Асеновград

  • 21 968
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 503
На дошлите вчера ще кажа"до нови срещи",а на отсъстващите ,само че чакам оправдания Joy(майтапче Laughing).Ако искате може да си организираме ежемесечни градски срещи,както правят в другите градове newsm78Май ще е най-добре да е в някой парк,защото вчера не беше ползоворен нито разговора,нито тичането на децата newsm78
Беше ми приятно,че се запознахме
П.П.А може и да са ежеседмични срещите Thinking

Абе само ние ли влизаме в този форум от нашия град?

# 271
  • Мнения: 982
Цвети,съгласна съм за по-чести срещи!
И на мен ми беше приятно да се запозная с вас!  bouquet

# 272
  • Мнения: 1 503
Петя,то май само ние с тебе ще си пишем в тази тема hahaha
Скоро ще трябва да отворим нова.То в тази пишем от година,а в новата незнам Joy

Хайде сега да ви питам нещо,та дай Боже раздвижим темата Mr. Green
Какво давате за закуска на децата си и по колко(горе-долу)?
Питам,защото ние сутрин ядем предимно плодове newsm78

# 273
  • Мнения: 95
Дневен режим:  Mr. Green
8.00 - 8.30 - Сутр. закуска- попара, кус-кус, мляко с грис, овесени ядки, кисело мляко с бисквити, някаква тестена закуска със сок, варено яйце, ... това редувам, в момента друго не се сещам  Thinking
12.30 - 13.00 - Обяд - осн. ястие, което леличката от кухнята е сготвила  Laughing
16.00 - 16.30 - Следоб. закуска - най-вече плодове, по-рядко кремчета, кисело мляко, пресни сокове, или десерта от кухнята
19.00 - 19.30 - Вечеря - супата от кухнята, сгъстена със сухар

Преди обедния и вечерния сън пие мляко Nestle Jr., около стотина мл.

Това ни е менюто, а часовете са ориентировъчни, разбира се. Количеството винаги е около 200 гр, но в повечето случаи Сашко сам си казва, кога се е нахранил.
Дано съм била полезна  Hug Както виждате, не ми е слабичко детето, така че явно това хранене му е напълно достатъчно  Mr. Green

Цвети, права си, трябва да раздвижим темата, и срещите да зачестим, пък и нови майчета да се включат и да споделят тук  Peace

# 274
  • Мнения: 982
Има дни,в които Данчо не иска да закусва.Той се събужда към 9 и суче задължително.Мисля си,че понякога това му стига след като отказва друго.Сега,покрай последните кътници апетитът му е ужасен,но не го насилвам.Много често изяжда 1 ябълка,но трябва да е нарязана на колелца.
В добрите дни хапва попара,кус-кус,кисело мляко с бисквити,сандвич с кашкавал.
Скоро гледах Звездев правеше закуска за кърмачета с елда.Елдата се сварява до разпукването на зърната,прибавят се масло и сирене.Тогава научих,че сиренето ще обезсолим бързо,ако го оставим за 10,15минути в топла вода,но не съм пробвала.Елдата е богата на желязо.В Русия било традиционна закуска.
Като му мине на Данчо злоядия период,ще пробвам и ще докладвам!

# 275
  • Мнения: 95
Аз отдавна търся ЕЛДА в Асеновград, но в повечето магазини дори не са чували за нея. Ако някой е виждал, да каже къде я продават

# 276
  • Мнения: 496
Елдата се продава в магазина за диетични храни зад бившия клуб "Президент", ако се сещате - минава се пешеходния мост, пресичате улицата и продължавате направо, после самата улица се разделя на две посоки, завивате наляво и там е магазинчето Peace Наистина е много полезна, аз давам на Гогата много одавна, но не ми се струва много вкусна... Полезно е също и просото, пак там го има (белено, разбира се) Пак така се вари и набъбва, може да се смеси със сирене или нещо сладко - мед, сладко, конфитюр или разни такива. Закуски няма да изреждам, щото ще напълня темата Laughing

# 277
  • Мнения: 1 289
Смятам да пусна следващата тема,затова ще ви помоля да се запишете,за да я оформя.Ето,аз съм първа:
Вижте какво намерих за мамите:

1. mimi_81 - мама на Тодор  (02.01.2007г.)
2.~Цвети~  мама на Христо (31.03.2006г.)
бубка-гого
диляна-александър
пешка-йордан
криси-стефани и ева
мама нина-николета и лъчко
над.-йоана
моника м-александра и мария-константина
росидас-марти
еличка-екатерина

Вие ако искате допълвайте датите на раждане на дечицата  Mr. Green
Моля ви,ще ви хареса оформлението   bouquet

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 10:40 от mimi_81

# 278

Общи условия

Активация на акаунт