козметиката на ТАЛОДЕРМА

  • 59 977
  • 435
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 254
Такаааа....вчера успях да стигна до Халите  newsm44  Заставам на щанда на Лечител и започвам с покупките ... Продавачката на два пъти ме пита "Това ли е..?", пък аз "Не, не , чакайте, имам си списък". Сериозно, накупих си една торба козметика  #Crazy. Отдавна не бях изпадала в такъв пристъп. Конкретно:
- околоочен гел с Ройбос - 2,98 лв.
- хидноактивен дневен крем с V-филтър /с Ройбос/ - 3,99 лв.
- Екодерм Е-1 - епителизиращ крем за ръце - 1,60 лв.
- Рубедерм 9 - масажен крем антицелулитен - 4,30 лв.
- Еудермол 3 - емулсия за тяло за нормална и суха кожа - 2,15 лв.
Тази сутрин с нетърпение се наклепах с гела и крема с Ройбос. Ами всичко, което беше казано за тях е вярно. Много ми допадат /за първо мазане/. Гелът наистина овлажни околоочния контур, като оставя приятно свежо усещане. Кремът направи кожата ми кадифена /с риск това да звучи като сухо клише, но е точно така/. Нанасят се много добре, попиха веднага. Това, което ме притеснява най-вече е да не омазнят кожата ми, защото това ми се случва често с някои кремове. Ще се включам и по-нататък с резултати. За момента съм очарована. Още не съм ползвала продуктите за тяло и за тях ще пиша после.

 Crazy СУПЕРСКО!!!!
Ще чакам другите ти отзиви  Hug

# 91
  • Мнения: 1 254
Vesi, поръчах си няколко неща от аптеката до нас, но сега се замислям дали нощният ревитализиращ крем е подходящ за моята 30г. кожа / поръчах и дневния за суха кожа/. Би ли ми казала за колко години е нощния крем и мога ли да го полвам спокойно? Благодаря ти.

Да, можеш!
Ако кожата е наистина суха - над 30 ревитализиращите кремове са вече навременни  newsm10

Желая ти   bouquet
Пиши за итзвуци и мнения. Мерси предварително  Grinning

# 92
  • Мнения: 612
Цитат

Да, можеш!
Ако кожата е наистина суха - над 30 ревитализиращите кремове са вече навременни  newsm10

Желая ти   bouquet
Пиши за итзвуци и мнения. Мерси предварително  Grinning
Цитат
Благодаря ти, Hug  ще си ги получа в събота и нямам търпение да ги започна.   Flutter

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Веси, и аз се включвам с питане!  Grinning
Кожата ми е суха и чувствителна (на 30 г.), от всички кремове се изривам, с изключение на Елеа, само, че те не я подхранват достатъчно. Не зная какви са съставките , които ги има (или няма) в Елеа, че само към тях не правя алергична реакция.
Според теб дали ще ми понесе Талодерма? Само хубави отзиви чета, иска ми се да опитам, ама с тази моя кожа....  newsm78

# 94
  • Мнения: 15
здравей , моля те и аз за помощ,препоръчай ми крем за лице, на 29 години съм и още не съм открила подходящия за мен ,в момента съм изрината от лекия дневен лосион със морски водорасли или другото което ползвам нощен серум с бял чай ooooh!
кожата ми е суха,но имам черни точки и мазнотии около носа и брадичката и се възпалява от всичко,ако можеш помогни ми baby_neutral

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Да се включа вместо Веси Wink. Аз съм на 32г., кожата на лицето ми е суха и чуствителна, омазнява се в Т-зоната.
След кратка консултация с Веси, в петък си купих този крем:

Дневен крем за чувствителна кожа - конкрет от Роза, вит. А и Е, билкови екстракти от Див кестен, Лайка, Чимшир, Сладък корен, масла от Жожоба и Гроздови семки, УВ филтри.

екстрактите:
Див кестен - действа съдосвиващо, тонизира и укрепва кожните капиляри;
Лайка - успокояващо, противовъзпалително, тонизиращо действие;
Чимшир - овлажнява, омекотява и успокоява кожата;
Сладък корен - успокояващо, противосърбежно и омекотяващо действие;
Глог - овлажняващо и стягащо кожата действие.

Много ми допадна кремчето, нанася се много добре, попива веднага и не омазня кожата.

Сега остава да открия и нощния крем за чуствителна кожа, пожене в аптеката имаше само дневния.

# 96
  • Мнения: 652
Много питания ще станат за Веси, но ...
Моето все пак е процедурно:
От прочетеното до тук разбрах, че продуктите на Талодерма с Ройбос се продават само във веригата Лечител.
В Бургас не съм виждала такъв магазин. Има ли такъв и всъщност, от който в Бургас мога да си купя крем за лице с Ройбос. Или мога от някъде другаде?
Благодарско голямо!

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
shedi, и аз проверих вече в няколко аптеки. Нямат почти нищо  Sad(последната имаше само Еудемол 8, а аз исках 1 или 2 и маска за лице). За серията с Ройбос дори не са чували, но иначе продават от чая на Лечител. На една от тях ми предложиха да ми поръчат, но поръчката щяла да е чак след 15 дни Rolling Eyes. На друга пък вместо околоочния гел с Ройбос ми донесоха околоочен нощен крем .... аз обаче не исках това... ще ми се да вляза някъде и да има всичко за което попитам ама ...............

