КИВИ + КОМ = КИС - 21

  • 50 013
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 972
Aredhel, добре дошла!
Тук минават много народ,но се задържат най-готините! Mr. Green
Има дни,когато тишината завладява темата,но като се започне...смях голям!
А и приятелството е истинско.Винаги,когато съм имала грижи,болежки или каквото там се сетиш ,народа тук се притича на помощ!
Така че си на правилното място! Hug

# 31
  • Мнения: 5 001
Здравейте момичета! Открих ви случайно,

Здрасти и добре дошла!  Hug ....Няма нищо случайно на тая Земя.... Laughing

# 32
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Aredhel, добре дошла!
Тук минават много народ,но се задържат най-готините! Mr. Green
Има дни,когато тишината завладява темата,но като се започне...смях голям!
А и приятелството е истинско.Винаги,когато съм имала грижи,болежки или каквото там се сетиш ,народа тук се притича на помощ!
Така че си на правилното място! Hug
Сисссс, много благодаря за милите думи и посрещане!   bouquet  Харесвам позитивните хора с добро чувство за хумор, рядко срещани са и много ценни!   bouquet

Здравейте момичета! Открих ви случайно,

Здрасти и добре дошла!  Hug ....Няма нищо случайно на тая Земя.... Laughing
TheNMaster, здравей, съгласна съм, че няма нищо случайно в случайните неща!   bouquet

# 33
  • Мнения: 7 201
Здравейте момичета! Открих ви случайно,

Здрасти и добре дошла!  Hug ....
Здравей и от мен, Aredhel!И аз съм нова тук, от днес.Но не ми пречи да те посрещна, щото съм от сутринта - значи съм "по-старша". Laughing
Обаче вече си заминавам.Отивам да си догледам бай брадърите ..
Лека вечер, готини момичета! Hug Heart Eyes Hug

# 34
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Цитат
Здравей и от мен, Aredhel!И аз съм нова тук, от днес.Но не ми пречи да те посрещна, щото съм от сутринта - значи съм "по-старша". Laughing
Обаче вече си заминавам.Отивам да си догледам бай брадърите ..
Лека вечер, готини момичета! Hug Heart Eyes Hug

Mam4е, здравей! Ххахахахахахаха, разсмя ме, приятно гледане на брадърите и хубава вечер ти желая!   bouquet

# 35
  • Мнения: 972
Аз пък пак се скарах с мъжО!
Е не се излиза наглава с него и това си е... ooooh!
Утре ще ходим да купуваме кола на щерката. Имаме колебания мужде Ситроен С3 кабрио и Мини купър. Тя харесва и двете,ама повече минито.
Обаче,баща ѝ ,нали е мъж,започва с неговите "Ама скъпа е подръжката...ама много харчи...ами ако...ами...ами...." Писна ми от него! Crossing Arms
Накрая му се фръцнах и ето ме тук при вас! Laughing Laughing

# 36
  • Мнения: 66
 smile3555 Лелеее, Сис ,да ви имам проблемите  Mr. Green Ми що не и купите и двете бряя  Mr. Green -да има мир и либоФФФ  smile3534 Пък щерката фръц насам,фръц натам newsm68
Арее ,/туй Aredhel много трудно бее  smile3534 / добре дошла и добре заварила   bouquet !
Ама и аз кво се плезя само тая вечер,ама туй ще е от ракийката дет опитах с мъжо  hahaha Ми кво пила съм без да знам за здравето на Пацето и мъжа и.
Паце ,пожелавам Ви да сте преди всичко живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
Не позволявайте семейният ви живот
да се превърне в бреме или навик.
Сътворете своята приказка и бъдете щастливи!
Мастерчее ,аз таковатаааа  newsm78 ама нещо не видяФ рецепта за горчицата  Embarassed Сложих и пенджурите,ама нъц...или у подписо да диря,а?

# 37
  • Видин
  • Мнения: 961
Еее опуснах ви малко и много народ писал Crazy

Паце, честита ви годишнина, душа!
Бъдете живи и здрави и продължавайте напред
до златна и диамантена сватба!




Aredhe, добре дошла и от мен!  bouquet
Кажи няколко думи за теб, че ние тук си се знаем от А до Я Flutter

Сис, и аз съм за минито PeaceСигурна съм, че знаеш как да го убедиш Илийката Wink Mr. Green

Лусиии, плезла такава Hug

Лека и НЕмека, момичета! Heart Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Малеееееее изпуших вЪ таз вечер нЯщо ooooh!
Ха имаме си още едно гостенче  Aredhel  Hugbouquet(никога няма да го запомня имато  Sick но ще  измисля как да ти викам Wink)
Ха добре си ни намерила ,добре си ни дошла и добре заварила Hug
И за тебе има букет



за разкош то без него не минаваме тука Wink


Момичетата ви са разяснили името как дойде и защото сме кукумицини тука начело с мене най дъртата Mr. Green bowuu bowuu
Ама си сме задружни и няма надпревари,интриги и тем подобни .
Всеки пише когато иска но като стане доста време да не се е обаждал си го търсим като мираз Joy hahaha hahaha hahaha
Дупкаджийките да излизат че ще викам алпинисти да ви вадят еййй Naughty





И да внимавате с дИцата като гледате сапунки Joy hahaha smile3532 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

Последна редакция: пн, 01 окт 2012, 23:41 от ЗИЧЕ

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ПАЦЕ,ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА !
Много здраве и любов ,три пъти по толкова още да празнувате!
Наздраве!!!


