Любители на кучета - 31 !

  • 38 712
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 163
Лейси, много е красива Чари! Тя ли си търси място със завивка или вие й мятате по нещо?

По време на разходка в тъмното Беро е с лампичка като Арчи Рапунцелов. Аз съм с фенер, като Марта, ама начелник. Така ръцете ми са свободни.

Лъки, много сладко сте сресали Райка на път Laughing

Нел, извини ме, ама не помня възрастта на дъщеря ти... Дали има начин да я накарате да говори, да си свирка или нещо подобно, когато идва при вас в такива моменти? Наближаването на шума, характерен за детето, ще помогне на Карина да разбере кой идва и да реагира по-адекватно. Освен това, ти ще можеш да дадеш предупредителна команда или да събудиш кучето.

# 706
  • виртуално
  • Мнения: 2 865

 Joy
това му става тайното име

# 707
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
...

Лъки, много сладко сте сресали Райка на път Laughing

...

Мерси, Фея, тя самата и козина застава така, а аз просто я реша поне двукратно през деня, защото вече е дълга и защото другите у дома я мачкат и рошат, докато се гушкат. Laughing

Забелязали ли сте вашите кучета да следят с интерес телевизионни предавания? Гледа с детето детско много съсредоточено, също и "Говорещият с кучета " с мен-вперва очи в тв-то и не отмества очи с минути, даже и да я закачам Thinking

# 708
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
Забелязали ли сте вашите кучета да следят с интерес телевизионни предавания? Гледа с детето детско много съсредоточено, също и "Говорещият с кучета " с мен-вперва очи в тв-то и не отмества очи с минути, даже и да я закачам Thinking

не
явно не харесва Disney Channel, а вечер на Хорейшо заспива  Laughing
(друго почти не се гледа в къщи)

# 709
  • Мнения: 8 163
РапунцелHug

Лъки, защо решеш Рая толкова често? От чисто естетически подбуди или се сплъстява?

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 16:41 от Фея Кръстница

# 710
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Понеже много я милват и си играят с нея и мъжът ми, и детето, и ако пропусна, се сплъстява и започва да я боли, като я вчесвам.Така минава под формата на игра и галене.

# 711
  • Мнения: 224
Момичета, имам голяма молба! Моля, ако ви е възможно, щракнете едно фото на закрепените фенери върху каишките на кучетата. photo
Hug

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 16:26 от marta1

# 712
  • Мнения: 8 163
Лъки, тогава ще ти препоръчам един продукт против сплъстяване: Laser Sheen.

Беро, ако не го реша всяка седмица, се сдобива със страшни кечета: под мишниците, лактите, гърдите, корема, зад ушите... Ужас! Истински топки от косми се получават. И болят. А ресането ми отнема понякога по 2 часа от уикенда...

Миналата събота бяхме на бобтейлско събиране. Там имаше едно куче, чиято козина беше не 10 см. като Беровата, а 20. И пухкаво, меко... Като глухарче! Бе, викам на стопаните му, как я поддържате козината, че е такава ефирна? А те, "Решем го веднъж на 5 седмици, но след къпане го заливаме обилно с Лейзър шийн!"

По принцип препаратът е за коне, но е много нежен и не предизвиква реакции дори при чувствителна кожа. Купила съм една бутилка и този уикенд смятам да завра Беро под душа, а след това - Лейзър шиийн, майка! Ще ти кажа дали има разлика, ако искаш да изчакаш, преди да купуваш продукта.

Марта, нашето фенерче за нашийник е такова

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 16:42 от Фея Кръстница

# 713
  • София
  • Мнения: 11 122
Бианка много харесваше Цветанка Ризова, гледаше я и слушаше, като парализирана!
Какво да правя, като кучето се интересува от политика.  Laughing Друго не и прави впечатление по ТВ-то.  Wink

Нашата поляна вечер е осветена, за щастие! Не нося фенери и пр.

# 714
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506


...По принцип препаратът е за коне, но е много нежен и не предизвиква реакции дори при чувствителна кожа. Купила съм една бутилка и този уикенд смятам да завра Беро под душа, а след това - Лейзър шиийн, майка! Ще ти кажа дали има разлика, ако искаш да изчакаш, преди да купуваш продукта.

...

Ще ти бъда много благодарна, а разбира се и ще чакаме снимки на Пухъла Grinning

# 715
  • Мнения: 2 822
И ние трябва да потърсим такъв препарат против сплъстяване из нашите ветеринарни аптеки, че е ужас при нас. Зимата когато не го подстригваме си трябва редовно ресане, а той още като види гребена и бяга да се крие.

# 716
  • Мнения: 372
Момичета, имам голяма молба! Моля, ако ви е възможно, щракнете едно фото на закрепените фенери върху каишките на кучетата. photo
Hug

Нашите са самоделно направени от половинката.   bowuu      Hug

# 717
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Момичета, имам голяма молба! Моля, ако ви е възможно, щракнете едно фото на закрепените фенери върху каишките на кучетата. photo
Hug

Нашите са самоделно направени от половинката.   bowuu      Hug

Току-що колегата донесе от зоомагазин за неговото хъски такава каишка-представлява нещо като тези маркучи с бягащите светлинки по тях, можело да се коригира като се отреже ненужното.

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 17:03 от Lucky Plam

# 718
  • Мнения: 2
Feeling, дано лечението на Тара да й се отрази добре  Praynig не знаех, че сребърната вода може да бъде полезна в случая..
rositoooo, аз също имам проблеми с рязането на ноктите на моя Оникс. Понеже не го извеждам всеки ден през зимата, не може да си ги изпилява добре и се налага ръчно рязане. Водя го на клиника за процедурата, защото се страхувам да не му засегна живеца. Иначе се сдобих със специален инструмент за рязане, ама не- сърцето ще ме заболи, ако неволно нараня кучо Naughty Та в този ред на мисли, предложението за пишичката ми се струва много интересно  newsm78
Лъки, пожелавам ви приятна почивка с Рая! Йоркитата обожават разходките и съм сигурна, че ще бъде безкрайно щастлива. Ще се радвам да ни усмихнеш с весели снимки от там Simple Smile
Фея, този Лейзър Шийн, за който писа по-горе май ще ме улесни до някъде... Отсъствах по-дълго време от къщи и съответно нямаше кой да реше кучо. На места козината му е станала на топки в корена и направо си представям какъв рев ще е, когато започна да го реша  Confused  А относно фенерчетата- много хитър метод Simple Smile Само че в Стара Загора не съм виждала подобни варианти...

# 719
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
 ppetinka , можеш да пробваш и с кристали за коса (човешките), аз ги ползвам понякога с Рая и имат ефект,правят разресването много по-леко.

Общи условия

Активация на акаунт