Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 70 945
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
и от мен запис  Embarassed

# 46
  • Мнения: 385
и аз тук

# 47
  • София
  • Мнения: 178
Чудех се защо не пишете в предишната тема, пък то имало нова.
Реших, че са ни заключили окончателно  Blush

# 48
  • Мнения: 14
Здравеите ,омръзна ми да гледам Хурем все да страда докога,никои не я уважава ,пък после тя била злобна ,искам да я видя наи накрая щастлива

# 49
  • Мнения: 0
В последните кадри на 67 серия беше щастлива Grinning Аз пък искам пак да видя физиономията на Хатиджето Laughing

# 50
  • Мнения: 17
може ли линк към руският борд ??

# 51
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
може ли линк към руският борд ??
какво е борд?

# 52
  • Мнения: 3 485
Нова реклама за шампоан с Мерием Wink
http://www.youtube.com/watch?v=a2mC34zwvnA&feature=share

# 53
  • Мнения: 4
може ли линк към руският борд ??
какво е борд?

Форум.Иска линк от руския форум.

# 54
  • Мнения: 2
Здравейте!Непрекъснато ви чета и все нямам време да пиша.Искам да споделя с вас,че превода на нашите Уникални момичета е невероятен.Усещането,вълнението е толкова силно и дълбоко сякаш наистина си там с тези невероятни актьори,гласове,добре поднесена история и неповторима атмосфера.Когато успявам да го гледам по нашата телевизия ми изглежда като някаква сапунка.Не знам дали нарочно не е поднесено по този начин,но това не нашия филм.Благодарение на вас и на екипа,който превежда съм безкрайно щастлива,че съм съпричасна с това изживяване ВВ!

# 55
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
може ли линк към руският борд ??
какво е борд?

Форум.Иска линк от руския форум.
Има няколоко да не кажа много
http://turkeyforfriends.com/forum/167-6749-1
и много най различни группи в руския фейсбук - vkontakte
http://vk.com/muhtesemclub
например навсякъде иска регистрация

# 56
  • Мнения: 683
Напълно съм съгласна с Корделия и ви призовавам да се въздържате от подобни национални обиди и обобщения. Едно е да изкажете личното си недоволство и неприязън към определен герой от сериала, а съвсем друго да се направи подобно обобщение за цял един народ.

# 57
  • Мнения: 0
Защо все още няма втори фрагман на 68 серия?

# 58
  • Мнения: 3 485
Напълно съм съгласна с Корделия и ви призовавам да се въздържате от подобни национални обиди и обобщения. Едно е да изкажете личното си недоволство и неприязън към определен герой от сериала, а съвсем друго да се направи подобно обобщение за цял един народ.

Абсолютно Peace,затова и аз така реагирах по-горе имам приятелки украинки и рускини които са прекрасни хора!
В руския форум се натъкнах на следното: Фирузе ще бъде бременна от султана и предпазвайки Мехримах от нещо загива newsm78

# 59
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Напълно съм съгласна с Корделия и ви призовавам да се въздържате от подобни национални обиди и обобщения. Едно е да изкажете личното си недоволство и неприязън към определен герой от сериала, а съвсем друго да се направи подобно обобщение за цял един народ.

Абсолютно Peace,затова и аз така реагирах по-горе имам приятелки украинки и рускини които са прекрасни хора!
В руския форум се натъкнах на следното: Фирузе ще бъде бременна от султана и предпазвайки Мехримах от нещо загива newsm78
То миланала година във фейсбука бяха писали че по време на сватбени тържества всички ще целунат полата на Хюррем, ама се оказа само фантазия на фенове...  Mr. Green
Тъй че...

Общи условия

Активация на акаунт