# 40
  • Мнения: 66
Хайде,поспаланки на кафетоооо
Аз вече съм на второто и ви чакам да се пУявите  Hug

# 41
  • Мнения: 7 201
Добро да е, Луси! Hug Кой още спи, а? Simple Smile
Благодаря за кафенцето, аз още съм на първо.
Снощи много веселба е ставала, тази сутрин си започвам денят с усмивка.
Особено Зиче, с тия сапунки ..  Joy
Сисссс, остави мъжо да се разбере с дъщерята(нали са слабост на бащите).Смятам, че първо тя трябва да реши коя по-по-най иска. Wink


Mam4е, здравей! Ххахахахахахаха, разсмя ме, приятно гледане на брадърите и хубава вечер ти желая!   bouquet
Радвам се!Благодаря със закъснение(но сега го прочитам). Simple Smile
Хубав да ви е денят, кивинца!  bouquet Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 433
ДОБРО УТРО! Hug
ПАЦЕ - Честита ви годишнина! Все така влюбени и заедно да сте!
Сисе - защо се карате за глупости , а? Mr. GreenНали знаеш че пак на твоета ще стане...или ти така му се фръцкаш за авторитет! Joy Лелее.е...Катето стана лиза книжка бре?????
Нашият нали не ще книжка - отървала съм нещо  кога се взима. Но пък Мирела си е поръчала фолтсваген костенурка - жълт. Mr. Green Викам и: откъде бе мима ще намерим пък жълт? А тя - това си е ваша работа - берете си му гайлето. Всичко това в рамките на шегата де. Кола, че няма да и купим - то ясно. Най много баща ида и отпусне служебният фургон да тренира Mr. Green и той жълт...
Мастерче - и аз се кьорих - рецепта не виДЕХ  Crossing Arms Бързо дай насам горчицата да не земем да ти дойдем на гости и да не може твоета да дочака да узрей Twisted Evil
Зиче - Чок гюзел???? smile3533
Жаки , Анкас, Луци, Мам4е, Куини / за щерката ...порастнала е- това е! Ще трябва да свикваме/ Hug
И на края ...
Добре дошла на Аре - то Mr. Green
Надявам се тук да намериш своета среда. Ние сме миролюбиви и добрички.... е... есссссссстествено че сссссме такива....ссссссссссссъмняваш ли се???? Joy

Фейчеееееееееееееееееееееееееееееееееее...............................Де си бре?

# 43
  • Мнения: 5 001

Мастерче - и аз се кьорих - рецепта не виДЕХ  Crossing Arms Бързо дай насам горчицата да не земем да ти дойдем на гости и да не може твоета да дочака да узрей Twisted Evil

Дадох линк бре....Не се ли вижда?  newsm78 Ако не се вижда ще копирам рецептата тук....Айде пак пускам да видим..... Rolling Eyes
http://thrivingbynature.blogspot.com/2011/07/blog-post_19.html
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=679617.0

...Иначе за гостито - ЗАПОВЯДАЙТЕ БРЕ! Аз с гости проблеми нямам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Зичееее...Умрях да се хиля пак с тебе..... Joy hahaha

Сисончеееей......По въпроса с колите......Над един сръбски сервиз за коли имало надпис...."Со борче,сО мачка и сО пи*ка коли не ремонтираме" (Ситроен,Пежо,Рено)  Laughing

Аз ЛИЧНО НЕ БИХ СИ ИЗБРАЛА НИТО ЕДНА ОТ ДВЕТЕ!!!...Според моя монтьор дето ми поддържа колата (и един друг приятел с автокъща )френските най-много се развалят и не са за нашите пътища.....
Миникупъра е толкоз малка колица,че даже и на пазар не мога да ида с нея.Ако влязат двама души в нея - ще се почувстват като в консервена кутия........ hahaha А,че поддръжката е скъпа - така е !

# 44
  • Видин
  • Мнения: 961
......Над един сръбски сервиз за коли имало надпис...."Со борче,сО мачка и сО пи*ка коли не ремонтираме" (Ситроен,Пежо,Рено)  Laughing

Ох, умрях да се хиля Joy hahaha JoyМастрече, къде ги намираш тия бисери Joy

Ха здравейте! Hug
У нашето семейство са на почит японските автомобили- Субару, Нисан, Тойота, Хонда.Те имат само един дефект - трудно се чупят PeaceГоворя от опит, защото през годините сме имали от всичките.
Моят мъж е маниак на тема автомобили и ги сменя, не защото се чупят,а защото му омръзва да кара една и съща марка.Аз от три години имам Дайхацу - мога да кажа, че е желязно! Peace

Хайде до после, че ме нападнаха бенифициенти Crazy

Общи условия

Активация на акаунт