Изпитани сайтове за парфюми-4

  • 130 538
  • 724
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 018
Някой може ли да ми препоръча от къде да се сдобия с Extravagance d'Amarige Givenchy http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Extravagance-d-Amarige-1967.html. Не държа сайтът да е български, а само читав...

Обожавам този аромат, но не го намирам никъде освен в Амазон, а за там имам съмнения за оригиналността му.

# 556
  • Мнения: 1 110
Заповядай
http://www.ivis.bg/givenchy-extravagance-edt-%D1%82%D0%BE%D0%B0% … C%D0%BB-p850.html  Peace сайтът е проверен. Напоследък поръчвам само от там Simple Smile

# 557
  • Мнения: 5 018
О, безкрайно благодаря! Веднага поръчвам и после ще докладвам   bouquet

# 558
  • Мнения: 1 110
Моля, радвам се, че съм помогнала Simple Smile

# 559
  • Мнения: 5 018
Включвам се да споделя, че Екстраваганс не е наличен в Ивис, така че все още си търся от къде да го закупя. Останали са ми само за няколко пъти фъс в бутилката и си ги къткам, пък времето навън е точно като за него.  Embarassed

Също така днес получих поръчка от Венера Козметикс - тестери D&G Light Blue и Burberry Weekend. Изненадах се, че тестерите ги продават в такива смотани кутии, но пък съм ползвала тези парфюми от години и съм сигурна, че това са си оригиналните аромати. Ако някой се интересува, тестерът на Light Blue си дойде с капачка, а този на Burberry - без, само с пластмасов предпазител.

# 560
  • Мнения: 992
Макарон, тук го има Екстраваганса.
http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/givenchy-extravagance-edt-100-ml.php


Вчера като прочетох твоя пост, че го издирваш се сетих и аз моя парфюм. Миналата година за Коледа си го поръчах. Само, че тестер пак от същия сайт. Но вместо това:
Скрит текст:
дойде това:

Скрит текст:
Аз си мислех, че е един и същи парфюм, но се оказа различен. Преди години ужасно ми беше харесал Екстраваганс на една приятелка. Та и аз искам точно този стария, но не знам ако го поръчам пак от този сайт да не ми пратят пак този, който имам.

# 561
  • Мнения: 0
Здравейте , може ли да ми препоръчате сайт , от който да взема за приятелката ми Escada Incredible Me 75мл без опаковка. И да ви попитам до колкото съм разбрал , нали няма разлика в качеството на парфюмите с и без опаковка ?

# 562
  • София
  • Мнения: 5 656
Да, качеството е едно и също.
Ето парфюм и тестер, за еднакъв грамаж разликата е 4 лв, прецени дали си заслужава да е тестер, все пак ще е подарък Simple Smile

# 563
  • Мнения: 2 182
Дойде ми парфюма от Венера. Да ги похваля..
Всичко е изрядно. Парфюма е оригинален. Доволна съм!

Благодаря на тези, които са го препоръчали. Hug

# 564
  • Мнения: 20
Момичета, сега разглеждах във Венера парфюми без опаковка. Поръчвали ли сте такива от там? Оригинални ли са? Интересува ме по-специално Малката черна рокля на Герлейн. Без опаковка я търгуват на 119лв за 100мл Уау! И Цветята на Кензо са 36лв за 50мл  newsm78 Посъветвайте ме, да поръчам ли от там?

# 565
  • Мнения: 5 018
Макарон, тук го има Екстраваганса.

Днес съм болна, но щом оздравея, ще звънна до парфюми шоп да проверя и ще докладвам. Иначе да - макар и с еднакво име, ароматите в различните модели шишета са различни. И аз търся новата формула.

Момичета, сега разглеждах във Венера парфюми без опаковка. Поръчвали ли сте такива от там?

Малко по-горе споделих опита ми оттам - намирам, че двата тестера, които ми пратиха са оригинални, но в много невзрачни и  смачкани опаковки. Възможно е също на парфюма да му липсва капачка.

# 566
  • Мнения: 35 970

Малко по-горе споделих опита ми оттам - намирам, че двата тестера, които ми пратиха са оригинални, но в много невзрачни и  смачкани опаковки. Възможно е също на парфюма да му липсва капачка.

нормално е за тестерите, възможно е дори смачкана кутия да нямат  Peace

# 567
  • Мнения: 5 018
Предполагам, че е така и никак не ме притеснява, но го споделям, защото опаковката може да е важен фактор за някого  Peace

# 568
  • Мнения: 20
 Благодаря! Поръчах от там Simple Smile В понеделник очаквам да пристигне и ще споделя впечатления.

# 569
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Моята поръчка от Енцо на парфюмчето на Аврил Лавин пристигна. 100% ментак Joy но не ми пука. Като аромат го докарва, като трайност - не толкова Confused На шишенцето липсва надписът Аврил Лавин и кутийката беше без никакви фолиа. Иначе баркода излиза в нета, затова да повторим - това не е белег за оригиналност!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт