Каква кола да избера

  • 9 641
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 972
 Ще купуваме кола на дъщеря ни. Имаме време до утре да решим.
Колата ще е втора ръка,но се колебаем между два варианта-Citroen C3 pluriel  или  MINI Cooper.
Тя харесва Минито,но все пак да чуя мнения.
Кажете вашето,моля!

# 1
  • Мнения: 7 779
Ще купуваме кола на дъщеря ни. Имаме време до утре да решим.
Колата ще е втора ръка,но се колебаем между два варианта-Citroen C3 pluriel  или  MINI Cooper.
Тя харесва Минито,но все пак да чуя мнения.
Кажете вашето,моля!
колата е като жената - винаги ще се нуждае от ремонт  Joy

# 2
  • Мнения: 972
Ще купуваме кола на дъщеря ни. Имаме време до утре да решим.
Колата ще е втора ръка,но се колебаем между два варианта-Citroen C3 pluriel  или  MINI Cooper.
Тя харесва Минито,но все пак да чуя мнения.
Кажете вашето,моля!
колата е като жената - винаги ще се нуждае от ремонт  Joy

Това ми е ясно! Ясно ми е ,че подръжката на Минито е по-скъпа.Но не това беше въпросът ми!
Ако някой може да даде инфо за плюсовете и минусите на двата модела.Такива неща!

# 3
  • Мнения: 206
Тествайте  и  двата   избора  задължително.  Имала   съм  Мини купър -  скъпи части  и  много   твърда  возия.  Може би   за  пътища    като  в  Англия  и  Германия   да е  ок, но   аз  не бих    си причинила  за  нищо на  света   повече  " удоволствието  "   да  усещам  и  най-  малката  дупчица  по  пътя.  Обичам коли   с   меко  возене.  Другия  модел  не  съм  го   пробвала - не  мога   да  дам  мнение.  Май   като  плюс  на  минито   мога  да отчета   само  гъзарията  Laughing

# 4
  • Мнения: 35
Ще купуваме кола на дъщеря ни. Имаме време до утре да решим.
Колата ще е втора ръка,но се колебаем между два варианта-Citroen C3 pluriel  или  MINI Cooper.
Тя харесва Минито,но все пак да чуя мнения.
Кажете вашето,моля!

Двата посочени автомобила не са от един клас, така че сравнение не може да се направи. Важно е да се прецени кое е по-подходящо за момичето и за вашият джоб по-нататък. Ръчка или автоматик; бензин или дизел; каква кубатира; какви KW; колко врати; екстри ; във вашият район има ли къде са се сервизира Mini Cooper ... и т.н. и т.н.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако след това тя ще си я обслужва и поддържа е добре да види цените при тези 2 марки и която може да си позволи - тази Simple Smile
Иначе разбира се, че червена кола трябва да си избере  Laughing

# 6
  • софия
  • Мнения: 99
аз бих казала,че минито е по-добрия вариант защото е по-здраво и много по-сигурно от ситроена.Имала съм ситроен C3,и колата след изтичането на гаранцията започна да скърца и да се чупи.Имаме мини в момента и мога да кажа ,че колата е страхотна и няма нищо общо с другата.Поддръжката не е скъпа,защото колата няма нужда от ремонти/не говоря от катастрофи/.

# 7
  • Мнения: 483
Запис да следя темата, защото съм в процес на търсене на малък 4дамски"  Wink автомобил до 1500лв. най-много.

# 8
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ситроена  Peace
Минито, ако решите след време да го продавате ще е доста трудно.

# 9
  • Мнения: 483
А какво ви е мнението за Сitroen C1?

# 10
  • Мнения: 972
Дилемата е решена!
Купихме ето това.Citroen C3 Pluriel


Колата е перфектна.
Първо гледахме мини,ама да ви кажа честно не можах да разбера кое точно му е толкова хубаво на това чудо! Thinking
Ниска,вози твърдо,има разход 11 на 100 градско! Подръжката зверска,макар че не ни е проблем ,но е неоправдано просто!
Та така! Щерката е предоволна. Това е най-важното!
Благодаря на всички за отговорите!  bouquet

# 11
  • Мнения: 206
Браво   ,честито .  Причтно и   безаварийно   шофиране   повелавам  на  щерката Simple Smile
Ей  това  и  на  мен  не ми харесваше  на минито  -  возенето. Без   бъбреци  оставах. Но   щом  дилемата  е решена -  много хубави   мигове  с  новата   кола Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 62
Честито и от мен!Да си я ползва със здраве,девойката!

Общи условия

Активация на акаунт