бях бременна до 6 месец, когато направих спонтанен аборт и всичко приключи  Чаках 2 години да се случат нещата отново, но за съжаление без резултат, поради което се записах в клиниката
Ще съм много благодарна да споделите Вашия опит
Благодаря Ви предварително

забравих да споделя, че имам правена биопсия преди един месец и всичко беше наред

# 528
  • София
  • Мнения: 23 165
следва преглед, на който ще ти кажат какво следва, при всеки е различно

# 529
  • Мнения: 27
следва преглед, на който ще ти кажат какво следва, при всеки е различно

благодаря  за отговора
просто съм много притеснена и поради това задавам глупави въпроси, разбира се, че за всеки е строго индивидуално, но просто информативно да знам дали аримидекса влияе добре на повечето стимулирани с него  ит.н.

# 530
  • Мнения: X
днес сложих блокиращата...сега чакам 2 седмици и да видим какво ще каже доктора за започване на стимулацията

# 531
  • София
  • Мнения: 16 691
днес сложих блокиращата...сега чакам 2 седмици и да видим какво ще каже доктора за започване на стимулацията
хайде, честито!

# 532
  • София
  • Мнения: 38
Момичета утре съм на пункция стискайте палци да извадим поне една хубава яйцеклетка Praynig.

Успех на всички !!!
Успех kikiriki_82 и аз съм утре на пункция, значи ще се засечем там Simple Smile

# 533
  • Мнения: X
мерси Ванче, и на теб успех. с теб ще се разберем да се видим в клиниката като дойда да ти дам онова Нещо. Аз ще ти пиша, нека пристигна. често ще ми се налага да ходя до клиниката след 15.11

# 534
  • София
  • Мнения: 16 691
мерси Ванче, и на теб успех. с теб ще се разберем да се видим в клиниката като дойда да ти дам онова Нещо. Аз ще ти пиша, нека пристигна. често ще ми се налага да ходя до клиниката след 15.11
Няма проблем, когато ти е удобно. Peace

# 535
  • Мнения: 1 000
[
но просто информативно да знам дали аримидекса влияе добре на повечето стимулирани с него  ит.н.

това е най-леката възможна стимулация, ненатоварваща особено организма, така че споко Peace

# 536
  • София
  • Мнения: 790
Kriki, супер Simple Smile Пожелавам ти успех!

# 537
  • Мнения: X
мерси мъхчето, и на теб успех, дано тоя път е успешен. виждам че днес са ти върнали 2 снежинки  Heart EyesHeart Eyes

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 23:05 от Анонимен

# 538
  • София
  • Мнения: 790
Верни са тия слухове Simple Smile Тоя път съм решила да ги стискам - не ги пускам никъде  Laughing

# 539
  • София
  • Мнения: 16 691
Някой знае ли в събота до колко часът работи лабораторията?

Общи условия

Активация на акаунт