# 98
  • София
  • Мнения: 1 626
Такаааа....вчера успях да стигна до Халите newsm44 Заставам на щанда на Лечител и започвам с покупките ... Продавачката на два пъти ме пита "Това ли е..?", пък аз "Не, не , чакайте, имам си списък". Сериозно, накупих си една торба козметика #Crazy. Отдавна не бях изпадала в такъв пристъп. Конкретно:
- околоочен гел с Ройбос - 2,98 лв.
- хидноактивен дневен крем с V-филтър /с Ройбос/ - 3,99 лв.
- Екодерм Е-1 - епителизиращ крем за ръце - 1,60 лв.
- Рубедерм 9 - масажен крем антицелулитен - 4,30 лв.
- Еудермол 3 - емулсия за тяло за нормална и суха кожа - 2,15 лв.
Тази сутрин с нетърпение се наклепах с гела и крема с Ройбос. Ами всичко, което беше казано за тях е вярно. Много ми допадат /за първо мазане/. Гелът наистина овлажни околоочния контур, като оставя приятно свежо усещане. Кремът направи кожата ми кадифена /с риск това да звучи като сухо клише, но е точно така/. Нанасят се много добре, попиха веднага. Това, което ме притеснява най-вече е да не омазнят кожата ми, защото това ми се случва често с някои кремове. Ще се включам и по-нататък с резултати. За момента съм очарована. Още не съм ползвала продуктите за тяло и за тях ще пиша после.

Беболини, кажи как ти се отразява дневния крем с Ройбос?
Изчетох отново цялата тема. Набелязах продукти за себе си и за майка ми. Но за себе си се колебая между крема за мазна и смесена кожа и дневния крем с ройбос /в който признавам си ме блазни УВ-фактора/. Както се сещате съм с мазна кожа и затова се колебая този с ройбоса да не ми дойде мазен.
Ако се включи и Веси ще съм много благодарна!
А, Беболини, щях да забравя, колко му е фактора на крема с ройбос?

# 99
  • Мнения: 652
Яна (2 в 1),
близо до нас има една аптека, мернах повече кремове и емулсии, но нямах време да разпитам за ройбос-а и др.
Утре ще я свърша тази работа и ако има нещо по-интересно мога да ти поръчам/взема каквото искаш. Ти къде живееш - пиши на лични ако искаш.
Но инфото за лечителските магазини от Веси няма да ни е никак излишно. 

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
shedi, Меден рудник  Rolling Eyes (я по-добре кажи къде е аптеката)

# 101
  • Мнения: 652
Аптеката е Каприз срещу Механотехникума.
Но не ми представлява проблем да ти взема нещо.

# 102
  • Мнения: 612
В наща аптека поръчват и всяка събота им пращат поръчката. Даде ми да разгледам и избера от брошурата. На Гладстон и Фердинандова/до аксесоарите за баня/, обаче едва ли ще ти е удобна.

# 103
  • Germany
  • Мнения: 2 024
В Бургас има дрогерия "Лечител", намира се до площад Тройката, зад сградата на старото БСУ, срещу паркинга - не знам дали добре го обясних, но се надявам да съм помогнала. Не съм ходила скоро, но последния път имаше заредени повечето неща на Талодерма. А за който е от "Изгрев" в аптеката до РУМ "Велека" също зареждат, а каквото го няма можеш да си поръчаш, казаха ми, че в понеделник им доставят стока.

# 104
  • Мнения: 1 254
Веси, и аз се включвам с питане!  Grinning
Кожата ми е суха и чувствителна (на 30 г.), от всички кремове се изривам, с изключение на Елеа, само, че те не я подхранват достатъчно. Не зная какви са съставките , които ги има (или няма) в Елеа, че само към тях не правя алергична реакция.
Според теб дали ще ми понесе Талодерма? Само хубави отзиви чета, иска ми се да опитам, ама с тази моя кожа....  newsm78

Ще ти понесат  Flutter

По принцип не би било зле да ми кажеш какво използваш на Елеа, за да вляза в някой магазин и с колежката да се осведомим за съставките.  Peace

Нашите кремове за чувствителна кожа 100% ще ти понесат :newsm10: Не съдържат парфюмна композиция, което веднага смъква иритационния индекс и ги прави подходящи за всякакви свръхчувствителни кожи. Миришат си на конкрета от Роза   bouquet
Малко инфо за кремовете: ( можеш да видиш и коментара на МИленика малко по-нагоре Wink )
Дневен крем за чувствителна кожа - конкрет от Роза, вит. А и Е, билкови екстракти от Див кестен, Лайка, Чимшир, Сладък корен, масла от Жожоба и Гроздови семки, УВ филтри.
Нощен крем за лице за чувствителна кожа - конкрет от Роза, вит. А и Е, билкови екстракти от Див кестен, Лайка, Глог и Чимшир.

екстрактите:
Див кестен - действа съдосвиващо, тонизира и укрепва кожните капиляри;
Лайка - успокояващо, противовъзпалително, тонизиращо действие;
Чимшир - овлажнява, омекотява и успокоява кожата;
Сладък корен - успокояващо, противосърбежно и омекотяващо действие;
Глог - овлажняващо и стягащо кожата действие.

Пробвай!  Hug
Успех и да пишеш пак!  Flutter

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 10:22 от Vesi - Thalloderma

Общи условия

Активация на акаунт