козметиката на ТАЛОДЕРМА

  • 59 936
  • 435
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 861
Мерси! Още днес или утре ще отида. Веси би ли казала подробности за другите продукти от тази серия.

# 76
  • София
  • Мнения: 418
Веси, а за мазна кожа с комедони на 33  може ли да се ползват кремовете против бръчки? Благодаря! Хубави неща научих във форума за вашата фирма и мисля да пробвам.

# 77
  • София
  • Мнения: 9 549
тоалетното мляко винаги се изплаква с вода след почистване! Емулгаторите се свързват с нечистотиите и част от тях попиват обратно в кожата, ако не бъдат иплакнати.
Веси, е, то работата на тоника след тоалетното мляко, не е, ли, точно такава Thinking? А именно да почисти остатъците от млякото или остатъците от това, което млякото не е почистило.
Ама измиване?! newsm78
Ами то по-добре тогава само гелове да ползват хората. Принципа е същият. Thinking

# 78
  • Мнения: 1 254
Мерси! Още днес или утре ще отида. Веси би ли казала подробности за другите продукти от тази серия.

Ами да, разбира се.
Освен гелчето за очи има и 2 крема - Регенериращ нощен антиоксидантен крем с Ройбос и Хидроактивен дневен крем с УВ-филтър.
Дневен крем - активни съставки: екстракт Ройбос, масло от кайсиеви ядки, масло жожоба, вит. Е, алантоин, вит. А
Нощен крем - активни съставки: екстракт Ройбос, Урея, масло Жожоба, масло Гроздови семена, масло Кайсиеви ядки, масло Бадем, масло Пшеничен зародиш, масло Авокадо, вит. Е, вит. А, алантоин.
Екстрактът (както и чаят) Ройбос е с широко познати вече качества:
- антиоксидантни
- противовъзпалителни
- анти-бактериални
- анти-мутагенни
- поддържа водния баланс и хидратира дълбоко
- леко ексфолиира кожата, с което подпомага регенерацията й и забавя стареенето
- освежава и избистря тена
- снабдява с минерални вещества в естествен вид
Маслата подхранват и възвръщат баланса на кожата. Това са все леки, с доказано благотворно действие върху кожата масла, които попиват бързо и в дълбочина, омекотяват, заглаждат и са естествени разтворители на някои от съставките в крема Simple Smile
И въобще .... Лечител удариха джакпот с това, че внасят ексклузивно чай Ройбос в България  Hug

# 79
  • Мнения: 36 053
Копченце, аз винаги мия тоал. мляко, защото открих за себе си, че дори с тоник не се изчиства добре от кожата, за това напоследък и намалих използването на тоник, след миене мацвам по малко розова или маточинна вода и това е.

# 80
  • Мнения: 1 254
Цитат
Ами то по-добре тогава само гелове да ползват хората. Принципа е същият. Thinking
Цитат

Еми - да! Принципът е точно същият! Тониците са с доста повече повече активни съставки от тоалетното мляко точно, защото трябва да останат върху кожата. Иначе, само за елиминиране на остатъците от млякото може да се използва минерална вода, чай или пък розова вода и пр. Всичкото това разнообразие е породено от желанието на потребителя за такова Wink
 Peace

# 81
  • Мнения: 5 140
Аз пак да попитам Vesi - Thalloderma щом има антицелулитен крем има ли за стрии  newsm78

# 82
  • Мнения: 85
Веси,имаш ли информация къде се предлагат продуктите на Thalloderma в Хасково? Благодаря ти предварително!

# 83
  • Мнения: 1 254
Аз пак да попитам Vesi - Thalloderma щом има антицелулитен крем има ли за стрии  newsm78

мне, нямаме.
не мога да ти предложа нищо конкретно.

# 84
  • Мнения: 5 140
Мерси Веси може и да измислите/сътворите след време.

# 85
  • Мнения: 1 254
Веси,имаш ли информация къде се предлагат продуктите на Thalloderma в Хасково? Благодаря ти предварително!


Здравей! Имам разбира се Simple Smile
Талодерма се предлага на 4 места в Хасково:

аптека "Ванчева"
бул. България 77, тел: 662252

аптека "Еделвайс"
бул. Раковски 9, тел: 661915

аптека "Петров"
ул. Освобождение 8, тел: 622650

аптека "Тянкова"
ул. В. Търново 22, тел: 629252

Приятно пазаруване  Crazy    bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 291
Такаааа....вчера успях да стигна до Халите  newsm44  Заставам на щанда на Лечител и започвам с покупките ... Продавачката на два пъти ме пита "Това ли е..?", пък аз "Не, не , чакайте, имам си списък". Сериозно, накупих си една торба козметика  #Crazy. Отдавна не бях изпадала в такъв пристъп. Конкретно:
- околоочен гел с Ройбос - 2,98 лв.
- хидноактивен дневен крем с V-филтър /с Ройбос/ - 3,99 лв.
- Екодерм Е-1 - епителизиращ крем за ръце - 1,60 лв.
- Рубедерм 9 - масажен крем антицелулитен - 4,30 лв.
- Еудермол 3 - емулсия за тяло за нормална и суха кожа - 2,15 лв.
Тази сутрин с нетърпение се наклепах с гела и крема с Ройбос. Ами всичко, което беше казано за тях е вярно. Много ми допадат /за първо мазане/. Гелът наистина овлажни околоочния контур, като оставя приятно свежо усещане. Кремът направи кожата ми кадифена /с риск това да звучи като сухо клише, но е точно така/. Нанасят се много добре, попиха веднага. Това, което ме притеснява най-вече е да не омазнят кожата ми, защото това ми се случва често с някои кремове. Ще се включам и по-нататък с резултати. За момента съм очарована. Още не съм ползвала продуктите за тяло и за тях ще пиша после.

# 87
  • Мнения: 85
Веси,имаш ли информация къде се предлагат продуктите на Thalloderma в Хасково? Благодаря ти предварително!


Здравей! Имам разбира се Simple Smile
Талодерма се предлага на 4 места в Хасково:

аптека "Ванчева"
бул. България 77, тел: 662252

аптека "Еделвайс"
бул. Раковски 9, тел: 661915

аптека "Петров"
ул. Освобождение 8, тел: 622650

аптека "Тянкова"
ул. В. Търново 22, тел: 629252

Приятно пазаруване  Crazy    :
Благодаря!!!!!!!!!!!!!!

# 88
  • Мнения: 153
Здравей, Веси кажи къде в Пловдив мога д а намеря козметиката на Талодерма?

# 89
  • Мнения: 612
Vesi, поръчах си няколко неща от аптеката до нас, но сега се замислям дали нощният ревитализиращ крем е подходящ за моята 30г. кожа / поръчах и дневния за суха кожа/. Би ли ми казала за колко години е нощния крем и мога ли да го полвам спокойно? Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт