КИВИ + КОМ = КИС - 21

  • 50 015
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Добро утро мили момичета   bouquet

Зиче, както винаги - всичко точ в точ и на място   Peace, ГОЛЕМА СИ  Hug , Благодаря ти -


Юле, браво на вас, нямате спиране, но пък резултатите са  страхотни  Peace

Добре дошла на Mam4е   bouquet  Hug   Много ми е приятно да се запознаем  Simple Smile, разкажи ни нещо за себе си , за да се опознаем по-добре, а ти ако имаш питанки за нас - питай спокойнооо  Hug. Надявам се да ти е хубаво тук, както на мен  Simple Smile

Момичета хубава усмихната седмица ви желая   Hug Hug и тия от дупките - айййдее ОППП нагореее  Hug  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 7 201
Много ви благодаря за топлото посрещане! Hug
И за разкошният букет, Зиче! Heart Eyes
За себе си какво да кажа -  имам си едно пораснало момче, вече в трети клас, и ми е едничко слънчице.
Не обичам да се оплаквам и да мрънкам, но от 2 г. съм без работа и преди седмица и аз бях от тези в дупките. Confused
Но имало и друга закономерност, че 40 дни преди РД-то попадаш в т.н. сатурнова дупка.
Имам само едно питане засега: какво означава абревиатурата на темичката?Само за КОМ ми стана ясно ..  Embarassed

# 17
  • Видин
  • Мнения: 961
Ха добър ден понеделнишки!
Хич не си починах с този един ден амам няма начин.Пък сега и месец приключвам, ама каквото такова.


От тук "познавам" само Жаки. Heart Eyes
Мамче, много се радвам да ти "видя" при нас! Hug
Добре си ни дошла!



Тук всички сме като едно голямо семейство и съм сигурна че ще ти хареса Peace

Юле, цветовете са си паснали перфектно Peace
Честито ти прозорци!Сигурна съм че крайния резултат ще е страхотен! Peace

Наборе, какво за пържолите...таковата... smile3506Ако имаш в предвид "онова нещо" не е...просто ми се прияде Mr. Green то другото вече изобщо не си го и помислям...таковата... Crazy

Отивам да работяяя...ЧАО!

Мамче, за абревиатурата влез в първата ни темичка и ще прочетеш как се стигна до това име Wink

Последна редакция: пн, 01 окт 2012, 13:59 от ღ Жаклин ღ

# 18
  • Мнения: 37
 newsm51
За всички момичета!
За Елито, когато успее да прочете в слънчева Куба...много здраве, щастие и любов!
Зичето Прекрасна за темичката!
Ужасно съм несериозна и много целувки за всички ви  Hug
Но да започна с хубави новини новата темичка. Голямото ми момиче от десетина дни е в Холандия, на гости при един пич...някаква любов се е заформила. Не ви писах преди това, защото не го познавам и доста притеснения имах за заминаването. Сега съм спокойна и тя добре се чувства, всеки ден имам връзка с нея по скайп. Та така.
  bouquet

# 19
  • Мнения: 972
Имам само едно питане засега: какво означава абревиатурата на темичката?Само за КОМ ми стана ясно ..  Embarassed[/color]

За КИВИ не си спомням точо,но КИС го помня,защото аз го измислих... Mr. Green
КИС-Клуб на /е/идиномислещите смотли! bowuu

Добре дошла в отбора,Мамче!  bouquet

# 20
  • Мнения: 66
Добре дошла и от мен на Мамчето   bouquet !Ако не ти се рови из темичките да ти кажа-тук някои от мацките пишеха в КГБ,но понеже ние от КОМ сме по-готини  newsm03 ,се събрахме на едно.По принцип групата ни се казва-КИВП/клуб на искреното виртуално приятелство/,но поради недоглеждане от някои  Whistling и трудното му произнасяяне го преименувахме на КИВИ- rotfImbo Но не името,важното е,че тук пишат все готини момичета.Няма я злобата и завистта,напротив-има ги приятелски подадената ръка и рамото,на което можеш да поплачеш.Почти нито една от пишещите тук не съм виждала на живо,но смело мога да кажа, че ги обичам и са едни от най-големите ми приятелки.Благодарна съм им,че ги има  newsm51

# 21
  • Видин
  • Мнения: 961
...има ги приятелски подадената ръка и рамото,на което можеш да поплачеш.Почти нито една от пишещите тук не съм виждала на живо,но смело мога да кажа, че ги обичам и са едни от най-големите ми приятелки.Благодарна съм им,че ги има  newsm51

Луси, чувствта са взаимни Hug

Боже, Сис, добре че ми припомни какво беше КИС, чудих се, чудих се, ама нали съм си смотла неможах да сЪ сетя Joy
Ти още ли си в дупката?Айде марш от там, че може и други да искат да се възползват Whistling

Куинче, за любовта няма граници...Щом щерката е доволна, значи и ти си доволна Peace
:

# 22
  • Мнения: 972
Ти още ли си в дупката?Айде марш от там, че може и други да искат да се възползват Whistling

Ами по принцип като се сменят зима към пролет или лято към есен , си имам такива депресивни моменти. Сега е точно такъв момент и не мисля,че ще изневеря на традицията... Joy Joy

Иначе ходя на работа и педала е на макс. Вчера ми се развали колата и сега я рементират,а аз се чувствам като вързана без нея! ooooh!
Иначе ви чета,не пропускам ден да не ви навестя по три-четири пъти,ама нямам какво да пиша! Не ми се случва нищо забавно напоследък и така....
Между другото онзи ден така се разминахме с Дидка и много,ама много ме е яд...и срааам Blush
Ама какво да правя като нямам и минута спокойствие и все съм на някъде-или на бач,или водя деца по детски градини и училище,или куче разхождам....въобще всичко е въргал! ooooh!

# 23
  • Мнения: 7 201
Виждате ли сега как ви накарах да си припомните абревиатурите. Laughing
Жаки, Сисссс - благодаря!  Hug
Аз намерих за КИВИ-то, точно тук(последният постинг)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=480560.30
КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални Идиномислещи Simple Smile

Но не името,важното е,че тук пишат все готини момичета.Няма я злобата и завистта,напротив-има ги приятелски подадената ръка и рамото,на което можеш да поплачеш.Почти нито една от пишещите тук не съм виждала на живо,но смело мога да кажа, че ги обичам и са едни от най-големите ми приятелки.Благодарна съм им,че ги има  newsm51
Много хубаво и стойностно изказване, Луси!   bouquet
Надявам се да намеря нови приятелки тук, и съм сигурна, че ще е така.

# 24
  • Мнения: 1 269
Момичета, преди 23 години  бях булка на днешната дата!   Hug







Мамче, много ми е драго!  Hug

СЕга тичам на празничната вечеря, дето са ми я спретнали мъжете!  bowuu

# 25
  • Мнения: 5 001
Паце,честита ви годишнина!  Hug Hug Hug Hug Hug Да сте живи и здрави!

Мамче...Добре Дошла и от мен!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Сисееей....нЕ видя ли,че съм ти приготвила въже за теглене....(на предната страница)  hahaha

Ако знаете с кво се занимавах до сега шА паднете  smile3544.....Правих домашна горчица!!!  newsm19 Crazy мИ страхотна стана бре! Изобщо няма да помисля за купена вече.....Сега ще я чакам да узрее 1 седмица и ще си я хапваме с кеф!

# 26
  • Мнения: 972
[Сисееей....нЕ видя ли,че съм ти приготвила въже за теглене....(на предната страница)  hahaha

То въжето ясно,ама друга работа ще свърши....Нали има два края туй въже?! Та единият за крушата,а другия за гушата! Mr. Green

Паци, още много години любов и разбирателства в семейството ти пожелавам от сърце!  bouquet

Мастерче, дай рецептата за тази горчица бе джанъм! За дюки става ли,че мисля отново да се върна там?

# 27
  • Мнения: 5 001

То въжето ясно,ама друга работа ще свърши....Нали има два края туй въже?! Та единият за крушата,а другия за гушата! Mr. Green


Мастерче, дай рецептата за тази горчица бе джанъм! За дюки става ли,че мисля отново да се върна там?
Альооооу......аЙ да'н идвам....Кви са тез приказки!  smile3511
 boo boo boo boo boo boo newsm66 newsm66 newsm66 newsm66


Ето за горчицата.....Много вкусна става,а и няма Е-та....Става за минутки! Много бързо!!!


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Айде ....Горе главата!Нали знаеш,че ще мине..... Hug

# 28
  • Мнения: 7 201
Честита годишнина, Паце!   bouquet
Нека всеки ден да ви бъде празник, нека има много любов, страст, нежност, близост и топлина помежду ви.

И да откривате красотата на споделените изненади всеки всеки миг..

Наздраве!(и с толкоз много питиета, да внимавате) Drunk


[Сисееей....нЕ видя ли,че съм ти приготвила въже за теглене....(на предната страница)  hahaha

То въжето ясно,ама друга работа ще свърши....Нали има два края туй въже?! Та единият за крушата,а другия за гушата! Mr. Green
Joy Joy

# 29
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Здравейте момичета! Открих ви случайно, заинтригува ме странното заглавие на темата и реших да надникна вътре! Мислех си, че само в готварските теми има разбирателство и "цари" винаги добрият тон, но ето, че вашата тема ме изненада приятно!   bouquet Хубава вечер ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт